Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez nem az amelyiket az Ákos reklámozta, hogy mennyire jo, meg menyire jó állapotban van?

Nem látom, hogy mennyire van törve.....de ha tényleg olyan jó volt kocc előtt (elég drágán hirdették) akkor 300 nem tünik nagyon soknak :(

Ez volt az valamikor.

Kérdezzünk meg Ákost mi a véleménye most róla ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha ennyire macera, akkor nem 100, hogy ér is ennyit egyáltalán ..........

nemrég beszéltem vele (kösz a linket :( ), ragaszkodik ehhez az árhoz, ha ennyiért nem viszik el, inkább megcsináltatja.

darabokban pláne nem adja, pedig de sok minden kéne nekem belőle...

Link to comment
Megosztás:

Ha ennyire macera, akkor nem 100, hogy ér is ennyit egyáltalán ..........

Nem macerás,csak ez nem az az autó amibe most bele ülsz és mész vele.....

Elvették a forgalmit,emiatt csak szigoritott vizsgán lehet levizsgáztattni.Kell hozzá egy géptető,2 első sárvédő,kell egy generátor,egy váltó tartó bak,váltóból folyik az olaj,kell egy termosztát,a müszerfalban van egy luk(azt se ártana kicserélni)az össze gumi tükör sima rajta,első szélvédő,klíma hütő és a klímagáz tartály is hiányzik,kell első hátsó lökös,tankbetöltö csere is ráférne.Le kell cserélni a hátfalat és a zárhídat,de ezeket adja hozzá.A motor elég jó,nincs kartergáz jól is ment.Olaj mondjuk elég rég volt benne cserélve.Szerintem kb 350e-ft amit simán el lehet rá költetni gyorsan.Viszont szerintem max 800e ből van egy makulátlan 94es klímás GSi amiben 160e km van :( ,csak dolgozni kell rajta sokat.

Link to comment
Megosztás:

Nem macerás,csak ez nem az az autó amibe most bele ülsz és mész vele.....

Elvették a forgalmit,emiatt csak szigoritott vizsgán lehet levizsgáztattni.Kell hozzá egy géptető,2 első sárvédő,kell egy generátor,egy váltó tartó bak,váltóból folyik az olaj,kell egy termosztát,a müszerfalban van egy luk(azt se ártana kicserélni)az össze gumi tükör sima rajta,első szélvédő,klíma hütő és a klímagáz tartály is hiányzik,kell első hátsó lökös,tankbetöltö csere is ráférne.Le kell cserélni a hátfalat és a zárhídat,de ezeket adja hozzá.A motor elég jó,nincs kartergáz jól is ment.Olaj mondjuk elég rég volt benne cserélve.Szerintem kb 350e-ft amit simán el lehet rá költetni gyorsan.Viszont szerintem max 800e ből van egy makulátlan 94es klímás GSi amiben 160e km van :( ,csak dolgozni kell rajta sokat.

Hát amiket leírtál, az biza' már macerás.Nemkicsit.Tehát nem az ára sok, hanem a meló amit bele kell feccelni, meg zsé......

Dehát amíg ..........van, addig veréb is van......

Link to comment
Megosztás:

venni kell rá vizsgát :(

csak mozaik utca.....így elötte össze kell rakni.Már elvették a jogot a nagyobb vizsgahelyektől is hogy a bevont forgalmis autókat vizsgáztassák.Nem lehetettlen,de azért elötte össze kell rakni.

Hát amiket leírtál, az biza' már macerás.Nemkicsit.Tehát nem az ára sok, hanem a meló amit bele kell feccelni, meg zsé......

Dehát amíg ..........van, addig veréb is van......

Én megnéztem ma a GSi kínálatot,de nem nagyon találtam olyat amit megvennék.Összeségében szerintem ha valakinek van erre idelye és kedve akkor megéri megvenni.Ha jobban elkezdesz számolni és mindent lecserélsz és telifényezteted az autót akkor is megáll max 1milkába és van egy makulátlan autód.

Link to comment
Megosztás:

Én megnéztem ma a GSi kínálatot,de nem nagyon találtam olyat amit megvennék.Összeségében szerintem ha valakinek van erre idelye és kedve akkor megéri megvenni.Ha jobban elkezdesz számolni és mindent lecserélsz és telifényezteted az autót akkor is megáll max 1milkába és van egy makulátlan autód.

Én is meg szoktam nézni elég sűrűn, mert számomra mindig is álomverda marad az Astra GSi.De biza' tökéletesen látszik, hogy szépen lassan ezen verdák felett is eljár az idő.Az áraik pedig hűen tükrözik ezt.

