Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Én is meglepődtem, amikor tegnap mondja "asszony pajti", hogy csütörtökre kitalált valami programot ha nem baj.. Mondom mit?

Takarítsuk ki közösen a kocsit, kívűl belül... :D Nah mondom.. mi a fene.. kapni kell ezen az alkalmon :D

:D :)

Akkor ez egy ilyen hét. Enyim meg elkérte keddre mert egyeztetett a Graphisoft parki autómosókkal egy időpont kivülbelül.

Link to comment
Megosztás:

145e... 160e km van benne...

bízom a srácban akitől vettem, lassan egy éve tartom vele a kapcsolatot annó még a saját tarcsi motorja volt ez.

Horváth Andris amúgy, tegnap téged is említett SXP, szóba jöttek a túro gsi-k mert az övé is az ...

Alapj. mocit meg kábelköteget nem bányászta ki most, ha jön pestre oda adja azokat is addig a mostani jó szolgálatot tesz majd remélhetőleg.

Majd meglássuk milyen a motor, a vak is ezt mondta :D

Kész van már az András GSI-je? :)

Egyébként tényleg rendben van, tőle nyugodtan lehet vásárolni. :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor ez egy ilyen hét. Enyim meg elkérte keddre mert egyeztetett a Graphisoft parki autómosókkal egy időpont kivülbelül.

azt kitakarítani????? nem is koszos :) :D :D

Anti készültek ám kémfotók a kadiról,kutas bácsi nem jelentette h illetéktelenek fényképezgetik?????

első rugónál nem spóroltatok a flexel......

Link to comment
Megosztás:

Teljesen nincs kész, de állítólag jól halad a dolog, a fényezése elég korekt pl. neki is még érkezik pár dolog a moci térbe...

Este MSN ha esetleg leszel Demo akkor egyeztetünk :D

Kész van már az András GSI-je? :)

Egyébként tényleg rendben van, tőle nyugodtan lehet vásárolni. :D

Link to comment
Megosztás:

Na ismét vagyok én is. Lanti az autót valamikor majd vezetheted ám csak most hétvégén igen erőteljesen elfoglalt voltam. A Bocira került szinte új tető egy güntertől úgyhogy Szombathelyre mentünk vasárnap asszonyal meg Dinyvel. Pénteken tuti nem viszem ki mert szombaton kora reggel megint megyünk csak most Győrbe. Ha csüt kijösz kihozom. Elméletileg Balázska is hozza az övét.

Link to comment
Megosztás:

Egy kis help :) Gyári hangszóróból a 2db első , vagy ami annak a helyére pont passzol átmérőben. Leszedttem az ajtókárpitot mert centrál motor csere volt, aztán megláttam szerencsétlen hogy néz ki , mostmár tudom miért klaffog :D Hát jól körbeszakadtt sztem a másik fel is olyan ... jólenne olyan megoldás amihez nem kell semmit szétbarmolni! :D

Link to comment
Megosztás:

Egy kis help :D Gyári hangszóróból a 2db első , vagy ami annak a helyére pont passzol átmérőben. Leszedttem az ajtókárpitot mert centrál motor csere volt, aztán megláttam szerencsétlen hogy néz ki , mostmár tudom miért klaffog :P Hát jól körbeszakadtt sztem a másik fel is olyan ... jólenne olyan megoldás amihez nem kell semmit szétbarmolni! :D

keresd meg Rattesid dénest és hoz neked gyárit...Biztos van neki bontva 1-2db :) Keresni se kell megkerestem neked....... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.