Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az utak. Túl meleg van ahhoz, hogy fagyos legyen, de túl hideg ahhoz, hogy felszáradjon. Ez a legrosszabb, nekem nyárival is meg télivel is csúszkált összevissza. Hídon átmenni meg kész kínszenvedés, nem tudok elhúzni az Árpád-hídon a felhajtón mert végig tekeri a kereket :huh:

Én ezeket nem értem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap kipróbáltam otthon az utcában a GSi-t, hogy milyen hibák vannak a már felderített problémákon kívül. Nagyobb gázadásra eléggé önálló életet él az autó, marhára kell tartani a kormányt, hogy ne menjen arra, amerre ő akar, illetve folyamatos haladásnál is csinál néha ilyen gödörkikerülő manővereket magától. Jól tudom, hogy féltengelycsere, vagy másra is érdemes ránézni?

Link to comment
Megosztás:

Tegnap kipróbáltam otthon az utcában a GSi-t, hogy milyen hibák vannak a már felderített problémákon kívül. Nagyobb gázadásra eléggé önálló életet él az autó, marhára kell tartani a kormányt, hogy ne menjen arra, amerre ő akar, illetve folyamatos haladásnál is csinál néha ilyen gödörkikerülő manővereket magától. Jól tudom, hogy féltengelycsere, vagy másra is érdemes ránézni?

Hátha ha magától kerül ki gödröket, akkor ott komolyabb gond lesz szerintem...

Link to comment
Megosztás:

Na végre csak feltünt nektek, hogy ezekből nem mind gsi....van közte pár TS...nyilván valahol Dél Afrikában lőtték a képet...sokat nézegetem mostanában a fórumukat mert nagyonjó :lol:

Azt nem értem, hogy miért van mind alatt 5 csavaros kerék.....mert turbót elméletileg csak az 5 ajtós verzóval vagy szedánnal lehetettt rendelni :huh: bár gondolom ott is megy az átépítést ezerrel :)

Link to comment
Megosztás:

Azt nem értem, hogy miért van mind alatt 5 csavaros kerék.....mert turbót elméletileg csak az 5 ajtós verzóval vagy szedánnal lehetettt rendelni

Tulajdon képpen válaszoltál is kérdésedre. :huh:

Az összes GSi 5 ajtós a képen, amin turbós felni van...

Link to comment
Megosztás:

Tegnap kipróbáltam otthon az utcában a GSi-t, hogy milyen hibák vannak a már felderített problémákon kívül. Nagyobb gázadásra eléggé önálló életet él az autó, marhára kell tartani a kormányt, hogy ne menjen arra, amerre ő akar, illetve folyamatos haladásnál is csinál néha ilyen gödörkikerülő manővereket magától. Jól tudom, hogy féltengelycsere, vagy másra is érdemes ránézni?

sztem a szilenteknek gatya...

Link to comment
Megosztás:

Tegnap kipróbáltam otthon az utcában a GSi-t, hogy milyen hibák vannak a már felderített problémákon kívül. Nagyobb gázadásra eléggé önálló életet él az autó, marhára kell tartani a kormányt, hogy ne menjen arra, amerre ő akar, illetve folyamatos haladásnál is csinál néha ilyen gödörkikerülő manővereket magától. Jól tudom, hogy féltengelycsere, vagy másra is érdemes ránézni?

Ne felejtsd el, hogy nincs benne sperr-difi, az utak meg elég sz@r nyákosak manapság, lehet, hogy csak tapadási gondok vannak. Meg aztán kicsi, de erős frontos autónál a hajtási befolyás elég nagy a kormányon, észnél kell lenni.

Rossz gátlók is okozhatnak gondot, amikor ágaskodik, vagy bólint az autó, illetve úthibákon a kerekek elveszthetik a tapadást. Szóval gátló check/csere.

Ha egyenesfutás szar, nézesd meg a komplett futóművet. Összetartás, dőlés, ilyesmi. Aztán check/csere: gömbfejek, szilentek (kormány-összekötők, lengőkarok, stabilizátor). Végül beállítani.

Féltengelyhez nem sok köze van szerintem, ha lenne, már annyira meg lenne az kopva, hogy az autó nem menne kettőt se. Ha kanyarban kopog/darál, akkor féltengelycsukló-csere persze.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.