Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Méreteket tudtok mondani mekkora hangszórok férnek be előre és hátra? (amihez nem kell keret)

Én Pioneer TS-Q172C készletet rakattam bele, túl azon, hogy belecuppant, szépen zenél.

Hátra nem tudom, mert nekem az első bőven elegendő.

TS-Q172C

pio_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2 utas komponens szett, 17 cm-es KEVLAR kónuszos mélysugárzó, front szerelésű neodium mágnes, 25 mm-es lágydóm magassugárzó neodium mágnessel, Kompatibilitás szinte az összes jelenlegi OPEL modellel: Astra, Corsa, Meriva, Signum, Tigra Twin Top, Vectra, Zafira (hátsó ajtóba csak Signum 2003/9- és Vectra 2002/3-tól gyártott modellekbe szerelhető)

Amúgy meg mindenki ízlés szerint választ. Én már rég ismertem a Pio hangszóróit, 13 évet szolgált a régi autómban egy titándómos koncentrikus a kalaptartóban, csak eladtam, autóstul. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én Pioneer TS-Q172C készletet rakattam bele, túl azon, hogy belecuppant, szépen zenél.

Hátra nem tudom, mert nekem az első bőven elegendő.

TS-Q172C

kép

2 utas komponens szett, 17 cm-es KEVLAR kónuszos mélysugárzó, front szerelésű neodium mágnes, 25 mm-es lágydóm magassugárzó neodium mágnessel, Kompatibilitás szinte az összes jelenlegi OPEL modellel: Astra, Corsa, Meriva, Signum, Tigra Twin Top, Vectra, Zafira (hátsó ajtóba csak Signum 2003/9- és Vectra 2002/3-tól gyártott modellekbe szerelhető)

Amúgy meg mindenki ízlés szerint választ. Én már rég ismertem a Pio hangszóróit, 13 évet szolgált a régi autómban egy titándómos koncentrikus a kalaptartóban, csak eladtam, autóstul. :lol:

Szóval ha ilyet vennék, ez szépen beférne farigcsálás nélkül az eredeti hangszóró helyre? :huh:

Apropó. Beszerelést hol csináltassam, valami 5let, Budapesten belül, vagy vonzáskörzet 50kmen belül!?

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

nem rég vettem egy G Astrát, és egy Blaukpunt Car 300-as kazettás rádiós magnó van benne, hamarosan szeretnék bele vmi jó cd lejátszót.

Először is egy kis segítség kellene, mivel az előző tulaj a memóriájába elmentette a rádió csatornákat, de azt nem tudom hogyan kell kitörölni, mert így csak egy jó csatornát fogok.

DE ha megpróbálom manuálisan váltogatni a csatornát ( <-- --> nyílak segítségével) akkor elkezdi keresni a csatornát , végiglapozza az összes frekvenciát nem talál semmit és vissza "ugrik" a memoriájában elmentett csatornához ami szépen tisztán szól

Vkinek vmi tipp?

üdv

Link to comment
Megosztás:

Szóval ha ilyet vennék, ez szépen beférne farigcsálás nélkül az eredeti hangszóró helyre? :lol:

Apropó. Beszerelést hol csináltassam, valami 5let, Budapesten belül, vagy vonzáskörzet 50kmen belül!?

Hát ha van felesleges 40 perced,meg csavarhúzód,akkor Te magad is könnyen megoldhatod az első szett beszerelését.A hátsó egy kicsit macerásabb a vezetékezés miatt,de az sem több 1 óránál.Ja a hátsó hangszórók 13cm átmérőjűek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Car 400-nak is elég hülyén van ez megoldva. Ott is lehet a memóriát újra tanítani, de én azzal nem szoktam tökölni. Az RDS-t leveszed, és úgy nyomod meg a nyilakat, akkor a frekin keres. Egyébként meg azokat az adókat, amiket hallgatni szoktál le kell hangolni a fix gombokra (fenti módszerrel beállítod a frekit, majd annak a csatornának nyomod a gombját addig, amíg egy pillanatra el nem hallgat a rádió, amelyikre szeretnéd programozni) és kész.

Link to comment
Megosztás:

Hát ha van felesleges 40 perced,meg csavarhúzód,akkor Te magad is könnyen megoldhatod az első szett beszerelését.A hátsó egy kicsit macerásabb a vezetékezés miatt,de az sem több 1 óránál.Ja a hátsó hangszórók 13cm átmérőjűek. :lol:

Egy rövid steb-by-step leírás, esetleg képek?:lol: ajtót nem kell megbontani?

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

nem rég vettem egy G Astrát, és egy Blaukpunt Car 300-as kazettás rádiós magnó van benne, hamarosan szeretnék bele vmi jó cd lejátszót.

