Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez hasonló dolog,mint amkor haver azzal jött,hogy a legjobb sör a világon a heineken.

Aztán ittam vele Carlsberget,egy Faxe-et és mindjárt más volt a véleménye.

Nekem nem mondd már, hogy a Faxe jó sör? <_<

Németben az az egyik legkommerszebb sör alkoholisták körében, akinek nincs pénze valami rendeset venni. :)

Jaa és 1 literes dobozban lehet kapni. :)

Link to comment
Megosztás:

jóvan...csak én ezt így nem akartam beírni... :) :)

nem Laci csinálja és ő semmiről sem tud, nem is bontóban dolgozik. (már) különben is az ember rá van kényszerítve az illegális utakra -ezt ráírom majd a jogi diplomámra is tollal ( ha egyszer lesz ) <_<

Link to comment
Megosztás:

Pedig olyan egyszerű annyit kell inni, hogy ne hányjál és jól érezd magad <_< :) :)

Akkor gondolom nem mész Merlinbe ^_^

Szivesen mentem volna, de gyorsan ma még csak a klotyó felé mozogtam :lol: :lol:

Ha mész arra készülj, hogy issszoooonnnnyyyyyat tömeg lesz.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tiltakozooooooooooom.... én sosem haltam meg a GSI-ért...de mai napig állítom, hogy abban az árkategóriában amit képvisel jó választás...bár egy VTI is az... :) <_<

hát ma egy Vti igencsak lemaradt 8-ason(legalábbis aaz volt a hátulján:)), először azt hittem h siet de mikor mellém ért lasitott, aztán már annyira nem "indult meg" :)

Link to comment
Megosztás:

hát ma egy Vti igencsak lemaradt 8-ason(legalábbis aaz volt a hátulján:)), először azt hittem h siet de mikor mellém ért lasitott, aztán már annyira nem "indult meg" <_<

persze...de azért a miheztartás végett... a VTI-k sorban futják a 13-as időket meg 14 nagyon alját...míg a GSI-k meg ott toporognak a 15 közepe időkkel...

:) :)

Link to comment
Megosztás:

persze...de azért a miheztartás végett... a VTI-k sorban futják a 13-as időket meg 14 nagyon alját...míg a GSI-k meg ott toporognak a 15 közepe időkkel...

:) :)

te 1. mivel nyomatékszegény retkek ezé utra tudják vinni induláskor a hp-t 2.csak a huzott könnyitett vti-k mennek annyit 3. szilártd ati kadettja c20xe streetbe könnyités nélkül zuz 13,8 at 4.megdöglessz benne 5. 100 rol sehol se nem vannak 6. nemelég hogy áruló lettél még a hondásokat is véded remélem leesik a td05 a kocsidrol majd <_<

Link to comment
Megosztás:

jut eszembe pénteken kin volt kid ..aszonta lement a subaruval balcsira 130al végig 17 et evett ugy, hogy lambda. 1. volt végig nem is nyomta neki, durva de aztis mondta hogy városba ha finoman megy 13 al eljár viszont a szerémi nagykanyart simán levarta bőven 220 főlőtt me nyomtuk egyenesbe azt 5 be már majdnem tiltáson(f28) pont kb 230al a kanyar előtt nagyott lassitottam me egy vectra turboval voltam 300+ azt nem éppen racce a futómu az meg gec csak nyomta tovább mondom dik ez a dunába beesik minnyá... hát ....meg se moccant csak ment mintha sinen ment volna hát ez a durva

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.