Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

I. Hungarian Blitz Weekend


hemi

Recommended Posts

Szia Hemi!! Elvileg küldtem neked privit a Blitz-el kapcsolatban..sikerült elolvasni?? A másik fontos kérddésem pedig az lenne, hogy esetleg helyszínen lehetne-e rendezni a fizetnivalókat??? Előre is köszönöm.

Most épp egy kis Opeles találkozót hoztunk itt össze balcsin egy magánházban,immáron 3 napja tart, és már lélekben készülünk a bulira :thumbup:

Üdv minden Opel fanatikusnak!!!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 492
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szia Hemi!! Elvileg küldtem neked privit a Blitz-el kapcsolatban..sikerült elolvasni?? A másik fontos kérddésem pedig az lenne, hogy esetleg helyszínen lehetne-e rendezni a fizetnivalókat??? Előre is köszönöm.

Most épp egy kis Opeles találkozót hoztunk itt össze balcsin egy magánházban,immáron 3 napja tart, és már lélekben készülünk a bulira :thumbup:  

Üdv minden Opel fanatikusnak!!!

Igen meg van ! Olvastam:)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos a Re-G együttes neve rosszul került fel és a tali weblapcíme lemaradt egy szponozral egyetemben, erről a változatról.

A TITÁN COMPUTER-nél lehet átvenni szóróanyagot még.

AKI TELEFONON JELENTKEZIK ne CSODÁLKOZON, ha úgy vesszük fel a telcsit, hogy TITÁN COMPUTER KFT!!!!

Nem kell lecsapni, igen mi vagyunk az Opelesek is:))) Valamiből élni is kell...

Link to comment
Megosztás:

Sajnos a Re-G együttes neve rosszul került fel és a tali weblapcíme lemaradt egy szponozral egyetemben, erről a változatról.

A TITÁN COMPUTER-nél lehet átvenni szóróanyagot még.

AKI TELEFONON JELENTKEZIK ne CSODÁLKOZON, ha úgy vesszük fel a telcsit, hogy TITÁN COMPUTER KFT!!!!

Nem kell lecsapni, igen mi vagyunk az Opelesek is:))) Valamiből élni is kell...

:twisted: :twisted: LOL

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.