Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Szóval én is frissítettem a hátsó hangszóróimon, bár ahogyan az várható volt, semmin sem változtatott.

Hiába, azért a méret is lényeges. Csodák pedig nincsenek.

A gyári leírás is azt írta hogy a cabrióba és a coupeba premium hifi rendszer van. Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy ha valakinek van CDR 500 hoz kapcsolási rajz, bekötés, akkor gondoljon rám. Ugyanis a gyári kezelési utmutatóban semmi nincs a készülék teljesítményéről, a hangszórók teljesítményéről stb... Gondoltam megpróbálom, mert kiváncsi voltam, hogy javít e valamit egy modernebb kinézetü, anyagú, és technikai adatait tekintve (40-25Khz, sajnos jobbat nem találtam a boltokban) a méretéhez képest elfogatható hangú, hátsó kárpitba a gyári helyére beépíthető hangszóró csere.

A kiszemelt példány Sony Xplod 3 utas és szintén 13cm-s.

Konklúzió: semmi értelme nem volt, mert tök úgy szól mint a gyári kétutas papír anyagú. Tehát nem mind arany, ami fénylik!

Igazából, mivel nem ez az első autóm és hifi építésem (opel tali 3.helyezett hifi versenyen még mantával), már az első pillanatban a 16cm beépítésén gondolkoztam(jobb frekvencia átvitel, több a mély hang, általában 25-30Khz), de mint az a képeken is meg lehet csodálni, a karosszéria kialakítás nem tette lehetővé. Csak kárpit átalakítással ment volna, de akkor a hátsó utas könyöklő része ment volna rá a projectre.

A hiányzó mélyeket egy sub ládával szeretném pótolni, amely hangja a hátsó üléstámla középső kivehető könyöklője helyén fogja besugározni az utasteret.Underconstruction.

http://mantacustom.uniq.hu/kepek/astra/hangszoro2.JPG

http://mantacustom.uniq.hu/kepek/astra/hangszoro3.JPG

Link to comment
Megosztás:

Én csak azt szeretném megkérdezni (segítőleg), hogy a Sony specifikációi megegyeztek a gyári kétutaséval?? Meg a sony ajánlja az autódba arra a helyre a beépítést??

Aktív keresztváltóval próbáltál keresztezési frekit keresni??

Nekem az a tapasztalatom, hogy a legdrágább kütyü is igen satnyán tud szólni ha nema megfelelő konstrukcióval építjük, vagy nem a megfelelő helyre.

Értelmes mélyhangot meg 13 cm -es hangszórótól nem várnék, az valahol 18 - 20 centi körül jön meg.

25 - 30 Hz???? Nna ezt meg elképzelni sem nagyon tudom, de ha valamien csoda folytán ki lehet nyüstölni 25 Hz -et, abban nincs köszönet ahogyan megszólal. Olyan sok százezres kiadás esetén, meg igen gondos építést feltételezve....is nem eccerű! Szobai nagyhangfalak közül is csak a nagyon drága nívós ládák tudják ám....

Viszont azt a 40- 50 Hz körüli frekit egy értelmes (nem 13centis) hangszóróval már szépen meg lehet fogni! :wink: ...és az is bőven elég kell, hogy legyen egy autóban! 8)

Nem beleugatni akartam ám, vagy osztani az észt, csak anno sokat kínlódtam én is erősítő, meg hangfal építéssel, és az a tapasztalatom, hogy házi körülmények között, kútfőből csak vakszerencsével lehet értelmes hifi hangsugárzót építeni! Szóval komoly gyártók drága és hosszadalmas innovációjára érdemes támaszkodni. És sziggorúan be kell tartani a beépítési ajánlásokat! ...és akkor hááátha! :(

Link to comment
Megosztás:

Hello Hagalex!

A komoly gyártók biztosan nem komolytalanul tüntetik fel a dobozon a freq-i átvitelt nem? A gyári beépítettről semmi infóm nincs, csak az hogy 7:42kor gyártották, 4ohm, meg 221, meg 12079B02, meg D74391.

Egyébként nem szoktam méregetni műszerrel, mert a fülemnek jobban hiszek és még általában megnézem a dobozt is. Freq-i váltó meg bele van építve. Nincs aktív keresztváltóm, de elmondhatnád, hogy ebben az esetben minek?

Jó dolog az, ha falban több ilyen hangszóró is be van építve a helyen ahol veszed, ill. kiválasztod. Ennélkül biztosan nem venném meg!

A gyári ajánlásról meg annyit, hogy idei modell és szó nincs arról hogy ajánlanák valamibe. Kivettem a régit, mindent pontosan lemértem és a boltba vittem a mérőszalagot az adatlapomat és ott is lemértem. Lehet hogy vak szerencse, de a hangja is jó volt a falban a többihez képest, meg a méretek is pont stimmeltek.

