Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

felkerült coupe rendszere, köszönöm neki :lol:

Igazán nins mit......ezt be kellett vállalni,mert már nagy volt a szád :lol: :lol:

akkor most a tiednek van szar hangja? vagy a vég maradt a tiedéből?

Sose volt szar hangja :D :lol: csak hangos volt....... :lol:

Link to comment
Megosztás:

e!

elkészült nagy nehezen a vas, asszem (negatív) rekord idő alatt... tavaly nov.29.-én vitték el, 1 hete vettem át. K_p035_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

persze messze nem lett kijavítva minden, miért is, ennyi idő alig elég valamire... :lol:

benn van a koni (nagyon pöpec, elöl nőtt is a hasmagasság, bő 10 centire :lol: ), és bár a gólyaláb és a kormányösszekötő is cserélve volt a gátló-rugó pároson kívül, a szilentekre, de még a toronycsapágyakra se jutott már energia, úgyhogy a kormány nagyon nem olyan faca, mint volt, meg persze ropog is. a hűtőmaszk rácsa ugyan fekete volt eredetileg, de ez nem zavarta meg a kasznist, most fehérben tündököl. kivágattam a rendszámtábla-tartó feletti részt a lökhárítóból - persze, hogy nem dolgozta el rendesen az éleket a műanyagos, nemhogy nem lapolta le a kivágott rész széleit, de még a sorját se távolította el, és miután így kiadta a kezéből, a fényező még le is fújta. persze jó alaposan, a hűtőmaszk alatti részen van is egy megfolyás.

viszont ami a legbosszantóbb (Lacee kommentjeit olvasva egyenesen ijesztő (ezúton is részvétem!)), hidegen dadog a motor. iszonyat idegesítő, volt, hogy egy körforgalomból alig tudtam kijönni, teljes joggal ledudáltak. :lol:

ha bemelegszik nincs ilyen gond, de ezzel a kipuffal (ami még mindig a szívem csücske...) még hangosabban lehet hallani ahogy haldoklik-erőlködik a motor. először abban reménykedtem, hogy be kell lőnie magát és helyreáll pár 10km után, de nem...volt, hogy berágtam, 2000 környékén nyomtam egy padlót, kis hatásszünet és mintha elvágták volna, ment szépen. remélem valami kontakthiba, jobb esetben kábelsérülés, aminek a helyét gyakorlatilag lehetetlen megtalálni... :lol:

és hogy mekkora profi a fehérvári (egyébként helyi szinten kifejezetten jóhírű!) kasznis:

szélzaj van a baloldali ablaknál, mentem esőben, kicsit be is csöpög. visszavittem, elmondtam neki, hogy mi a gond, és hogy nedvességet nem a kaszni és az ajtó, hanem a keret és az üveg között éreztem. elkezdte igazgatni a kereten lévő műanyag elemet, majd nyomorgatni, befelé nyomni a keretet. az meg berepedt a kilincsnél lévő végénél, a keret tövében...

mikor megláttam, azt hittem elsírom magam. ezután konstatáltuk, hogy igazából az üveg nem megy fel teljesen, ez az alapprobléma... :lol:

kicsit Lacee-éhoz hasonló bőrben érzem magam, mert ezeken túl még megvannak a baleset előtti hibák is (kuplung nyikorog, a váltó valami tragédia, a hajtásláncnak faca kis holtjátéka van). naív tervem az, hogy keresek valakit, mondjuk a sokat emlegetett Patyi Lacit, hogy rendbetegye a belét. vállal ilyen projektet vajon? megadnátok az elérhetőségét?

szerk.: egyébként úgy alapvetően egész jó lett a kasznimunka, a lámpákat mondhatni szépen tették be (az indexeknél mondjuk érdekes az illesztés, de nem tudom, hogy az utángyártott sárvédő, az fk lámpa, vagy a trehány kasznis miatt...), a hűtőmaszk is egész jó lett - meg vesztemre még mindig tetszik a mocsok.

számolgattam mennyibe van eddig a kocsi, illetve mennyi kellhet még, hogy azt mondhassam, kész: a locsolós klubba mekkora összeg felett lehet belépni? :D

Link to comment
Megosztás:

szerk.: egyébként úgy alapvetően egész jó lett a kasznimunka, a lámpákat mondhatni szépen tették be, a hűtőmaszk is egész jó lett - meg vesztemre még mindig tetszik a mocsok. számolgattam mennyibe van eddig a kocsi: a locsolós klubba mekkora összeg felett lehet belépni? :lol:

Olyan 4milka környékén :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vannak itt gondok szinte mindenkiével.Én múlt héten voltam gumisnál mert rázta a kormányt a kezemben de nem kicsit, és már nagyon zavart.Persze nem mindíg, csak nagy tempónál és fékezésnél.Elvittem gumishoz hogy centírozza ki a kerekeket ezt meg is tette de a probléma nem szünt meg teljesen.A gumik nagyon kakák de gondoltam kihúzom még vele az idén.Ami hátul volt az most elöl van de olyan szinten van kagylósra kopva hogy menetközben megőrülök.Néztem...elég jó áron vannak a 195/50-esek de az a baj hogy holnap viszem kárpitoshoz úgyhogy most nem lesz gumi.Pedig ha tehetném visszamondanám de előleget is adtam már. :lol:

Link to comment
Megosztás:

csinálj már valamit ezzel az avatarral, mert kib undorító :lol:

kérjük vissza Mézengúzt :lol:

A Tied se jobb :D de lásd milyen rendes vagyok vissza rakom :D

Néztem még Anti ex GSI-je is fentvan. yleg úgy megvan csinálva ahogy a csóka leírta ..... lehet rendbe van az téve rendesen! És még mindíg ku..ra tetszik az is! :lol:

Anti ex GSi-je megint a szerelőnél áll....... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.