Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hazaértünk...

röviden...sikerült javítani az időmön...

Reggel kezdtem a szokásos 14.8-as fix ideámmal, és már úgy tűnt, hogy ebből nem is fogok kimászni soha...aztán pont mondtam a Csabinak, hogy addig nem hagyom abba, amíg egy 14.7-et nem megyek...és hopp a következő futamnál már hívott is, és mondta, hogy basszam meg...14.667 lett...(2.30-ás 60 láb, 9.576@117.38km/h és 14.667@156.72km/h) Na ennek megörülve folytattam, hátha van még benne valami...sajnos nem volt...az utcai 18-as pilot sport teljesen elszemcsésedett...nem lehetett vele igazán jókat menni...volt még egy 14.678@156.51km/h jobb 1/4-es idővel ergo 9.558@122.13 ( a két időből látszik, hogy valahol pont a 200m-es fotocellák környékén váltok...

Volt aztán még 14.7, meg sok 14.8, és pár becsúszott e fölötti rontott futam...14-et mentem összesen...nem voltak sokan...a licence-em ellenére mindig szépen kivártam a sort...

Sajnos a döntőt elqrták úgy ahogy volt...legalább is ami engem meg a kategóriám illetti...

Az történt ugyanis, hogy egy összkerekes turbos calit a 14.4-es idejével valamiért a mi katunkba sorolták...4. helyen...így a mögötte levőket kicsit megtolta hátra és egy versenyzőt ki is szorított ezzel...(nem az ő hibája volt, elírták a rajtszámát, és behívták döntőzni...(ő sem értette, de mivel hívták ment... - amúgy az általunk is ismert szürke túrós Caliról van szó...Voszi már mért is korábban...

Na őt pont akkor hívták be, amikor nekem kellett volna mennem...így nem is értettük, hogy mi is van igazán...vagyis az én párommal ment ő...

Szal így el is lett tolva az egész, mert én így jutalmul megkaptam egy 1 sec-kel jobb m3-as bömöst...esélyem nem volt...de még csak nem is kaptam...még pedig az történt, hogy valami bibi lett a stage lámpával, mert beálltam, és egyszer csak eltűnt...így elkezdtem kitolatni, hátha megjavul, vagy újra rakják vagy bármi...erre egyszer csak felvillant a sárga...sárga...sárga...zöld...én meg még mindig rükiben...a bömös meg elhúzott...14.0-t ment...így megfogni nem tudtam volna max ha 1tizedes reakcióidővel 14.4-et megyek...(ez nem ment volna tudom...de az elv bosszant, hogy mindeszt 3 pályabíróval közöltem akik csak a vállukat vonogatták, majd utólag kiderült, hogy nem lett volna bibi, ha időben tud az egész Calis dologról a starter...(én már akkor szóltam amikor csak bemondták a nevét, és behívták...nem tudom, hogy lehetett volna ez előbb jeleznem...)

A végén beszélgettem a fő versenybíróval, aki 10X elmondta, hogy sajnálja, de ha már lefutott egy futam az lefutott, és nem tudnak vele mit csinálni...

Kiváncsi lettem volna, ha mondjuk ez valamelyik profi élmenővel fordul elő, akkor mi lett volna... :lol:

Na ennyit rólam...

Lanti, Dini bébi dzsúzzz jókat ment...mindketten 14.9-es időt toltak...de erről majd meséljenek ők...

Jah...és kiderült, hogy a Dyno jól mér, csak épp megfelelő sík platzot kell találni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sonique azthiszem megtudlak érteni. Ezért nem mertem hitelre venni soha autót otthon. Laci4 nek is az F astra-ja már sacc több mint 2 millában van és örülhet,hogy nem történt a kocsijával semmi míg fizette a hiteleket.......

Nah.. 2 hét után végre van egy kis időm írni is, nem csak olvasni.. (eddig azt se tudtam csak részletekben)

Szal hitellel jól nem jársz az biztos.. de ha nem vettem volna fel hitelt, még 1-2 évig nem lett volna kocsim..

Az elvonási tünetek meg már elég erősek voltak :D

Tény,hogy a lehető legrosszabbkor vettem.. akkor nems ok '96-os Gsi volt eladó, és még elég komoly árat kértek érte..(1,65milla) ebből 1misi volt hitel 5 évre. Végre lejárt... az 1misi helyett visszament 1,7. szal majdnem 2,4 milla a kocsi árának a vége.. ami most jó ha ér 1 misit. Dehát ez egy ilyen "játék"..

De volt 1-2 évem, amikor nem nagyon volt ellenfél Gsi :lol: Talán még Anti is emlékszik a bosszankodására, hogy egy szaros széria nem is Gsi gsi elveri :lol: :lol: :lol:

Nah de ez annyira OFF,hogy az csak na...

Gyerekek, elmentünk az ivecohoz és frankón mondom 130 MILLIÓ értékben voltak kint autók, na nem olyan sok csak olyan drágák

A tegnapi 12.9-es 0 olloutos subaruval mentem egy karikát, hát leírhatatlan érzés, szinte felfoghatatlan, de komolyan!

Tegnap olyan nem is tom.. fél1- 1 körül mi is elgurúltunk arra barinőmmel.. de akkor 4-5 autó, meg pár yard volt csak ott.. nem láttunk ismerőst.. bújkáltatok?

Mivel fáradtak voltunk, meg amúgy is jöttem reggel melózni, húztunk is haza...

A vicc, hogy már engem se annyira izgat a gyorsulás.. meg hogy elvernek :lol: lehet én is öregszem? :D

No mondjuk ezekkel a gumikkal labdába se rugok.. már kettőben is eltekeri(nem csak nyekken), mintha múúúrva erős autó lenne.. közben meg csak lassan nem lesz rajta minta :lol: (cserélem cserélem!!)

OFF nCore meghívója ha még van valakinek megdobhat vele.. nekem ha kell, cserébe van Spiryt meghívóm.. ON

Link to comment
Megosztás:

Báááááz, Xray a primerkört nyalogatta? :D

Szívből gratulálok miden kedves fórumtársnak, barátnak, havernak, opelosnak, nem opelosnak, a mai teljesítményéhez!

Jelentem én megint az első edzőkörben végeztem a bala ralival ma :lol: :lol: :lol: :D

Majd írok a zopel16v racsing tímes topicba a mai napról :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jajmá... Egyes elpörgetve, tiltásig ( és egy tiltás helyett 3-at kapott) nyikkanó kettes, und az is ledadog.

Majd elkérjük Misitől a videót is erről...

de erre való ez a dög és különben is csúnyán nézett mögöttünk az alfás :lol:

na Te csak nyomd ki szépen a 8v szemét amíg bennt van :lol:

Én megyek este a Vácira mer ott lesz az fhm pókerverseny.

Megfejtettem Laceenak mér megy mindig tönkre a kocsija. Üljetek be mellé hogy megy A-ból B-be megtudjátok Ti is.

Mocicsere projekt nem egyszerű, sokba is fog kerülni :lol:

Na szal van egy kis szopó mivel Vectrából jött ki. Eddig csak a motorral foglalkoztak Patyiék, az NE-t nem szedték ki, így még az csörömpöl a kocsimban. Mindenféle tömítések csere (eddig 50rongy), a vezérlést viszont nem kell, mert a görgő meg a vízpumpa is új. A szíjat azért cserélik. Pár kép:

Szelepfedél nélkül:

Szelepfedél és olajkarter:

A hét többi napján sok kicsi (pl szerda délután Tom), pénteken csak "Albi motor csere"

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.