Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:D :lol: ;) :lol:

Elolvadt a dugó? kettő is? 200nál? Sose lesz tuning turbós autóm.

1.3 :blush:

Sajnálom :lol:

Nem a 200 volt a baj, hanem, hogy alacsony fordulatról padlóztam le, ilyenkor hatalmas az overboost...még akár 1.8 bar is lehet sokáig...

na valszeg ezt nem komálta... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem a 200 volt a baj, hanem, hogy alacsony fordulatról padlóztam le, ilyenkor hatalmas az overboost...még akár 1.8 bar is lehet sokáig...

na valszeg ezt nem komálta... :blush:

de ezt eddig is tudtad nem?

vagy nincs,nem volt szabályozva az overboost?

sajnálom a történteket :D

Link to comment
Megosztás:

de ezt eddig is tudtad nem?

vagy nincs,nem volt szabályozva az overboost?

sajnálom a történteket :D

ezeknél nincs szabályozva...igen eddig is tudtam, de ha nem 140-nél padlózom le, hanem elöbb 4-es és utána 5, akkor semmi gond...

Csak épp nem figyeltem...telefonáltam közben... :blush:

Link to comment
Megosztás:

akkor lehet jobban jártál volna,ha telefonálásért meszelnek le a kékek ;)

már ha a jelentős sebességtúllépést nem vesszük figyelembe :D

Pont azért telefonáltam, hogy hol vannak a trafik az M1-en...ahogy kimondták, hogy ahol most vagyok ott nincs, már léptem is a gázra... :blush:

Link to comment
Megosztás:

ezeknél nincs szabályozva...igen eddig is tudtam, de ha nem 140-nél padlózom le, hanem elöbb 4-es és utána 5, akkor semmi gond...

Csak épp nem figyeltem...telefonáltam közben... :D

Atyaég az király. Akkor a telcsiszámlád most félmisi alapból.

Nemá hogy igy eladod ha 150bő megcsinálják. Most akkor nincs ótód amivel járhatsz? :blush:

Link to comment
Megosztás:

(Gelko asc.cab.-ja, Anti túrórudija, meg Wolfi c20ne corsája)"talán ér valamit" csak nem itt magyarországon(és nem félre érteni de itthon kevés ember teheti meg h ilyen autókat tartson mint a fent említetek......)

vélemény volt.hu

Csak bólogatni tudok.Ez van..........

Anti, megértelek.Szögelted már eleget a gépet, és locsoltál bele elég pénzt......Hátha v.ki lát majd így is benne fantáziát.

Link to comment
Megosztás:

hét végén voltunk(5kadett gsi+1astra gsi) Csákvári reptéren mérni:0-100 7,21 sec

1/8 mph: 10,23 sec (állítólag ezen lehetne javítani)

jah mentünk is egy-kettőt Dinyvel.....(láccik a 300kg különbség.....)

Biztos lehetne még javítani mert ettől én is jobbat mentem 1/8-on. :blush:

Ha érdekel valakit felni: http://rhymerjr.uw.hu/OZ/

Ez nagyon szép felni csak az a sz@r hogy vmi spéci festék rajta és nem nagyon tudják kijavítani.

Onnan tudom hogy most adtam el pár hónapja el egy ilyet,és mi is gondolkodtunk a javításán.

De az csak 1helyen volt meghúzva.

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon szép felni csak az a sz@r hogy vmi spéci festék rajta és nem nagyon tudják kijavítani.

Onnan tudom hogy most adtam el pár hónapja el egy ilyet,és mi is gondolkodtunk a javításán.

De az csak 1helyen volt meghúzva.

Telifény oszt kész.

Mondjuk ahhoz nem elég ócsó....

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon szép felni csak az a sz@r hogy vmi spéci festék rajta és nem nagyon tudják kijavítani.

Onnan tudom hogy most adtam el pár hónapja el egy ilyet,és mi is gondolkodtunk a javításán.

De az csak 1helyen volt meghúzva.

ezt egy olyan srác árulja aki pont felnik javításával és felújításával foglalkozik. Eléggé ért hozzá és tuti h szépen meg tudná csinálni ha akarná de gondolom nem nagyon érdekli azért van ilyen állapotban. Nekem ő csinálta az Azevek felújítását és olyan volt mintha vadi újakat kaptam volna vissza. Érdemes vele átbeszélni ha valaki meg szeretné venni. Lehet hogy olcsón kijavítaná a hibákat ha valaki komolyan megszeretné venni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.