Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Eltépted a Sport csoki csomagolását egy mozdulattal vagy mi? :lol:

Ááá, akkor még csak félkézzel törtem a kekszet :D

Amit Oszibá fentebb linkelt kép, az a kis foghíj az astrán elöl akkor történedett, amikor ez

a testfestett csaj ült be mellém, és kicsit elnéztem egy kanyart a szép mellei zavaró hatásának köszönhetően :lol:

A leányzó kb élőhalott volt utána :D ;)

Link to comment
Megosztás:

árulja a mandró az xxl tuning szpídsztert. 35ezer ojró. sztem a felét ha megkapja érte, verheti a segget a földbe. aztán lehet tévedek.

http://www.hasznaltauto.hu/2932640_opel_speedster_2001

azt nem vágom, hogy a z22se-hez honnan szerzett erősített dugókat / hajtókarokat. dugó még lehet elhiszem, hogy jó bele a c20let, esetleg valami kovi a 2 lityósokhoz. de hajtókart gyártanak 2.2-eshez erőset????

Link to comment
Megosztás:

azt nem vágom, hogy a z22se-hez honnan szerzett erősített dugókat / hajtókarokat. dugó még lehet elhiszem, hogy jó bele a c20let, esetleg valami kovi a 2 lityósokhoz. de hajtókart gyártanak 2.2-eshez erőset????

Lehet gyártatni is hajtókart :lol:

Meg dugóból asszem a wiseconál mindegyik opel mociba van méret.

KG MV6 motorjába is ilyen konfig ment, asszem hajtókarok darabja egy százas :D

Link to comment
Megosztás:

árulja a mandró az xxl tuning szpídsztert. 35ezer ojró. sztem a felét ha megkapja érte, verheti a segget a földbe. aztán lehet tévedek.

http://www.hasznaltauto.hu/2932640_opel_speedster_2001

azt nem vágom, hogy a z22se-hez honnan szerzett erősített dugókat / hajtókarokat. dugó még lehet elhiszem, hogy jó bele a c20let, esetleg valami kovi a 2 lityósokhoz. de hajtókart gyártanak 2.2-eshez erőset????

Volt itt a fazon vmi himbákat vett, vagy mit, de 1 órán át mesélte, hogy miket csináltatott vele.

Link to comment
Megosztás:

Ma hoztam el az autóm másfél hét után a karosszériástól,mert az előző tulaj szarnak törte és zavart.Gyakorlatilag elől minden új.Sárvédők,lökös,géptető,zárhíd.Küszöbök kijavítva,díszléc alatt végig megfújva,egybepolírozva.Megcsinálták a klímám mert vhol elengedte a gázt.....most jól hűt remélem nem 2napig.Az árat nem írom mert majdnem nyomtam egy tigrisbukfencet a kavicságyon amikor kimondta a srác.Valahogy elbeszélhettünk egymás mellett amikor érdeklődtem.Ja és nekem is akkora hely lett a maszk és a géptető között mint Antinak.

Kérdés:klímahasználatnál mindkét ventillátornak forogni kell?Köszi! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma hoztam el az autóm másfél hét után a karosszériástól,mert az előző tulaj szarnak törte és zavart.Gyakorlatilag elől minden új.Sárvédők,lökös,géptető,zárhíd.Küszöbök kijavítva,díszléc alatt végig megfújva,egybepolírozva.Megcsinálták a klímám mert vhol elengedte a gázt.....most jól hűt remélem nem 2napig.Az árat nem írom mert majdnem nyomtam egy tigrisbukfencet a kavicságyon amikor kimondta a srác.Valahogy elbeszélhettünk egymás mellett amikor érdeklődtem.Ja és nekem is akkora hely lett a maszk és a géptető között mint Antinak.

Kérdés:klímahasználatnál mindkét ventillátornak forogni kell?Köszi! :lol:

a belső biztosan forog, a külsőt még nem néztem :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.