Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

I. Hungarian Blitz Weekend


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 492
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok Mindenki!

Én is hazaértem este 8 órára :?

Nagyon elfáradtam de úgyérzem megérte.

Öröm volt látni a sok-sok szép autót és a sok kedves ismerőst. :wink:

Hosszú volt az út. Mert egy 37 éves autóval 200 km-t levezetni hulla fáradtan nem nagy élmény ;)

(az még okés,hogy 150-nel beelőzök egy kocsisort de amikor hírtelen jönnek szembe és be kell sorolni akkor gáz van :oops: )

Naszóval : mindent egybevetve jól éreztem magam,fényképezni sajnos nem nagyon volt időm :lol:

Akitől nem köszöntem el attól elnézést kérek :oops: aki pedíg tőlem nem köszönt el annak megbocsátok :wink:

Köszönöm szépen a lehetőséget és jövőre ugyanitt :wink: :wink:

Link to comment
Megosztás:

remélem hazaért mindenki éppségben és nagyon sok pozitiv élménnyel felpakolva ;)

nagyon sajnálom, hogy alig tudtam 1-2 emberrel beszélni és akkor sem sokat, bocis mindenkitől de állandóan rohanni meg tennivenni kellett

és töltögessétek fel a képeket szorgalmasan, meg szavazzatok hogy milyen :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Remélem mindeki éppségben hazaért és már nyugalomban pihen:)

Köszönöm:

- a résztvevők kultúrált viselkedését, balesetmentes felvonulás és botrány mentes három napot.

- sok résztvevőt , ilyen sok emberel nem is számoltunk!

- a sok türelmet a szervezők felé, akik most előszőr csináltak ilyet. Szinte alig volt idejük szombaton...

- a szlovéniából érkezett cartásak részvételet

- a számtalan opeles barátitársaságok részvételét.

Akik velünk voltak mindhárom nap nagyon sok új élményben részesülhetek, pl a péntek esti Re-G mega koncert bulit, valamint az esti DJ bulit. Ahol szinte minden szervező reggel 5-ig ropta a résztvevőkkel.

A szlalomverseny elsőre várakozásnak megfelelően sikerült, a felvonulás pedig nagyon király volt. Jó volt látni a sok tipus a találkozón a 1934 Olympiatól a 2005 Tigráig, Zafiráig. A Ganxsta koncert picit rövidnek tünhetet, remélem a mosós, testfestős és leszbi shows lányok kárpotoltak mindenkit:)))

Jővőre nagyobb és nemeztközib lesz , illetve többeknek ajánlom a pénteki napi részvételt a családias hangulat miatt.

Kösz mindenkinek!!!!

Link to comment
Megosztás:

Bazs: láttam az autódat (mint ahogy még sokat :lol: ); mikor szombat délután megérkeztem, nem messze tőled parkoltam le, gondoltam majd jól megvárlak a kocsidnál és bemutatkozom illően :mrgreen: , de tényleg elég elfoglaltak lehettetek, mert nem láttalak ;) .

Tulajdonképpen az egész társaságból Gábort ismertem csak személyesen :lol: , de remélem lesz még alkalom ismerkedésre is :wink:

Gondoltam, elintézem egyúttal a tagságomat is, de sajna arra sem maradt idő, de ami késik...

Egyébként szuper volt, grat. a rendezőségnek! :notworthy:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként én is rendben hazaértem. Bár máshol lehetett gond, mert a hetesen (nem M) velem szembe tekert egy lánglovag járgány, majd öt perc múlva egy mentő is. Későb pesten egy rendőr autó szorított le az út szélére ezerrel vágtatva a lágymányosinál.

Ja! A képek meg itten vannak:

Balatonszemes

Mégegyszer 1000 köszönet a szervezőknek a jó találkozóért! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.