Először is egy kis segítség kellene, mivel az előző tulaj a memóriájába elmentette a rádió csatornákat, de azt nem tudom hogyan kell kitörölni, mert így csak egy jó csatornát fogok.

DE ha megpróbálom manuálisan váltogatni a csatornát ( <-- --> nyílak segítségével) akkor elkezdi keresni a csatornát , végiglapozza az összes frekvenciát nem talál semmit és vissza "ugrik" a memoriájában elmentett csatornához ami szépen tisztán szól

Vkinek vmi tipp?

üdv

Szia!

Megkeresed a kivánt csatornát. aztán hosszan megnyomod a tárolni kívánt csatorna gombját, pl az 1-est hosszan. 2-3 másodpercig. asszem még csippan is!

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Megkeresed a kivánt csatornát. aztán hosszan megnyomod a tárolni kívánt csatorna gombját, pl az 1-est hosszan. 2-3 másodpercig. asszem még csippan is!

Már csak azt nem értem, hogy miért nem jön be jó minőségbe a keresett csatorna, csak a "D" rádió jön be a többi s meg j rádió sehol sincsennek, pedig még a nyamvatt kis so-er telomon is bejönnek.

Link to comment
Megosztás:

Már csak azt nem értem, hogy miért nem jön be jó minőségbe a keresett csatorna, csak a "D" rádió jön be a többi s meg j rádió sehol sincsennek, pedig még a nyamvatt kis so-er telomon is bejönnek.

Volt már szó az antenna csavarmenetének oxidációjáról.

1.Próbáld meg levenni az antennát és befújni valamilyen rozsdaoldó anyaggal (pl.:WD-40)

2. Azt hiszem, hogy az antennának van erősítője gyárilag (Nem vagyok benne biztos majd a hozzáértők megerősítik ill. cáfolják) és lehet, hogy az adta meg magát.

3. Biztos, hogy a rádióhoz normálisan be van dugva az antenna csatlakozója?

Link to comment
Megosztás:

Volt már szó az antenna csavarmenetének oxidációjáról.

1.Próbáld meg levenni az antennát és befújni valamilyen rozsdaoldó anyaggal (pl.:WD-40)

2. Azt hiszem, hogy az antennának van erősítője gyárilag (Nem vagyok benne biztos majd a hozzáértők megerősítik ill. cáfolják) és lehet, hogy az adta meg magát.

3. Biztos, hogy a rádióhoz normálisan be van dugva az antenna csatlakozója?

Azt megtudom nézni nagyobb bontás és szétszedés nélkül?

És a rádió antennát hátul elvileg kilehetne tudni könnyen csavarni?

üdv

Link to comment
Megosztás:

Egy rövid steb-by-step leírás, esetleg képek?:lol: ajtót nem kell megbontani?

Az ajtókárpitot le kell venni.A kárpit alját fogja csavar 2db az ajtó fogantyú külső felét le kell pattintani,ez lejön egészen a tükör állítóval együtt.Utána megtalálod a csavarokat,amiket még ki kell venni.Ha ez megvan,utána a kárpitbolhákat kell kipattintani az ajtó aljától kezdve.Ezután a kárpitot felfele emelve le kell venni(ajtónyitó bovden kiakaszt,elektromos csati széthúz)jön vele a filc ami az ablakot támasztja,de figyelj,hogy a tükörháromszög alól ki kell játszani.A tükörháromszöget utána szoktam levenni,mert annak trükkösek a bolhái.Ha a kárpit lent van megtalálod a magassugárzó vezetékét.Összerakásnál a tükörháromszöget utoljára szoktam feltenni.A hangszóró cseréje nem ördöngősség,a magassugárzót a háromszögben lévő kemény szivacs megtartja.Remélem elég érthetően írtam le.Jó munkát.

Link to comment
Megosztás:

Az ajtókárpitot le kell venni.A kárpit alját fogja csavar 2db az ajtó fogantyú külső felét le kell pattintani,ez lejön egészen a tükör állítóval együtt.Utána megtalálod a csavarokat,amiket még ki kell venni.Ha ez megvan,utána a kárpitbolhákat kell kipattintani az ajtó aljától kezdve.Ezután a kárpitot felfele emelve le kell venni(ajtónyitó bovden kiakaszt,elektromos csati széthúz)jön vele a filc ami az ablakot támasztja,de figyelj,hogy a tükörháromszög alól ki kell játszani.A tükörháromszöget utána szoktam levenni,mert annak trükkösek a bolhái.Ha a kárpit lent van megtalálod a magassugárzó vezetékét.Összerakásnál a tükörháromszöget utoljára szoktam feltenni.A hangszóró cseréje nem ördöngősség,a magassugárzót a háromszögben lévő kemény szivacs megtartja.Remélem elég érthetően írtam le.Jó munkát.

