Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Bele... :huh: nyakig...

Igazából én is megkérdem magamtól néha hogy vajon én vagyok e a ludas... de nemhiszem... a családi vas teljesen jól szolgál és sokat megyek vele én is...

a gsi-be 20e km-t se sikerült bele raknom 2 év alatt... és mégis ennyi baja van... ráadásul 2 külön motor ugyebár...

péntek estéket többnyire kihagyom... mások GSI-ei többet kapnak szerintem esténként... Csabáé vagy Laci4-é... de amúgy is igyekszem úgy vezetni hogy ne tegyem tönkre...

tény hogy nem tip top atrát vettem annó de ami ezzel van az vicc már...mindegy nagyon úgysem tudok tenni semmit ellene...

köszönöm a jókívánságokat :lol:

Akkor én összeteszem a kezem a 12 ezredik km taposom bele idén és nem volt bajom a lmabdán kívüla motorral! <_< a kasztni az mástészta :D Azon lessz mit javítani! :D

Link to comment
Megosztás:

realtív... AC pumpával szoptam,relével,ventivel,futóművel, benzincsővel,fűtőradiátorral,akksival,ablaktörlő motorral,váltóval, stb stb stb... tényleg igyekszem majd az XLS-t beszúrni otthonról...

szóval a lényeg hogy ez mind nem motor gond...

ami lehetett előjött ezzel a döggel nekem...

ezért nem is értem hogy mért szívják a vérem hogy rossz szerelőhöz vittem meg rossz dolgokat vettem bele rosszkor... van igazság is benne, ki is tárgyaltuk már ezt, de nem hiszem el hogy ez nem pech széria ami ezzel van...

Akkor én összeteszem a kezem a 12 ezredik km taposom bele idén és nem volt bajom a lmabdán kívüla motorral! <_< a kasztni az mástészta :huh: Azon lessz mit javítani! :D
Link to comment
Megosztás:

realtív... AC pumpával szoptam,relével,ventivel,futóművel, benzincsővel,fűtőradiátorral,akksival,ablaktörlő motorral,váltóval, stb stb stb... tényleg igyekszem majd az XLS-t beszúrni otthonról...

szóval a lényeg hogy ez mind nem motor gond...

ami lehetett előjött ezzel a döggel nekem...

ezért nem is értem hogy mért szívják a vérem hogy rossz szerelőhöz vittem meg rossz dolgokat vettem bele rosszkor... van igazság is benne, ki is tárgyaltuk már ezt, de nem hiszem el hogy ez nem pech széria ami ezzel van...

hát én kívánom hogy tudd eladni jóáron <_<

Link to comment
Megosztás:

Az EÜ doboz 3évig jó,vagy ameddig fel nincs bontva...egyébként 1400ft.....Ennyit megér 3 évente..... :D :D <_<

A dobozban is minden külön zacsiban van. Nem értem miért lenne baj, ha már fel lenne bontva. Ha már használtak is belőle, akkor persze.

Egyébként tényleg nem a pénzről van szó, hanem hogy a benne lévő cuccok nagyrésze biztosan nem romlik meg, másrészt úgysem használom soha. Tehát tulajdonképpen szemetet veszel ennyi pénzért, azt meg ingyen sem nagyon szeretnék. :huh:

És le is járt a mizéria ha jól tudom, mert csak az van leírva hogy kell az autóban lenni a megfelelő tartalommal, de az nincs előírva sehol hogy érvényesnek is kell lennie.

Link to comment
Megosztás:

... ezért nem is értem hogy mért szívják a vérem hogy rossz szerelőhöz vittem meg rossz dolgokat vettem bele rosszkor... van igazság is benne, ki is tárgyaltuk már ezt, de nem hiszem el hogy ez nem pech széria ami ezzel van...

én eddig a gsi kapcsán ésszerű távolságon belül csak kontár pöcsmadarakkal találkoztam... akihez bizalommal vinném baromi messze van és lassú... ezt azért nem értem, mert ha valami, akkor egy f gsi nem űrtechnika szvsz...

nekem is megfordult már a fejemben (mostanában többször is), hogy eladom, amíg szép, na de mi legyen utána?! valami biztonságosegynégyessel nem tudnék kibékülni. ami meg megy is, újonnan nem kis összeg... octavia RS-t néztem, 7.4-ért már pöpec konfig van. azzal ellennék egy darabig...

Link to comment
Megosztás:

én eddig a gsi kapcsán ésszerű távolságon belül csak kontár pöcsmadarakkal találkoztam... akihez bizalommal vinném baromi messze van és lassú... ezt azért nem értem, mert ha valami, akkor egy f gsi nem űrtechnika szvsz...

nekem is megfordult már a fejemben (mostanában többször is), hogy eladom, amíg szép, na de mi legyen utána?! valami biztonságosegynégyessel nem tudnék kibékülni. ami meg megy is, újonnan nem kis összeg... octavia RS-t néztem, 7.4-ért már pöpec konfig van. azzal ellennék egy darabig...

MEREM AJÁNLANI DEMÓ KOLLÉGÁT NEKEM Ő CSINÁLL MINDENT AZ AUTÓN!!!! Igaz nekem ő oda-vissza 140-150km de nemérdekel! Legutóbb Komplett vezérlés cserét csinált elsőosztályúan dolgozik... Next Work >>> Hidrotőke csere lessz! :D Ő az a klubtag aki párna helyett 20XE-t tesz a feje alá alváskor! <_< :huh:

Link to comment
Megosztás:

MEREM AJÁNLANI DEMÓ KOLLÉGÁT NEKEM Ő CSINÁLL MINDENT AZ AUTÓN!!!! Igaz nekem ő oda-vissza 140-150km de nemérdekel! Legutóbb Komplett vezérlés cserét csinált elsőosztályúan dolgozik... Next Work >>> Hidrotőke csere lessz! :D Ő az a klubtag aki párna helyett 20XE-t tesz a feje alá alváskor! :huh: :D

tudod alapvetően az lett elrontva, hogy a zúzás után nem hozzá, vagy az abonyiakhoz került (pedig utóbbiak fel is ajánlották, hogy majdnem ingyen elviszik fehérvárról ettől az aljadék tetű (komáromi ferenc)től félig lebontva...hányszor megbántam, hogy nemet mondtam, és bíztam benne...), most meg már b@szhatom. 8 hónapig pihent fehérváron, azóta megint több hétre kiesett, mert egyre-másra derül ki, hogy ezt-azt-amazt igénytelen okádék gányolással "oldottak" meg... pénzt onnan tuti nem látok, ha visszamegyek verni az asztalt max annyit érek el, hogy hetekig ott dekkol a kocsi megint, kétes eredménnyel - ha a fizetős melót így képesek voltak eltrehánykodni, mit várjak az ingyenmunkától?!

tanultam belőle az biztos: használt autóhoz megfelelő szerelőt kell keresni, és akárki-akármit mond, csak oda vinni...de azon a csütörtök reggelen rendőrrel a nyakamban, útban a kórházba kissé megviselten rosszul döntöttem..persze utólag könnyű okosnak lenni...és ami a legjobban bánt, hogy ezt a férget anyum ajánlotta, előtte már nincs is szívem szidni, mert ő szégyelli magát...

a héten menetképes lesz a kocsi ismét, szombaton meglátogatom, aztán elbeszélgetek vele. nem várok semmit, de kiadom a dühöm, és felvilágosítom, mire számíthat, ha megkérdeznek róla. és ha nem kérdeznek, akkor is. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.