Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Közben letöltöttem a TIS-t:)

img

Melyik lyukakon jön a zene?:lol:

Az nagy kendácsolás, közvetlenül rákötni a hangszórókábelt, a két csatlakozópontra, az lenne a fúrós módszer amit törvényenkívüli mondott?

Vagy úgy rosszabb lenne a jelátvitel?

ha gyári kábelt használsz, akkor ne aggódj a jelátvitel miatt

mondjuk első körben én is kábelköteget ajánlanék, de ha úgy vagy vele, akkor a fúrós módszer is lehet (nem nagy zűr)

a pinekre én úgy emlékszem, hogy 7-12 vagy talán 8-11, de ha megnézed, hogy az ajtó csatlakozójába mi megy be és hogy a B-oszlop csatlakozójába mi megy be, akkor rögtön kiderül

Link to comment
Megosztás:

Közben letöltöttem a TIS-t:)

[ig]http://kepfeltoltes.hu/101216/csatlakoz__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Melyik lyukakon jön a zene?:lol:

Az nagy kendácsolás, közvetlenül rákötni a hangszórókábelt, a két csatlakozópontra, az lenne a fúrós módszer amit törvényenkívüli mondott?

Vagy úgy rosszabb lenne a jelátvitel?

ha van tised, akkor keresd meg benne a kapcsolási rajzot és azon rajta lesznek a csatlakozok, és a pin számok a vezeték mellett, sőt a vezeték színe is.

A fúrós módszer ha rendes kontaktust akarsz úgy néz ki, hogy kiveszed a meglévő pint. Összedugod a csatikat és szó szerint átfúrod mindkét csatit a pin helyén. Átdugsz egy vezetéket és rendesen odaforrasztod a másik vezetékhez. Leszigeteled és kész.

Link to comment
Megosztás:

ha van tised, akkor keresd meg benne a kapcsolási rajzot és azon rajta lesznek a csatlakozok, és a pin számok a vezeték mellett, sőt a vezeték színe is.

A fúrós módszer ha rendes kontaktust akarsz úgy néz ki, hogy kiveszed a meglévő pint. Összedugod a csatikat és szó szerint átfúrod mindkét csatit a pin helyén. Átdugsz egy vezetéket és rendesen odaforrasztod a másik vezetékhez. Leszigeteled és kész.

Köszönöm, örülök mert most már biztos, hogy be van kábelezve a csatlakozóig (gondoltam ha nincs akkor hagyom az egészet) megtaláltam azt a két pin-t amin megy a zene egymás mellett a 16-17-es azok(TIS alapján), kivittem egy kis hangszórót bedugtam a drótokat és szólt, szóval ez már megvan...:lol:

ha gyári kábelt használsz, akkor ne aggódj a jelátvitel miatt

mondjuk első körben én is kábelköteget ajánlanék, de ha úgy vagy vele, akkor a fúrós módszer is lehet (nem nagy zűr)

a pinekre én úgy emlékszem, hogy 7-12 vagy talán 8-11, de ha megnézed, hogy az ajtó csatlakozójába mi megy be és hogy a B-oszlop csatlakozójába mi megy be, akkor rögtön kiderül

Ahhoz, hogy kiszedjem a pineket nem kell leszednem a csatlakozót a köteg végéről?? Ha igen azt, hogyan lehet ? Vagy másképp is ki lehet belőle szedni, pl. kezdjem el ott fúrni a csatit ( a pinek élőtt és kijön?)

Köszönöm:)!

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, örülök mert most már biztos, hogy be van kábelezve a csatlakozóig (gondoltam ha nincs akkor hagyom az egészet) megtaláltam azt a két pin-t amin megy a zene egymás mellett a 16-17-es azok(TIS alapján), kivittem egy kis hangszórót bedugtam a drótokat és szólt, szóval ez már megvan...:lol:

Tudnál segíteni abban, hogy honnan töltötted le a TIS-t?

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Itt a link, http://torrent-kereso.hu/torrent/Opel-TIS-...75cb0e1b0989bfe

Ha tudsz kicsit angolul, akkor nem lehet gond...

uTorrent kell hozzá persze:)

Szerk:

Várj, én lehet nem is innen szedtem le, és az enyémben nincsen magyar, de biztos, hogy ez a link is jó!

