Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Aszongya "chipelve, 160LE" --- :mellow:

Na de az 1.6VTI az annyi gyárilag, nem? Vagy csak az újabbak?

Borzasztó gagyi tuning szerintem. Kevesebb több lett volna. Redinek meg amúgy is kicsi a szárny hátul.... :unsure: :D

a régi 1.6vti 150 lovas volt

amúgy elég érdekes...."Optima 1050 Ah akkumulátor" ilyen létezik valóban??? :rolleyes:

egyébként ez a generációs crx gyári állapotban még szép is...de így :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aszongya "chipelve, 160LE" --- :rolleyes:

Na de az 1.6VTI az annyi gyárilag, nem? Vagy csak az újabbak?

Borzasztó gagyi tuning szerintem. Kevesebb több lett volna. Redinek meg amúgy is kicsi a szárny hátul.... :mellow: :unsure:

najo most mindenki kapja be :D

legjobb tudomásom szerint ebből nem volt vti, "csak sima" 1.6 16v moci 130LE-vel

Link to comment
Megosztás:

Több mocival létezik. Az 1.6 VTi az 160HP (B16A1) (VTEC PGM-FI) de ritka mint a fehérholló.Bevallom GSI-elött ilyenre fájt a fogam de sajnos nem találtam sehol sem.Ami már elterjedtebb az az 1.6 sima nem VTi meg 136HP .

De nagyon ramaty állapotban volt a legtöbb anno.Ami kiábrándított,hogy a jobb és bal eslő sárvédök műanyagból vagy üvegszálból vannak. :mellow: Így 1 crash és go to tepsi :unsure: :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Pécsi szerelőmnek volt egy ilyen 136 pacis CRX-e, hát elég félelmetes, mit ment az a kis gépezet :rolleyes:

Nagyságrendekkel verte a GSi-ket vele akkortájt :mellow: Jó könnyű kis gép, és a nevével ellentétben

az utat is jól fogta, pedig csak vágott rugók voltak a futóműtuning alatt értve :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Coupe! Mennyi lesz a fényezés cakk-pakk?

Elég húzos összeg :rolleyes:

Lakatolás 90000ft (abban benne van az első hátsó üveg ragasztás)

fényezés kivűl belül 260000(gyöngyház)

Cserélek egy első szélvégőt az kb egy 10es

A csergőben kb 30-35000körül

Link to comment
Megosztás:

viszont voltunk ma a fényezőnél a Lantival.Elég jól hangzik amit igérnek.Szerintük jövőhét kedd szerdára kész lesz.A lakatosnak még kell két nap az összerakáshoz és hajlandó szombaton is dolgozni.Megfogadtam hogy nem élem magam bele hogy kész lesz a jövőhét végére,de ezt nem tudom betartani :rolleyes: :unsure:.

Holonapra csinál egy pár szin kártyát.Fúj egy sárga gyöngyházat,fehér gyöngyházat,meg kék gyöngyházat :mellow:

DSC01052.jpg

DSC01054.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.