A négy felfogató csavar távolságot pontosan figyeltem, de ha a tekercs nagyobb picit, akkor lemértem a kocsiszekrényben is meddig mehet max. és ha jól tudom, akkor ha nagyobb, a teljesítmény is nagyobb. 13cm általában 110-140W-ig tud. Doboz szerinti adat. Egyébként nem szeretem a sonyt, mert egy kopogós, fahangú, mélyeket nem tudó erősítővel és még más negatív élménnyel is gazdagodtam általuk. Szóval nem preferált a márka. Egyik márka sem!

Egyébként írtam, hogy 13cm-től nem sokat vártam. Pontosabban a felhasznált modern anyagok miatt, talán a dinamikától és a magashangoktól többet vártam volna egy papírmembránoshoz képest.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

A freki átvitel önmagában nem mondd semmit! 2 oka van!

1. analógia: Ha én tudok 3 oktáv hangterjedelmet még nem biztos, hogy tudok énekelnis is, és ugye ha csak repedt fazék hangon tudom a 3 oktávot az nem szerencsés! 8)

2. Az, hogy a hanszóró önmagában képes lesugározni az általam kifogásolt alsó frekiket az még kevés. Ha a használati helyen (egy Opel kalaptartója pl.) nem képes hozni (sok okból kifolyólag) akkor csak kidobtuk a pénzünk. (diplomás takarítónő analógiája jut eszembe... :roll: )

Aktív keresztváltót azért hoztam szóba, mert azzal lehetne állítani a keresztezési frekvenciát, és hátha azzal segíteni lehetne elsősorban az interferenciás bajokon. Ugyanis tapasztalat szerint ez szokott a legfőbb gond lenni.

Milyen frekvenciaváltót láttál benne?? Komolyabb áramkör?? (kinézetre)

Mert egy kondival is lehet frekvnciát vágni...

Minőségi hangszórók dobozára azért illene a gyártónak ráírni a legfőbb paramétereket! :lol: :evil:

Azt én értem, hogy többet vártál a hagyomásnyos őpapírmembrános hangszórókhoz képest! Bár azok is tudnak ám szépen szólni! 8) :wink:

Bacca meg a Sony ha kihoz egy modellt úgy, hogy legalább a legnagyobb gyártók autójaihoz nem ad ajánlást!! :evil:

Akkor jól sejtem, hogy legközelebb nem veszel Sonyt?? :(

Írtad, hogy falba volt építve a boltban, és ott ez szólt a legszebben.... Nna annak a lehallgatási környezetnek ne higgyél! Mert ami ott nem szól szépen, leht hogy 15 literrel nagyobb dobozban ha kedvezően van a rezonanciafreki kitolva meg nagyon szépen szól. Ezért írtam, hogy jobb a gyári ajánlásokra hivatkozni. Persze a Somogyi féle hangszórókra nem mindig írják rá mibe ajánlják!...meg ezek szerint a Sonyéknál sem... :roll: Nekem semmilyen tapasztalatom nincs a Sony autós cuccaival kapcsolatban, de ezek szerint nem is lesz!? :roll:

A Hangszóró méretnél meg asszem valamit félreolvastam, vagy értettem! :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Szia Haga!

Szerintem egy kicsit túl bonyolítod a dolgot.

Biztos ilyen téren végezted tanulmányidat.

Én nem hifi versenyre készülök, ahol minden hang számít. Főleg egy 13cm-s hangszóróval. Ide meg pont elég a kondis vágás, mert persze hogy úgy oldja meg a nagy gyártója. Tudom, hogy külső, sőt, állítható vágás jobb lenne, de erre itt nincs hely és drágább is és nem biztos, hogy észrevenném a különbséget ilyen méretnél hátul.

Nem tudom Te hogyan vásárolnál 13cm-s "mélynyomót" :( , de a dobozban lévő papírok sem szokták egyikben sem ajánlgatni autótípusokhoz.

Én ilyet egyedül a DundW német tuning bolt katalógusában láttam anno. Mondjuk dupla árért tudsz belőle rendelni. Arra azért vigyáznak, hogy a pontos típust nem irják bele, csak gyártó meg cikkszám. Nehogy máshol megvedd.

Én azért még mindíg jobban hiszek a fülemnek, mert ha gyári helyre rakom, akkor mit is ronthatok el?

Szerintem a környezet minimális mértékben befolyásolja(autóba 13cm) és azon úgysem tudok változtatni, ill. dehogynem lenyitom a tetőt és már haza is vágtam az egészet. Pufff neki freki vágás, ilyen hangok, olyan hangok.

Az adott zene minősége, stílusa sokkal nagyobb mértékben befolyásolja a hangzást, de ebbe nem érdemes belebonyolódni, mert túl sok felesleges órát lehet vele eltölteni és őrült módjára megszálottá teszi az embert.

