Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

jaja FKF Rt. szinkód és már mehet is :rolleyes:

Ne már! Aztán ha felcsíkozza mint múltkor a BW-re, mindenki beledobálja majd a csikkeket.... :mellow:

Narancssárga nagyon gáz lenne.

Tök más, de "British Racing Green" esetleg???? Sportkombihoz nagyon menne, nagy kerékkel. Csak kár, hogy belül nincs hozzá beige bőrkárpit....

Link to comment
Megosztás:

Tök más, de "British Racing Green" esetleg???? Sportkombihoz nagyon menne, nagy kerékkel. Csak kár, hogy belül nincs hozzá beige bőrkárpit....

Az ajtókárpitot is megcsináltatom.Igaz hogy már megvettem az anyagot hozzá.

Ilyesmi lesz csak talán egy árnyalattal sötétebb :rolleyes:

caravantuning203.jpg

caravantuning207.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ilyen alapon nyomd fehérre.....

aham....nézd meg az enyémet...én is azt hittem a fehéret annyira nem lehet elb@szni.....és mégis sikerült...szerencsére nem minden esetben látszik, függ attól merről és milyen fény jön

azt mondják most jön divatba. Selyemfényű gyöngyházfehér esetleg?

igen azt hiszem talán pont a BASF gyár jelezte, hogy valszeg meg fog nőni erre a színre a kereslet....pl a ganfi autószalonon nagyon sok fehér autó volt! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

nekem nagyon tetszik a fehér szín :rolleyes:

pl g astra caravan,vagy egy szép B2 vectra....isteni :mellow:

de szerény véleményem szerint ez a caprisárga nem illik f astrára...

Szép szín a fehér,és tényleg nekem is bejön csak nem adok ki érte 260ezer forintot.

Link to comment
Megosztás:

Mit szólnál ha lambonarancs-fekerte lenne? Még soha nem láttam olyat.... :rolleyes: :D :lol: :lol:

nah de komolyan.....ez a caprisárga egy jó szín :mellow:

(nem a német taxis passatoknak volt valami hasonló szine? :unsure: )

mercedesben elfenbeinweissnek hívják azt a színt. (elefántcsontfehér)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.