Link to comment
Megosztás:

Én is meg szoktam nézni elég sűrűn, mert számomra mindig is álomverda marad az Astra GSi.De biza' tökéletesen látszik, hogy szépen lassan ezen verdák felett is eljár az idő.Az áraik pedig hűen tükrözik ezt.

Ebben nem értek veled egyet....ha megnézed a kínálatot akkor amit olcsón megveszel az egy rakás......Ami meg drága az jó állapotban van,de azok 1 milka felett vannak még mindíg.Az más kérdés hogy lehet ennyiért sose fogja megvenni senki.Akinek meg tényleg jó GSi je van az meg nem akarja eladni.

Link to comment
Megosztás:

Ebben nem értek veled egyet....ha megnézed a kínálatot akkor amit olcsón megveszel az egy rakás......Ami meg drága az jó állapotban van,de azok 1 milka felett vannak még mindíg.Az más kérdés hogy lehet ennyiért sose fogja megvenni senki.Akinek meg tényleg jó GSi je van az meg nem akarja eladni.

Lehet.De amit leírtál abban benne van a válasz is.A tulajának sokat ér.De mire oda kerül a sor, hogy el is adja.......

1M-t manapság már csak turbósért adnak.Sztem.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez a törött feka GSi szerintem bontás...

Elkezdtem IHM-et nézni de nem volt jó, úgyhogy inkább sztorizok. Szóval szerdán kiégett a jobbelső lámpám, és pénteken esőben sötétben Laceeval nekiálltunk a Pólus Meki előtt izzót cserélni. Nem nyert a projekt mert hiányzott a lámpámból az izzót benttartó bigyó, így nem volt értelme beletenni. Mivel a lámpa is kavicsos volt már, így a komplett lámpacsere mellett döntöttem. Dinynek persze van annyi lámpája hogy csak na, úgyhogy vettem egyet ma tőle. Mire elkezdtem kicserélni addigra kezdett sötétedni. Index ki, frotmaszk ki, lámpa ki.... nemjön ki, mert tartja a lökős. Nabazz, kertbe meg nem tudok beállni, mert öcsém Ladája útban ő, meg alszik. Arrébbálltam vele (hű de nem volt élmény) és beálltam a kertbe. Épphogy be tudtam csukni a kaput mielőtt a kutyák széttépték volna az éppen akkor arra jövő vak srácot az utcában. Tök jó lenne most börtönben ülni. Nos átöltözés gatterosruciba, 220V világításinstall, autó eleje megemel, és lökős jobbelől le. Na így már kijött a lámpa. Jól szét volt hullva, mozgott a foncsor a búrában. Be az új. Előbb próba, hű gyönyörű fénye van, de a helyzetjelző nem világit. Csere a régire. ne mán ez se. Na akkor izzókészlet, jólvan így világít. Visszacsavarozásnál az index csavarját képtelen voltam visszatenni, és beesett a nyolcas dugó a lámpa alá, amit persze nem tudtam kiszedni és kellett kérni a szomszédtól egy nyolcas dugeszt, mert a lámpát se tudtam máshogy kiszedni. Aztán nagy nehezen összeraktam, lökős vissza (közben elhagytam egy csavart, de szereztem passzentosat máshonnan) frontmaszk vissza. és kész.

Most Óbudára jönve azt tapasztaltamm, hogy nagyon jól világit a Diny-félelámpa, de szerintem kicsit felfelé. Elektromos magasságállító meg mintha nem menne. Hogy a fenébe lehet ezt megtudni, vagy megnézni? Lehet megvárom vele a csürtököt, ott Lurdyban a falnál talán be lehet állítani, csak nem szeretném vakítani az előttem menőket.

Ja, a jobbelső gumi belső fele sz@rrá kopott. kb így állhat az első futóművem gondolom: |\ Holnap megkérdem a futóművest a szomszédban hogy hajlandó-e megnézni hogy mi lehet.

Most meg takaritani kéne a kecóban mert a tegnapi alapozás nyoma nem lenne jó ha megmaradna ugyanis meg vannak számlálva szabadságom percei (19 órám maradt)

Link to comment
Megosztás:

Lehet.De amit leírtál abban benne van a válasz is.A tulajának sokat ér.De mire oda kerül a sor, hogy el is adja.......

1M-t manapság már csak turbósért adnak.Sztem.

Te hol láttál turbós GSi-t 1 milkáért....gyorsan mutasd meg mert azonnal megveszem :) ;) Persze abban igazad van hogy a tulajának ér sokat,ezért sem adják el :( .Lehet olcsón venni GSi-t csak akkor elég nagy a valószínűsége hogy Lacce sorsára jutt az illető.Bocs Lacce :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.