Link to comment
Megosztás:

Az az igazság, hogy az igazán komoly hangfalgyártók szinte csak papíros mélyeket építenek be. Kerülik a kevlár meg mindenféle műanyag membránok használatát. Amellett a hangszóró átmérője manapság nem igazán befolyásolja a legalsó kisugárzott frekit. A mai HiFi hangfalak (100.000/db és fölött) többségében 130 és 160 közötti mélyek vannak. Hol vannak ezek a 70-es évek 300-as 350-es mélynyomóihoz képest. Pl. nézz meg egy Bose hangrendszert!

Itt a hátsó ajtó hangminőségi problémáit sok egyéb mellett a nagyon vékony vezetékezés is okozza. Az aktív keresztváltó lényege nem elsősorban az esetleges állíthatóság, ami nem is mindegyikben van meg, hanem a sokkal precízebb és torzításmentes szétválasztás.

Link to comment
Megosztás:

Hát lehet, hogy túlbonyolítom.. :oops: 8)

CSak akkor meg azt nem értem mit vártál a hangszóró "frissítéstől"?? :roll:

Az ténykérdés, hogy legjobb a fülünkre hallgatni, hiszen nem frekvenciamérővel hallgatunk zenét, de az meg elég nehezen kivitelezhető legtöbbünk számára, hogy kipróbálgassuk a kereskedés polcán lévő összes hangszórót, hogy melyik is szól a legszebben!...és csak kipróbálás után döntsünk.

Ha tényleg komoly minőséget akarunk akkor érdemes súlyos pénzeket költve valami jónevű audióhifi szaküzletet keresni, vagy tényleg derékig ásni magunkat a témában. Viszont ha ilyen igényünk nincs akkor meg talán a gyári (kipróbált) hangszóró is jó lehet... nem??? :roll: Persze mindenkinek szíve - joga arra költeni a pénzét amire csak akarja.

Persze értem én azt is ha a te esetedben valami köztes minőségi előrelépést szerettél volna elérni!

Írtad az első hozzászólásodban, hogy "csodák pedig nincsennek!" Hát ja...

Pasi bá!

Persze hogy nem múlik ma már a méreten... A fejhallgatók a nyitottak is tudják már a teljes frekisávot! (ami persze csak a teljesen laikus embernek nem röhejes)

Nem tudom milyen zenehallgatós tapasztalatokkal bírsz. Nekem volt szerencsém igen drága, és komoly nagy HIFI rendszert hallgatni éveken keresztül, mert áldoztam rá. (ROTEL erőlködő, PIONEER cd, ORION nagy falak) Na azért ott nem úgy szólt ám a 40Hz mint mondjuk a mostani SHARP midinken!! Építettünk középisiben QUAD 405 -öt...és rákötöttük a zenekar nagy hangfaljaira... Mélyhangügyileg azért az más dimenzió ám!

Szóval szép hangú basszusok lesugárzásához kell ámm a felület! :wink:

...jó tudom, már megenn tulzásokba esek... :oops: :roll:

Link to comment
Megosztás:

Csöves erősítőt gyártanak már autóhifibe? Ugytudom hogy igen, mert kezdenek visszaszokni, az igazihoz. Havernak most egy 400eFtos csöves erősítője van és egy 600eFt hangfala a szobában és Ő erre esküszik (high-end cucc).

Mondjuk meghalgatnád, akkor lehet hogy a kommerz cuccokat elfelejtenéd.

Én halottam! Ég és föld! Persze ritka az ilyen őrült, aki ennyi pénz költ rá.

Apámnak régebben a gitár erősítője és a "hifi" erősítője is csöves volt.

Manapság már csak az audiofil kategóriában nyomják csővel ,mert drága.

Állítólag már nem sokáig, mert tavaly két gyár is ontani kezte újra az elektroncsöveket. Úgyhogy van remény az igazira! :wink:

És végezetül a legnagyobb nevek: Audiolab, Arcam, Celestion, Creek, Epos, Exposure, Heybrook, Ion Systems, NAD, Rega, Roksan, Royd, Spendor.

Link to comment
Megosztás:

Hát jóvan vazze! Csöves erölködő...az külön világ!

Azért annyival meg nem jobb ám mint amenyivel drágább....és főleg rövidebb életű!! Bár lehet, hogy a mostaniakon már megoldották ezt a gondot is!

Mi az amit kommersznek nevezel??? Pionnert, Rotelt, meg Sony -t ?? :(

Mondjuk a Pioneer gyárt ám nem csak kommersz cuccokat is (ők referencia jelzővel illetik), a Sonyról már nem is beszélek. Valami oka csak van, hogy a televíziós társaságok Sony audio és video láncokat vásárolnak! Pl. Magyar királyi TV... :wink:

Persze ettől neked igazad van, az általad felsoroltak inkább csak nem gyártanak kommerszet!

