Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A plusz 20, az a Manta híd aláhekkelés, meg pár motyó, pl az A oszlopokhoz a javítóelem, meg ilyesmik...

Szal akkor ezek szerint ezekkel együtt lesz 100e... :lol: jól hangzik, KÖSZÖNÖM! :lol: Most már csak az kell, hogy majd nekilásson, megcsinálja, szépen és jól, és utána folytathassuk, mert amíg ő nem végez, addig sajna áll a projekt... :lol:

Köszi még 1X :P

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem Kaszkadőr azt mondta, hogy full lakat, a oszlopok javítóelemmel cserélve, mindenhol ahol bibi van javít, cserél, taposók, hátsó nyúlvány, minden, minden, és manta hátsó hídat bedobja alá, ott is kell heggeszteni, mókázni, és a legfontosabb, hogy egyenesen álljon, mert ha keresztben áll a híd, akkor meg...szhatom az egészet...

full rücsi, meg alvázvédőzve az egész alja...ez így cakli pakli 120e

Hát ez najon barátinak hangzik ha tisztességesen megcsinálja, és mér ne.....

Színe?(ugye már nem matt fekete????) :lol:

Link to comment
Megosztás:

A plusz 20, az a Manta híd aláhekkelés, meg pár motyó, pl az A oszlopokhoz a javítóelem, meg ilyesmik...

Szal akkor ezek szerint ezekkel együtt lesz 100e... :lol: jól hangzik, KÖSZÖNÖM! :lol: Most már csak az kell, hogy majd nekilásson, megcsinálja, szépen és jól, és utána folytathassuk, mert amíg ő nem végez, addig sajna áll a projekt... :lol:

Köszi még 1X :P

Nincs mit!

Link to comment
Megosztás:

Több okból is jó...

- szutyin néz ki, de ettől jóóó

- könnyű fújni, mert jól fed, illetve terül a festék, nem folyik meg...

- ha javítani kell, simán lehet...

- nem karcolódik, jól ellenáll a külső környezetnek...na persze egy villanyoszlop bizti hagyna nyomokat még ezen is... :lol: na jó ez nem is vicces...

- 3000 HUF-ból meg lehet csinálni...és nem kell utána félteni a 300.000-es fényt...

Mocitérben is minden matt fekete lesz az utolsó csavarig, szelepfedél minden...

Utastérben szintén fekete minden, majd az ülést még meglátom...meg hogy milyen ajtókárpitmegoldást csinálok végül...

Felni közepe is matt fekete lesz...

Szóval szerintem nem lesz rossz az összkép... :lol:

"No bought, built" :lol: :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Több okból is jó...

- szutyin néz ki, de ettől jóóó

- könnyű fújni, mert jól fed, illetve terül a festék, nem folyik meg...

- ha javítani kell, simán lehet...

- nem karcolódik, jól ellenáll a külső környezetnek...na persze egy villanyoszlop bizti hagyna nyomokat még ezen is... :lol: na jó ez nem is vicces...

- 3000 HUF-ból meg lehet csinálni...és nem kell utána félteni a 300.000-es fényt...

Mocitérben is minden matt fekete lesz az utolsó csavarig, szelepfedél minden...

Utastérben szintén fekete minden, majd az ülést még meglátom...meg hogy milyen ajtókárpitmegoldást csinálok végül...

Felni közepe is matt fekete lesz...

Szóval szerintem nem lesz rossz az összkép... :lol:

"No bought, built" :lol: :P :hiya:

Ehhh... majd vigyázz, be ne nyeljen aztán egy fekete lyuk ;) :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Nem tom kit izgat de azért ide beírom h rommátört a sárga, Hiace-os átjött a sávomba,hátsó kereket elkapta, hídat kirántotta,bal hátulja meg alja megszünt, viszont irmscher lámpa sértetlen maradt......

Keresek 3 ajtós E vagy Jó állapot E caravan kasztnit(utóbbihoz papír is kéne......)

Link to comment
Megosztás:

Nem tom kit izgat de azért ide beírom h rommátört a sárga, Hiace-os átjött a sávomba,hátsó kereket elkapta, hídat kirántotta,bal hátulja meg alja megszünt, viszont irmscher lámpa sértetlen maradt......

Keresek 3 ajtós E vagy Jó állapot E caravan kasztnit(utóbbihoz papír is kéne......)

Szerintem mindeki sajnálja, hogy összetört, így én is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.