Ha ebben lesz magyar nyelv, akkor írd meg légyszíves, mert azért úgy csak jobb lenne...:lol:

Tudnál segíteni abban, hogy honnan töltötted le a TIS-t?

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Itt a link, http://torrent-kereso.hu/torrent/Opel-TIS-...75cb0e1b0989bfe

Ha tudsz kicsit angolul, akkor nem lehet gond...

uTorrent kell hozzá persze:)

Szerk:

Várj, én lehet nem is innen szedtem le, és az enyémben nincsen magyar, de biztos, hogy ez a link is jó!

Ha ebben lesz magyar nyelv, akkor írd meg légyszíves, mert azért úgy csak jobb lenne...:lol:

Csak angol, szlovák és horvát nyelv. Esetleg nincs hozzá magyarositás?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A problémám a következő:

VDO CDR 500 le van kódolva, próbáltam AS+bekapcsolás, hogy előjöjjön a 10 SAFE felírat, próbáltam így is várni 10percet, aztán kikapcsoltam majd megint AS+bekapcs, de semmi.

simán ha bekapcsolom akkor kiírja hogy SAFE, így várjak 10percet?

Vagy mennyit kell várnom? már kezd zavarni, hogy van de még se :-((

Valahogy sehogy sem akarja előhozni a _ _ _ _ vonalakat, hogy beírhassam a kódot.

Mi lehet a baj? mit csinálok rosszul?

Sziasztok!

Ez a probléma még mindig fenn áll sajnos, azóta sem sikerül előhívni a 4 _ _ _ _ vonalat. :-((

Szerintetek az megoldás, ha kiveszem a rádiót, meg vissza teszem, talán így ,,elfelejti'' és előtudnám hozni a kód beírást?! :lol:

Valami miatt képtelenség kikódolni, pedig már próbáltam a várakozást is, de semmi...

Még egy olyan probléma merült fel, hogy a bekapcsoló gombbal van valami bibi, ki-be kapcsolni lehet, hangerőt szabályozni nem, csak forog üresen a gomb...

Ezzel mit tudok kezdeni? gomb csere?

Kicsit már kezd zavaró lenni a túl nagy csend a kocsiban..

Vagy vegyek egy másik rádiót? Jobb ötletem már nekem sincs...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ez a probléma még mindig fenn áll sajnos, azóta sem sikerül előhívni a 4 _ _ _ _ vonalat. :-((

Szerintetek az megoldás, ha kiveszem a rádiót, meg vissza teszem, talán így ,,elfelejti'' és előtudnám hozni a kód beírást?! :lol:

Valami miatt képtelenség kikódolni, pedig már próbáltam a várakozást is, de semmi...

Még egy olyan probléma merült fel, hogy a bekapcsoló gombbal van valami bibi, ki-be kapcsolni lehet, hangerőt szabályozni nem, csak forog üresen a gomb...

Ezzel mit tudok kezdeni? gomb csere?

Kicsit már kezd zavaró lenni a túl nagy csend a kocsiban..

Vagy vegyek egy másik rádiót? Jobb ötletem már nekem sincs...

Gyújtást ráadva nyomjad az AS+bekapcsolást! Így próbáltad már?

Link to comment
Megosztás:

Gyújtást ráadva nyomjad az AS+bekapcsolást! Így próbáltad már?

Igen, természetesen próbáltam, máshogyan nincs is tudod kijelző se gyújtás nélkül.

Próbáltam már menet közben is, hogy ne merítsem az aksit, próbáltam úgy várni hogy csak simán bekapcsolom SAFE, próbáltam már AS+bekapcsolás, 10 SAFE felirattal is, de semmi.

Link to comment
Megosztás:

Csak angol, szlovák és horvát nyelv. Esetleg nincs hozzá magyarositás?

Ez ilyen, körbeforog a gomb :lol:

Gyújtást ráad (ekkor karácsonyfába borul a műszerfal ugye), AS gomb benyom és tart majd ON.

