Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nemtudjátok mi volt a neve annak az éneklő halnak amit páréve árultak TVSHOP-on keresztül, fel volt téve valami fatáblára és néha elkezdett énekelni, meg tátogott hozzá és közben csapkodott a farkával....egy órája ezen gondolkozom de nem jut eszembe :sowwy: :lol: :lol:

Az a reklám gondolom rég volt, mert valaki közben megette a halat! :lol:

http://youtube.com/watch?v=VveIve2pRBk

Link to comment
Megosztás:

mi az a piros paszta? vagy milyen néven lehet kapni?

juzer észjárás.... :sowwy: :lol:

it -> üzemeltetés -> karbantartók -> mindensz@rralhozzájuk menni

default kérdésem ilyenkor:

pálinkaszagom van és hordok micisapkát?

ööö...nem...

akkor szerinted én vagyok a karbantartó?

a sapka okés...de a pálinkaszag azért lehet reális... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elnézést, én nem érténi mádzsár nyelv! Mit akar jelenteni ez a mondat?

Há jóó étem akkó a Géjjesíík matchboxként is kapták az ívet, nemcsak élőben. Vagyis, ha GSi-t akarsz venni, akkor csak agyonhasználtat kapsz akkor is, ha 1:57 meg akkor is, ha 1:1 méretarányban veszed :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

hozzál szerszámot ludyhoz akkor :lol:

én viszem a vizet :lol:

Sajna minden szerszámom kint van Tinnyén :sowwy:

Sajna ha minden igaz, külső torx kell majd hozzá, szal a szerszám egy lényeges pontja a dolognak :lol:

Ha az megvan, utána 20 perc és kész :lol:

(amúgy jó a fekete paszta is :P )

Link to comment
Megosztás:

Lebuktál nem olvasol Fórumozók Magukról - kikivelholhogymikorhanyanvoltak topikot

olvasok, de amúgy meg itt a válasz:

Én kb 3 hónapja...de csak majdnem... :sowwy: :lol: :lol:

Szóval kb. mégsem látta Anti! :lol:

Opel Astra F valami :lol: :P :lol:

Tankbetöltő, ebbe dugja az ember a töltőpisztolyt bele. Meg kéne írni a szerencsétlennek, hogy mit árul! :P

Link to comment
Megosztás:

Lebuktál nem olvasol kereskinált :P

Háát ez tény.. az autó részt nem nagyon szoktam.. elég nekem ez az egy.. még igy is szeptemberig tarta a hitel.. és akkor 5 éve meglesz a kocsi!! :lol:

Eladni meg nem akarom :lol:

Sajna minden szerszámom kint van Tinnyén :sowwy:

Sajna ha minden igaz, külső torx kell majd hozzá, szal a szerszám egy lényeges pontja a dolognak :lol:

Ha az megvan, utána 20 perc és kész :P

(amúgy jó a fekete paszta is :lol: )

Te Gabi Bácsi!

Nekem sima hatlapfejű csavar rémlik.. nem lehet?

26854447.jpg

26854365.jpg

Paszta hova kell? Nincs tömítés? vagy az nem elég?

Csak mert én is gondolkodtam a cserén, bár nekem közel nem ilyen drasztikus a jelenség mint Redinek.

Nekem csak kicsit lassúnak tűnik a bemelegedés,illetve amikor hüvösebb van, és nyugodtabban tudok haladni, lemegy kicsivel 90 alá is.. de a kékbe nem.. a tetejéig kb... viszont a pár napja meleg időben nem ment le..

Arra gondolok, hogy nyitni nyit rendesen, csak esetleg miután nyitott nem zár le rendesen 90nél, vagy 92 nem tom mennyi a szabályos, csak később. mit tom én mondjuk 80nál.. mert már mondjuk fáradt. lehet ilyen vajh?

Jah.. és holnap hozz légyszi egy lityi olajat lurdihoz ha jösz! Kb. mettől meddig leszel?

Link to comment
Megosztás:

Tegnap a reptéren nem csak visztlerraccsingos hondát láttam hanem ilyet is. Rá volt írva hogy micsoda de még sose láttam korábban, nem is tudtam hogy létezik :lol:

34384230.jpg

34384231.jpg

Eleje jó szvsz, de a hátulja micsubisikolt :sowwy:

Meg egy senkit nem érdeklő hsz, csináltam salit ebédre még tegnap is meg ma is. 500-ért vásároltam a zöccségesnél még tegnap és a mai ebéd után maradt hagyma meg sali is. Tök olcsó és fini, és jól is néz ki. Persze marhahússal kell enni az a titka :lol: Van benne fejessali, újhagyma, alma, répa, pari.

34384232.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nekem sima hatlapfejű csavar rémlik.. nem lehet?

Jah.. és holnap hozz légyszi egy lityi olajat lurdihoz ha jösz! Kb. mettől meddig leszel?

Lehet, láttam már én is ilyet, bár úgy sejtem, hogy ez már cserélt csavar lehet.

Nekem is a gyári külső torxos volt, meg leginkább ilyennel szoktam látni a termókat.

Tömítést gyárilag nem adnak a GM termoszokhoz, azt külön kell venni! De azért

ajánlott ahhoz is a paszta még pluszban.

9körül érek ki, és 10ig leszek kb.

Link to comment
Megosztás:

Meg egy senkit nem érdeklő hsz, csináltam salit ebédre még tegnap is meg ma is. 500-ért vásároltam a zöccségesnél még tegnap és a mai ebéd után maradt hagyma meg sali is. Tök olcsó és fini, és jól is néz ki. Persze marhahússal kell enni az a titka :lol: Van benne fejessali, újhagyma, alma, répa, pari.

Végül elment Orsi is nyaralni te meg éhezel? :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, láttam már én is ilyet, bár úgy sejtem, hogy ez már cserélt csavar lehet.

Nekem is a gyári külső torxos volt, meg leginkább ilyennel szoktam látni a termókat.

Megnéztem az enyémen is hatlapfejű, tizes villás kell hozzá. Gabi ne ijesztgesd má szegény Redit így is fél eléggé a művelettől. (Le is fényképeztem de lassú a képtár)

Link to comment
Megosztás:

jövendőbeli anyóst vitte ki :lol:

Nem, azért Egerbe nem lett volna kedvem elmenni érte.

De a lényeg hogy nem ott melózom (sőt az egyetlen ottani partnerünknél sem vagyunk már olyan jók mint rég, így ritkán fordulok elő arra)

Végül elment Orsi is nyaralni te meg éhezel? :sowwy: :lol:

Kaptam marhahusit meg pörit szóval nem éhezem és a tervek szerint az esti kosár után már szomjazni sem fogok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.