Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kicsit blogolok, remélem érdekel valakit.

Jó ez a hirdetés, tetszik:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Ez meg vicces:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Láttam ezt az autót.

"korrekt állapotban,alkalmi áron eladó.zöldkártya 2008 01 ig érvényes,újszerű utastér,esztétikus karosszéria.,apróbb korrózióval"

Alkalmi áron - hát éppen nem alkalmi (lásd lejjebb), de korrekt ár.

Újszerű utastér - éppcsak el van törve a vezetőülés rögzítője, így kábé olyan érzés ülni benne (álló autónál), mint az új játszótereken azokon rugón álló lovacskán hintáznál. Mellesleg szerintem lelakott belülről, gyakorlatilag a műanyag váltógomb lekopott a rúdról.

Esztétikus karosszéria apróbb korrózióval: küszöbön túlzás nélkül be tudom dugni az ökölbe szorított kezemet könyékig. De amúgy nem nagy korrózió, tényleg. Sikerült lefesteni a rohadást szürkére ecsettel, majd felülről fényképezni, hogy a fotón ne látszódjon.

A motor hangja szép.

Viszont az ára összességében nem rossz, szerintem 100ért annak, aki szereti a típust, annak jó, ráadásul a telefonban a hirdetéssel szöges ellentétben mindent korrekten elmondott az eladó.

Link to comment
Megosztás:

....Ez meg vicces:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Láttam ezt az autót.

"korrekt állapotban,alkalmi áron eladó.zöldkártya 2008 01 ig érvényes,újszerű utastér,esztétikus karosszéria.,apróbb korrózióval"

Alkalmi áron - hát éppen nem alkalmi (lásd lejjebb), de korrekt ár.

Újszerű utastér - éppcsak el van törve a vezetőülés rögzítője, így kábé olyan érzés ülni benne (álló autónál), mint az új játszótereken azokon rugón álló lovacskán hintáznál. Mellesleg szerintem lelakott belülről, gyakorlatilag a műanyag váltógomb lekopott a rúdról.

Esztétikus karosszéria apróbb korrózióval: küszöbön túlzás nélkül be tudom dugni az ökölbe szorított kezemet könyékig. De amúgy nem nagy korrózió, tényleg. Sikerült lefesteni a rohadást szürkére ecsettel, majd felülről fényképezni, hogy a fotón ne látszódjon.

A motor hangja szép.

Viszont az ára összességében nem rossz, szerintem 100ért annak, aki szereti a típust, annak jó, ráadásul a telefonban a hirdetéssel szöges ellentétben mindent korrekten elmondott az eladó....

Ennyi pénzért milyen 91es autót vársz ? :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ennyi pénzért milyen 91es autót vársz ? :blush:

Pont ilyet, nem is erről van szó.

Hanem hogy miért nem lehet meghírdetni úgy egy autót, hogy "Ford Orion, jó motorral, cserélendő küszöbökkel még egy év zöldkártyával és műszakival 120ezer forint, vezetőülés rögzítője el van törve". Szerintem így kéne meghírdetni. Mert maga az ajánlat nem rossz. Ha szeretném a Ford Oriont, biztos megvenném, mert piaci szemszögből nézve okés. Megveszed, megcsináltatod, összesen kétszázkevésezer forintért van egy kis fogyasztású pofás autód, amiből 5 évig nem rohad ki a küszöb.

Csak mint kiderült, nem szeretem a Ford Oriont.

Link to comment
Megosztás:

Pont ilyet, nem is erről van szó.

Hanem hogy miért nem lehet meghírdetni úgy egy autót, hogy "Ford Orion, jó motorral, cserélendő küszöbökkel még egy év zöldkártyával és műszakival 120ezer forint, vezetőülés rögzítője el van törve". Szerintem így kéne meghírdetni.

Nem teljesen mindegy, ha már a telefonban elmondja mindezt ? :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.