Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Füstöl az autó :P

Az enyém is füstölt tegnap ... kékesfehér füst, jött a motortérből ... :P

Reggel, kicsit álmos lehettem, és olajutántöltés után, elfelejtettem visszatenni az olajbetöltő kupakot... ;)

Kicsinyke autókázás után, a lámpánál megállva láttam, hogy valami nem f@sza, mert füst jön a motortérből...

Mikor kinyitottam a motortetőt, akkor már megvolt a bibi... nemkicsit szórta szét az olajat a motorra... :cry: persze a kupakot el is hagytam valahol! :(

Csak tanulságképpen írom, nehogy valaki így járjon mint én... :D

Jah, bontóban 2000 pénzért adtak kupakot,ami persze nem passzolt, így felhívtuk OPEL-ékat, és a gyári kupak 1115 FT volt! :P

Link to comment
Megosztás:

...

Csak tanulságképpen írom, nehogy valaki így járjon mint én... :P

Az jó, hogy csak ennyi volt a baj. Azért az szarabb lett volna, ha rajta van a kupak és úgy füstöl :(

De megfogadjuk a tanulságot és belekerül a kupakellenőrzés is a motorháztetőlecsukási előtti checklistába :cry:

Link to comment
Megosztás:

Óóóóóóó ilyet már én is csináltam, csak annyi különbséggel, hogy felraktam a kupackot, csak nem húztam rá rendesen :( ;)

Nálunk is volt már ilyen baki :P Duna Street Ralin navigátorom fordítva rakta vissza a kupakot,

és mikor kiértünk a cél időellenőrzőbe, dőlt a füst a motortérből... egymásra néztünk rémülten,

"ég az autó vazze!" :cry: Szerencsére csak az olajat párolta a 4leömlő :D

Link to comment
Megosztás:

Füstöl az autó :cry:

Legalábbis gyanús, hogy 30 percnyi út után nem azért jön belőle hátul valami fehér köd mert hideg vagy megszállta a Nagy Fehér Szellem :(

Hideg van, mint a kurvaélet. Az enyém is füstöl, pedig az ugye nem lehet rossz, hisz LET. :P

De egyébként tényleg hideg van, minden autó nyomja a párát ilyenkor.

Link to comment
Megosztás:

Nálunk is volt már ilyen baki ;) Duna Street Ralin navigátorom fordítva rakta vissza a kupakot,

és mikor kiértünk a cél időellenőrzőbe, dőlt a füst a motortérből... egymásra néztünk rémülten,

"ég az autó vazze!" :P Szerencsére csak az olajat párolta a 4leömlő :P

És ezt két évig nem vettétek észre???

:P :( :P :cry: :D

Link to comment
Megosztás:

"...navigátorom fordítva rakta vissza a kupakot..."

Mondjuk nem lehetett kis munka a kupakot a nem menetes felével betekerni... :( :P :cry: :D

Nem értesz te ehhez...

A verseny hevében addig nem ismert képességek szabadulnak fel. Meg különben is, egy ilyen profi csapatban, mint a Gabié az ilyen kihívásokt meg kell tudni oldani. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.