Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Simán...én akkor is mondtam az Istvánnak, hogy szerintem absz. nem gáz... még csak le sem ért sehol... ellenben az előttünk menő autó elcsapott egy macskát amit mi is megkaptunk...de nem láttam nyomot sehol...de koppanás volt... ;)

akkor vissza sem kellett volna emelni a caravant ?? és csak istvan parázta tul a dolgot ?

Link to comment
Megosztás:

akkor vissza sem kellett volna emelni a caravant ?? és csak istvan parázta tul a dolgot ?

Hát ha minden nap 5X kéne ki be járnom vele akkor meggondolnám...de nekem akkor sem lenne egyértelmű... mert a focussal előttem pont ugyan olyan gyorson tudtak haladni mint én...és nekem sem ért le... ;)

Link to comment
Megosztás:

Simán...én akkor is mondtam az Istvánnak, hogy szerintem absz. nem gáz... még csak le sem ért sehol... ellenben az előttünk menő autó elcsapott egy macskát amit mi is megkaptunk...de nem láttam nyomot sehol...de koppanás volt... ;)

Mindenkinek köszönöm a tegnapi segítséget...... ;) ;) :P

Ez már javított változata az útnak,fel lett töltve homokkal...Ha esik az eső akkor mégrosszabb...Sokkal használhatóbb így az autó -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.