Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Én van amikor egész délelőtt a garázsban ténykedek és dübörög az egész ház:)

És nekem gyári aksim van 1 éves(mint az autócskám) és kb 600watt rms-t tud a motyim.....

mégsem merül le!!!

miért? tán elromlott?? <_< :huh:

Nem az új autómban merült le hanem haver kb 3 éves akkujában és az ő 89-es A veckijáben egy tök más pioneer fejjel. Én azért írtam "a sajátomon még nem volt bátorságom kipróbálni".

Link to comment
Megosztás:

Egyébként ha jó az aksid és minőségi(nem feltétlenül drága!)elemekből épitkeztél megfelelő a kábelezés stb akkor sztem egy éjszakát lazán ki kell birnia, meg amugy is hideg van már a Duna parton.... <_< :huh: :D

Másik téma:

Dynamat b@romi drága és ha nem megfelelő környezetben van sz@rt sem ér, már fürödtem be vele az Omiban, a kombi csomagtartójába elment vagy 5 ajtónyi és nem ért semmit.....

akkor már inkább bitumenlap mindenhová és habszivacs felragasztva fekete tömitöragasztó és aluforgács meg fűrészpor keverékével. csak elfogyott a bitumenlapom azért kérdeztem.....

Link to comment
Megosztás:

Egyébként ha jó az aksid és minőségi(nem feltétlenül drága!)elemekből épitkeztél megfelelő a kábelezés stb akkor sztem egy éjszakát lazán ki kell birnia, meg amugy is hideg van már a Duna parton.... <_< :huh: :D

Másik téma:

Dynamat b@romi drága és ha nem megfelelő környezetben van sz@rt sem ér, már fürödtem be vele az Omiban, a kombi csomagtartójába elment vagy 5 ajtónyi és nem ért semmit.....

akkor már inkább bitumenlap mindenhová és habszivacs felragasztva fekete tömitöragasztó és aluforgács meg fűrészpor keverékével. csak elfogyott a bitumenlapom azért kérdeztem.....

Nekem is bitumenlap van, meg habszivacs. A hangszórók mögött külön akusztikus lemez, hogy szórja kicsit a lökéshullámokat. De a kib....tt tetőkárpitra kellene még, mert zörög, a tetőre is kellene még, mert még megmozgatja a szub, és sok sz...ros műanyag elemet mind le kéne szedni és visszarakni, kitömve, hogy ne tudjon rezegni..... nincs már erre energiám....

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Napokban építettünk be Hertz ESK 165L (V -cone) komponens szettet (narancs színű).

Meglepően szépen és dinamikusan, tisztán muzsikál. Érzékenysége 93db, terhelhetősége 100W körül van.

Szép kidolgozás, hatalmas mágnes, igényes hangváltó.

A szettet erősítő hajtja, de érzékenységénél fogva simán ráakasztható a fejegység végfokára.

A szett még bejáratós, de már így is megmutatja képességeit......

Javaslom annak aki komponens szett vásárlása előtt áll (21.900 HUF)

Link to comment
Megosztás:

Napokban építettünk be Hertz ESK 165L (V -cone) komponens szettet (narancs színű).

Meglepően szépen és dinamikusan, tisztán muzsikál. Érzékenysége 93db, terhelhetősége 100W körül van.

Szép kidolgozás, hatalmas mágnes, igényes hangváltó.

A szettet erősítő hajtja, de érzékenységénél fogva simán ráakasztható a fejegység végfokára.

A szett még bejáratós, de már így is megmutatja képességeit......

Javaslom annak aki komponens szett vásárlása előtt áll (21.900 HUF)

Hol ennyi az ára? Én 29900-ért találtam mindenhol.

Kérdés hogy vajon befér a cl2 első ajtóba?

Link to comment
Megosztás:

kiprobáltam csak ccr700 cdr500-as rádiónál, ha sokáig nyomom az rds gombot (6-8 másodpercig) a következő jelenik meg a kijelzőn:

Nem tudom mit jelenthet."

sőt ha tovább nyomom még 3 külömböző menű jelenik meg rengeteg szám és betű kombinációval.

Közben sikerült átállitanom a pilanatnyi fogyasztást menetközben l/h ra a km/l ről de sehogy nem tudom vissza tenni hogy kell?

Most már engem is érdekelne milyen titkos menűbe lehet belépni?

Link to comment
Megosztás:

kiprobáltam csak ccr700 cdr500-as rádiónál, ha sokáig nyomom az rds gombot (6-8 másodpercig) a következő jelenik meg a kijelzőn:

Nem tudom mit jelenthet."

sőt ha tovább nyomom még 3 külömböző menű jelenik meg rengeteg szám és betű kombinációval.

Közben sikerült átállitanom a pilanatnyi fogyasztást menetközben l/h ra a km/l ről de sehogy nem tudom vissza tenni hogy kell?

Most már engem is érdekelne milyen titkos menűbe lehet belépni?

Mi jelenik meg, nem látom? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hol ennyi az ára? Én 29900-ért találtam mindenhol.

Kérdés hogy vajon befér a cl2 első ajtóba?

Debrecen, M-M

Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a szett nyáron lett vásárolva, de csak most a napokban került beépítésre egyéb elfoglaltságok miatt.

Akkor ennyi volt az ára, az biztos!

Meglepően szépen szól és nagyon terhelhető (lenne), de még bejáratós.....

Ha valakit érdekel az installáció:

Sony CDX GT 710 es fejegység

Hertz ESK 165L komponens szett

Mac Audio Z 4100 négycsatornás erősítő (hídban mélyláda+első szett külön)

Mac Audio Firebox zárt láda (30cm)

"Connection best" -kábelezés

Gyári akumulátor (egyenlőre, amit már sikerült lemeríteni...)

Korrekt, pontos hang, van tartalék bőven, ha kell tud "gorombáskodni is"......

Kiemelő kerettel befér,az ablak is elfér mögötte szépen, bár jól lehet elég tisztességes méretű mágnese van.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!

Szeretnék berakni egy usb-s kormányról vezérelhető cd-s fejegységet, a kérdés, hogy melyiket javasoljátok

az alábbiak közül 40 ezer forintig bezárólag, mert már teljesen tanácstalan vagyok, pioneer, kenwood, alpine?

Egyáltalán fog-e működni a kormányról való vezérlés, illetve az átalakító mibe kerül, mert erre senki

nem tud pontos választ adni a környéken?

Köszönöm,

Gyuszi

Link to comment
Megosztás:

Ez a cd tartó mire jó? Csak annyi hogy nem repkednek a cd tokok az utastérben?

Gondolom igen, az enyémben is van, gyári cucc úgyhogy egyelőre marad (bár jelenleg nem sok hasznát veszem a CAR400-al :lol: ), de előbb-utóbb úgyis megszabadulok tőle, mert eléggé megnehezíti a középkonzol lebőrözését. Már megvan a helyére illő kis rakodópolc.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.