Mondjuk én nem is ismerem mindegyiket! ...Pl. Revox, Wharfeldale (ha jól írom) Nakamichi?? Ezek kimaradtak! :lol:

Arkan?? Meg Roksa??? :roll: :roll: CSak a NAD -ot, meg Audiolabot ismerem közelebbről.

Amúgy az az elvem, hogy egy bizonyos minőség és árszint felett már nem éri meg költeni!

Én ma kb. 300 - 350 ezerért már tudnék erölködő+cd player+hangfalpáros összeállítást ami bőven elég lenne! (nekem)

1 millát bizti nem költenék! De ugyi nem vagyunk egyformák! :wink:

Van aki a 350 -et is sokallná, és hülének nézne engem amiért ennyit is költök! (költenék...) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem nincs.... :lol: :lol: ...egyenlőre... :wink:

bár én a multimédia felé szeretnék szépen lassan menni.

DVD elől, hátul? Már autóban is elérhető.? Az igazi HIFI-t én is meghagynám otthon a hűvös szobában egy jó bor vagy sör mellet, ki hogyan szereti. Még ott sem könnyű és főleg nem olcsó egy jó hangzást kialakítani. :(

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!Lenne pár kérdésem.Van egy Astra G-m,amibe most akarok egy kis hang technikát bekötni,és az lenne a kérdésem,hogy az erősítőnek az akksiról a tápkábelt hol tudom bevezetni az utastérbe?Az astra előtt egy Lada Samaram volt,abban könnyű dolgom volt,mert a motortérből szinte beláttam a utastérbe,de az Astraban minden le van burkolva,és nem tudom bevezetni a kábelt!A másik kérdésem,ha már bennt van a kábel,akkor a csomagtartóig a küszöb alatt húzzam el?Vagy van valami jobb ötletetek is?Ti hogyan oldottátok meg ezt?A Segítséget előre is nagyon-nagyon köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

A tápkábel behúzásához nézd meg a tűzfalon a gázpedál környékét! Kell ott lennie egy gumidugónak, amin be lehet vontatni a kanócot. Hátra természetesen a küszöbborítás alatt vidd el, egyik oldalon a tápot, másikon a jelvezetéket. Van elég hely a gyári csatornákban az összes madzagnak. Ja, arra azért vigyázz, hogy a tápkábel ne tekeredjen fel a kormányoszlopra, mert akkor nehezebb lesz kanyarodni! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Akkor én is kérdezek!

Haverom vett egy G-t, amiben egy telefonnal kombinált kormányróltávvezérelhető förmedvény van. Nem akar megválni tőle, sőt beszerzett már egy CD-tárat is, csak a tárkábel végét nem találja. Kiszedte a magnót, minden mini-ISO csati foglalt, tehát elvileg benne kellene lennie a tár kanócának is. Nem tudja valaki, hol kellene keresni?

Előre is kösz!

Link to comment
Megosztás:

Akkor én is kérdezek!

Haverom vett egy G-t, amiben egy telefonnal kombinált kormányróltávvezérelhető förmedvény van. Nem akar megválni tőle, sőt beszerzett már egy CD-tárat is, csak a tárkábel végét nem találja. Kiszedte a magnót, minden mini-ISO csati foglalt, tehát elvileg benne kellene lennie a tár kanócának is. Nem tudja valaki, hol kellene keresni?

Előre is kösz!

Hát, nálam a gyári cdtár a kesztyűtartóban van, gondolom akkor a csati is ezen a környéken.

Link to comment
Megosztás:

A tápkábel behúzásához nézd meg a tűzfalon a gázpedál környékét! Kell ott lennie egy gumidugónak, amin be lehet vontatni a kanócot. Hátra természetesen a küszöbborítás alatt vidd el, egyik oldalon a tápot, másikon a jelvezetéket. Van elég hely a gyári csatornákban az összes madzagnak. Ja, arra azért vigyázz, hogy a tápkábel ne tekeredjen fel a kormányoszlopra, mert akkor nehezebb lesz kanyarodni! :wink:

Köszi Szépen a segítséget,megpróbálkozom vele!

Link to comment
Megosztás:

Nem mondod, hogy betették a kesztyűtartóba?! :shock:

És fér még valami bele? :?

Hát, nem sok hely maradt benne. Ezt egy speciálisan kicsire gyártott 4 lemezes tár, amit csak azért tesznek ide, mert a hifiben benne kell tartani a navigációs lemezt, mert enélkül nem működik.

Apropó, nem tudja valaki, hogy hol lehetne szert tenni magyar lemezre?

NavTech tipusú kéne Siemens rendszerbe. Létezik már egyáltalán?

A neten föltúrtam már az összes infót (szerintem), de semmi konkrétum...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.