Ha nem jön elő semmi felirat, akkor 3 dolog lehet rossz : vagy az AS gomb szar (volt már ilyenem), vagy a power on/off (de ha be tudod kapcsolni akkor ez sem játékos), esetleg el lett mókolva a bekötése a rádiónak.

Mindegyik autómnál egyébként a code off művelettel kezdtem a "bejáratást" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, természetesen próbáltam, máshogyan nincs is tudod kijelző se gyújtás nélkül.

Próbáltam már menet közben is, hogy ne merítsem az aksit, próbáltam úgy várni hogy csak simán bekapcsolom SAFE, próbáltam már AS+bekapcsolás, 10 SAFE felirattal is, de semmi.

Akkor is van kijelző,ha a világítást adod rá gyujtás nélkül.Szerintem ne kinlódj vele,ha nem tudod kódolni,akor mire kilöveted a kodod,kb 4-5 ezer,gomb sem lehet olcsó.Ha mindenképp gyárit akarsz nézz szét a neten(vatera).

Link to comment
Megosztás:

Nem tudok magyarosítást...:lol:

Köszönöm, a Wirex-es bontós mondott 3000 ft-ot darabjára...

Szerintetek ez a hangszóró http://www.briver.hu/termekek/auto_hi-fi/h..._hangszoro.html , mennyivel jobb gyári fejegységről és kábelekről, mint a gyári hátsó hangszóró (nagyon érzékelhető lenne a különbség?) Gondolom a H Astrába ugyan az a hangszóró való hátra mint a G-be...

Elöl cseréltem a gyárit, a gyári helyre illő Pioneer szettre, azóta sokkal szebben szól, de hátul igazából csak akkor kéne, hogy szóljon, ha többen megyünk...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Köszönöm mindenkinek a segítséget ill. ötleteket a hátsó hangszóró telepítéssel kapcsolatban, az utolsó kérdésem végül elévült, mert kicsit alkudtam és 8000ft-ért kaptam két hátsó ajtókábelt két gyári hangszóróval és így nem kellett ugye barkácsolni és sikerült is beszerelni! (egész jól szólnak, amire kell arra tökéletes:))

Üdv és további boldog ünnepeket:

Levente

Nem tudok magyarosítást...:D

Köszönöm, a Wirex-es bontós mondott 3000 ft-ot darabjára...

Szerintetek ez a hangszóró http://www.briver.hu/termekek/auto_hi-fi/h..._hangszoro.html , mennyivel jobb gyári fejegységről és kábelekről, mint a gyári hátsó hangszóró (nagyon érzékelhető lenne a különbség?) Gondolom a H Astrába ugyan az a hangszóró való hátra mint a G-be...

Elöl cseréltem a gyárit, a gyári helyre illő Pioneer szettre, azóta sokkal szebben szól, de hátul igazából csak akkor kéne, hogy szóljon, ha többen megyünk...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Örülnék egy kis segítségnek:

Vettem egy Pioneer 2320-as rádiósmagnót, viszont az antenna csatlakozása másmilyen, mint az autó antenna csatlakozója. Csak egy antenna csatlakozó dugó kell hozzá, amit pár száz forintért megveszek. A kérdés az lenne, hogy ha levágom a jelenlegi csatlakozót az autó kábeléről és ugyanúgy ráteszem a kábelre az új csatlakozót, mint a TV antenna koax kábele esetében, ugye nem lehet probléma vele?

Link to comment
Megosztás:

Örülnék egy kis segítségnek:

Vettem egy Pioneer 2320-as rádiósmagnót, viszont az antenna csatlakozása másmilyen, mint az autó antenna csatlakozója. Csak egy antenna csatlakozó dugó kell hozzá, amit pár száz forintért megveszek. A kérdés az lenne, hogy ha levágom a jelenlegi csatlakozót az autó kábeléről és ugyanúgy ráteszem a kábelre az új csatlakozót, mint a TV antenna koax kábele esetében, ugye nem lehet probléma vele?

Mé vágnád leeeeee,van átalakitó!!!

Neked a második kell:

http://color.addel.hu/products.php?prcateg...eba915b580d817c

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.