Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem az erőt fizeted meg hanem az egyediséget. Van akinek fontos, hogy ne találjon 3 ugyanolyat mint az övé egy tesco parkolóban, van akinek nem.

De akkor nem olyan autót kéne venni, amiből a legtöbb van az országban :wacko: Ha már egyedi akkor nem a szívócsonknál kéne kezdeni :lol:

De értem én mire gondolsz, de én már egy másik állatfaj vagyok, amit családos embernek hívnak :lol: Meggondolom 3x mire költök (persze nem mindig sikerül :unsure: )..

Link to comment
Megosztás:

De akkor nem olyan autót kéne venni, amiből a legtöbb van az országban :wacko: Ha már egyedi akkor nem a szívócsonknál kéne kezdeni :lol:

De értem én mire gondolsz, de én már egy másik állatfaj vagyok, amit családos embernek hívnak :lol: Meggondolom 3x mire költök (persze nem mindig sikerül :unsure: )..

Amiből nem a legtöbb van, abból okkal van nem a legtöbb. Leginkább azzal az okkal, hogy akár többszörösébe is kerülhet.

Nem gondoltam arra, hogy ha valaki rádobja ezt a szívósort az autóra az hűdejólesz, ettől függetlenül lehet egy része egy egésznek.

Én is értem miről beszélsz, de itt nem arról van szó, hogy aki ilyet vesz az dobálja ki a pénzt az ablakon, csupán más az értékrendje. Én még 10x is meggondolom mire költök, te valószínűleg a nagyrészét mégis hülyeségnek tartanád.

Link to comment
Megosztás:

Nem a hányáshoz, csak gondoltam jvasolok olcsóbb megoldást a 3000 forintos gátlónál... :wacko:

De rendes vagy :unsure:

Valószínű hogy a bátyám nem tud csinálni gátlót.. :lol:

de szívósort csinált már nem egyet, mantásoknak, mantára :lol: és a saját mantájára is, mikor volt, meg most a Nissanra is, mikor karbit tett rá, szóval biztos nem tudna ilyen szépet, és jót, és gyárilag letesztelt cuccot mint ez az öntvény, de nem is ez volt a lényeg, hanem az ára miatt próbáltam megfogadni Orbán Viktor tanácsát (merjünk nagyot mondani) :) :o

De tényleg köszi hogy próbáltál segíteni egy még olcsóbb költségvetésű gátló cserében.... Majd meghálálom ha összehozzuk azt a fönt említett kocsmás dolgot...:D

Link to comment
Megosztás:

Bír inni? Szeret mulatni? Szereti a nőket? :lol: Akkor már gond nem lehet egy kan bulin :unsure:

Ja meg akkor viszem Kaszkadőrt is, beszél mindenki helyett is, és addig mi tudunk inni.. :wacko:

nekem mindegy, hogy kijön csak ezt a "ki a nagyfőnök meg ki a fővezér" szöveget ne eröltessétek légyszives mert a multkori Lurdynál is kib@szott idegesítő volt

Link to comment
Megosztás:

inkább Ti

Lehet lemaradtam valamiről, de nem tudom miről beszélsz, jó pár hete nem voltam a Lurdynál, és mivel nem ismerek szinte senkit nem is beszélgettem szinte senkivel ott csak néztem mint hal a szatyorba... engem húzz ki ebből a ti listából légyszi, első vagy második alkalommal kerestem ott egy c elnököt vagy akárkit mikor intézni akartam a tagságit....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.