Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mondjuk a Senivel volt a legélvezetesebb közlekedni...

megelőztél :hiya: Senatort bárhol beengedik, elengedik stb. parkolni is bárhol lehet vele mert nem tolják meg :hiya:

igaz azzal én is pofátlanab vagyok sokkal.... :lol:

kabrioban meg néha jó mert az opelesek engedik be- fiatalok kik érdeklődnek az autók iránt ;)

:lol: :lol: :P
Link to comment
Megosztás:

Jól sejtem hogy EZ az a valami ami semmit sem ér majd ?! :lol: :lol: :lol:

"A hidrotőke optimális működéséhez szükséges. Csökkenti a hidrotőke kopását és a fémes zajokat. Tisztítja a szelepeket és a furatokat."

Ha csak egy olajjárat van eldugulva, akkor még akár jó is lehet. Bár már korábban kifejtettem, hogy ezek

a tisztító hatású adalékok (motormosó adalék is) nem ajánlottak, ugyanis a csapágyak és illesztések kenési

hatékonyságát is csökkenti, az olajfilm folyamatos lemosásával.

A hidrotőke kopásra ez sem jó, ha jól megfigyeled a leírását :P

Link to comment
Megosztás:

Igen emlékszem meg is fogadtam a tanácsod csak bele akadtam ebbe, ahogy itt böngészgettem unalmamban minden fele, aztán gondoltam hátha nátha...mértne dobhatnék még 2e Ft-ot ki az ablakon :lol: bár ahogy most áll a tudomány lehet karácsonyra már meglepem magam egy motor cserével...

"A hidrotőke optimális működéséhez szükséges. Csökkenti a hidrotőke kopását és a fémes zajokat. Tisztítja a szelepeket és a furatokat."

Ha csak egy olajjárat van eldugulva, akkor még akár jó is lehet. Bár már korábban kifejtettem, hogy ezek

a tisztító hatású adalékok (motormosó adalék is) nem ajánlottak, ugyanis a csapágyak és illesztések kenési

hatékonyságát is csökkenti, az olajfilm folyamatos lemosásával.

A hidrotőke kopásra ez sem jó, ha jól megfigyeled a leírását :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.