Na ez most jól jött,köszi!Le akarom cserélni a hangszórókat,és pont ilyen segítségre volt szükségem.Na meg a többi.Ha jól tudom,akkor előre 16.5cm,hátra pedig 13cm-es hangoskodók kellenek.Elég ha csak simán kicserélem,vagy kell hozzá még hangváltó meg ilyenek?Nemrég váltottam fejegységet,amivel szépen szólnak a gyári hangszerek,de ha feltekerem a hangerőt,már elég korán elkezd torzítani.Remélem ha váltok majd még többet tudok kihozni belőle.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Opel Astra F-em van, beleépítettem egy erősítőt és belehallatszik a gyújtás zaja. Erősítő nélkül a rádióból nem hallatszik, de mióta rákötöttem, azóta hallatszik. Tudnátok e vmi tanácsod adni, hogy hova szereljek zavarszűrőt, és milyet hogy tiszta legyen a hang. A motor fordulatszámával emelkedő búgás. Vagy esetleg az erősítő a rossz? Előre is köszi a válaszokat! Misi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Opel Astra F-em van, beleépítettem egy erősítőt és belehallatszik a gyújtás zaja. Erősítő nélkül a rádióból nem hallatszik, de mióta rákötöttem, azóta hallatszik. Tudnátok e vmi tanácsod adni, hogy hova szereljek zavarszűrőt, és milyet hogy tiszta legyen a hang. A motor fordulatszámával emelkedő búgás. Vagy esetleg az erősítő a rossz? Előre is köszi a válaszokat! Misi

Szia!

A táp és az RCA-k ne menjenek egymás mellett.Egyik az egyik küszöbnél, a másik a másik oldalon, vagy a kardánboxnál.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

A táp és az RCA-k ne menjenek egymás mellett.Egyik az egyik küszöbnél, a másik a másik oldalon, vagy a kardánboxnál.

úgy van,figyelni kel az rca minőségére is,gagyit ne tegyél be,nem éri meg,inkább adj érte picit többet. Sokat javit a hangzáson.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

A táp és az RCA-k ne menjenek egymás mellett.Egyik az egyik küszöbnél, a másik a másik oldalon, vagy a kardánboxnál.

úgy van,figyelni kel az rca minőségére is,gagyit ne tegyél be,nem éri meg,inkább adj érte picit többet. Sokat javit a hangzáson.

Mindkettőre kérek magyarázatot! :lol:

Minden "okos" "hifis" ezt szajkózza,de a fizikai hátteret senki nem fejti ki ha rákérdezek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindkettőre kérek magyarázatot! :lol:

Minden "okos" "hifis" ezt szajkózza,de a fizikai hátteret senki nem fejti ki ha rákérdezek! :lol:

A fizikai háttérhez nem értek, de ha egymás mellé teszed, akkor generátorzaj fog keletkezni, magyarul, ahogy gyorsítasz, úgy fütyül a hangszóród is.

Amúgy meg nem mindegy neked :lol: a fizikai háttér.

Link to comment
Megosztás:

A fizikai háttérhez nem értek, de ha egymás mellé teszed, akkor generátorzaj fog keletkezni, magyarul, ahogy gyorsítasz, úgy fütyül a hangszóród is.

Amúgy meg nem mindegy neked :lol: a fizikai háttér.

Mindegy,vitáztunk már ezen mással és akkor sem tudtak értelmes választ adni erre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindegy,vitáztunk már ezen mással és akkor sem tudtak értelmes választ adni erre. :lol:

hali,

talán értelmes válasz.. :lol:

a tápkábel és az RCA az sodort eres kábel, amelyből az RCA árnyékolt.

Az árnyékolás annyit tesz, hogy azokat az ereket amin a jel megy, egy szigetelő réteget követően egy árnyékoló réteg követi, mely az egyik végén földelt (testelt).

Az árnyékolás azért fontos, mert a vezetékben alacsony teljesítményű jel megy (alacsony áram és feszültség) az erősítő bemenetére. Ha ezt külső mágneses tér közelébe rakjuk akkor az belerondít a jelbe.

A tápkábel a feszültség ingadozása miatt ergo tekercsként működhet ami mágneses teret hozhat létre.

A pozitívat közvetlen az akksitól (megfelelő biztosítékkal), a testet a lehető legrövidebb úton - tehát közvetlen az erősítő mellett- kell a kasztnihoz rögzíteni.

A minőségi audio kábelehez használt rézötvözet kevés oxigént tartalmaz, elvileg és a gyakorlatban is jobb minőséget produkál. (átlagos fülnak csak méréssel igazolható).

Ha olcsóbb kábelt használsz, de odafigyelsz a csatlakozásokra és testelési pontokra akkor nem lesz semmi gond a haggal.

-egy amatőr- :lol:

üdv.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.