Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hi All!

El kelle egy kis szakmai tanács!

Tegnap délután készlett a kocsi elejének fényezése. Azzal rende is van minden.

Mikor beindítom egy kicsit furán jár, mondom biztos sokat állt. Amikor elindultam akkor hidegen-melegen 2-3000 között meg-meg torpan a kocsi, vagy is nem húz ki rendesen. Vissza vittem hozzájuk megnéztük a gyertyákat, kifújattunk minden csatit levegővel.

Na mindegy, mondom haza megyek, ugyanolyan kaka volt. Ma kicseréltem a gyújtás elosztót és a rotor pipát újra, megnéztem a vákumcsöveket. Most jelenleg beindul de ha gázt adok elkezdi buzerálni az alapjáratot aztán vissza áll. Mondom megyek egy kört, sajnos most is megtorpan még.

Esetleg tudna valki egy kis ötlettel szolgálni?

Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Hi All!

El kelle egy kis szakmai tanács!

Tegnap délután készlett a kocsi elejének fényezése. Azzal rende is van minden.

Mikor beindítom egy kicsit furán jár, mondom biztos sokat állt. Amikor elindultam akkor hidegen-melegen 2-3000 között meg-meg torpan a kocsi, vagy is nem húz ki rendesen. Vissza vittem hozzájuk megnéztük a gyertyákat, kifújattunk minden csatit levegővel.

Na mindegy, mondom haza megyek, ugyanolyan kaka volt. Ma kicseréltem a gyújtás elosztót és a rotor pipát újra, megnéztem a vákumcsöveket. Most jelenleg beindul de ha gázt adok elkezdi buzerálni az alapjáratot aztán vissza áll. Mondom megyek egy kört, sajnos most is megtorpan még.

Esetleg tudna valki egy kis ötlettel szolgálni?

Előre is köszi.

Nekem ugyan ezt csinálta mikor nem volt rendesen töltés, rángatott, megtorpant, aztán már menet közben is leállt... mérjetek rá a töltésre, vagy ha bosch generátorod van sztem, szedd ki a diódahidat ( egyszerűbb ennél, két csavar ), ha csak az eggyik szénkefe ér hozzá akkor is csinál ilyet, hol tölt, hol nem..

Link to comment
Megosztás:

Loree!

Hibakódot nem tárolt?Nézted?

Nekem is gond volt nemrég az alapjáratommal meg úgy éreztem nem húz ahogy kellene.Kiderült az utángyártott kb.fél éves légtömegmérő volt a gond.Fogtam a gyárit amit kivettem, kifújtam a belsejét féktisztítóval (megfogni nem ajánlott) vissza tettem és azóta mintha kicserélték volna.Elég egy kis por vagy pára bármi ami érzékenyen érinti azt a kis szálat benne.Csak egy ötlet. :D

Link to comment
Megosztás:

Loree!

Hibakódot nem tárolt?Nézted?

Nekem is gond volt nemrég az alapjáratommal meg úgy éreztem nem húz ahogy kellene.Kiderült az utángyártott kb.fél éves légtömegmérő volt a gond.Fogtam a gyárit amit kivettem, kifújtam a belsejét féktisztítóval (megfogni nem ajánlott) vissza tettem és azóta mintha kicserélték volna.Elég egy kis por vagy pára bármi ami érzékenyen érinti azt a kis szálat benne.Csak egy ötlet. :D

Elvileg alapjárat jó volt, a légtömegmérő csatiját lehúztam akkor meg leállt.

Benzinszűrőre gyanakszom, vagy nincs nagy benzinnyomás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.