Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Köszi a leírást.

Hát igen.

Volt ott ,,huszon-mennyiért'' is de most ez jutott ... :-))

Az opelben a középő kijelzőre is rá lett kötve neked?

Egy pio cd-s volt eddig benne, még a zsigulimba vettem 2001 körül.

Azóta cserélgettem körülötte az autókat! :angry:

Nagyon bevált a tipus, csak hát egy usb-s pio 30e-nél kezdődik. <_<

Ezért lett ez 8e-ért.

Link to comment
Megosztás:

...neki még dátumot sem mutat <_< nem kókányol mint egyesek...smiley-happy092.gif

Attól, hogy a középső kijelző mutatja a dátumot a gyári rádió kiszedése után, még nem biztos hogy az autó gazdája kókányolt.

Sőt, lehet éppen ellenkezőleg: márkaszervizben szedette ki a gyári rádiót, ahol mindjárt le is programozták a kijelzőt Tech2-vel, úgyhogy elképzelhető hogy hogy akkurátusabban járt el mint akárki más. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Attól, hogy a középső kijelző mutatja a dátumot a gyári rádió kiszedése után, még nem biztos hogy az autó gazdája kókányolt.

Sőt, lehet éppen ellenkezőleg: márkaszervizben szedette ki a gyári rádiót, ahol mindjárt le is programozták a kijelzőt Tech2-vel, úgyhogy elképzelhető hogy hogy akkurátusabban járt el mint akárki más. <_<

Én értem ezt,de Szopcsival tudjuk,miről van szó :angry:

Link to comment
Megosztás:

Minden usb-s úgy működik, hogy újraindítás után előlről kezdi a file-t?

8 ezerért ne várj sokat :angry: ,nem,ami eddig nekem volt,az onnan kezdte,ahol kikapcsoltam.

Akkor ez olyan,mint egy beépített fm transmitter... :P

Most nézem,nem jót linkeltem az elébb,ez az enyém. <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy mit tudnék kezdeni a gyári cd-és rádióval! Az az igazság, hogy nem szeretem állandóan írogatni a cd-ket! Leszeretném cserélni de nem találok olyan autós rádiót amit működtet a multikormány! 2002-es a kocsi! A cdr 500-as van benne!

Remélem tudtok segíteni!

Ha igen akkor légyszi írjátok le vagy linkeljetek be nekem!

Köszönöm Szpeki

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy mit tudnék kezdeni a gyári cd-és rádióval! Az az igazság, hogy nem szeretem állandóan írogatni a cd-ket! Leszeretném cserélni de nem találok olyan autós rádiót amit működtet a multikormány! 2002-es a kocsi! A cdr 500-as van benne!

Remélem tudtok segíteni!

Ha igen akkor légyszi írjátok le vagy linkeljetek be nekem!

Köszönöm Szpeki

Tegyél bele transzmittert!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.