Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

FBalazs

Recommended Posts

3 hours ago, Gege 22 írta:

sziasztok 

 

Köszönöm szépen a segítséget, szimpatikusabb a magyar oldal...

Meg vagy vele elégedve egyébként?

 

 

Alapjában véve igen, minden jó rajta, csak nekem az erősítője gyenge, nincs igazán beállítási lehetőség, emiatt nekem kicsit dobozhangon szól és zavarja a fülemet (de én nekem mániám a tökéletes zene :) ), nyár elején kapni fog egy 4 csatornás erősítőt amivel kiváltom a fejegység erősítőjét utána szuper lesz.

Link to comment
Megosztás:

15 hours ago, kanyalaci írta:

Szisztok. Az lenne a kerdesem, hogy a CD70 Navi keszulek egyfolytaban dobja ki a zene CD-t, pedig most irtam, uj lemez, mp3 formatumban. mostanig ment, most egyre tobbszor kidobja, hogy CD Error. Van valami javaslatotok hogy lehet orvosolni a problemat?

 

szia!

A cd error többnyire formátum hibára utal, azaz nem jól van kiirva, ha invalid CD hibát látsz akkor a lézer optika adja meg magát!

Tudom cserélni ha erről lenne szó!

Link to comment
Megosztás:

1 hour ago, kanyalaci írta:

Elinditja, lemegy par szam aztan kidobja CD error uzenettel. Mindig mas szamnal dobja ki. kisebb sebeseggel kellene irni a lemezt?

 

alapvetően a minél kisebb sebesség jó, de ha már nem az igazi a lézer, akkor mind1 mit csinálsz! Ha megoldható és gondolod gyere el, kipróbáljuk a lemezeket egy új optikás meghajtóban és kiderül mivel van gond!

Link to comment
Megosztás:

1 óra, kosazolika írta:

Sziasztok.Astra h kocsimban CD30 "Facelift": fejegység van ezt szeretném cserélni CD30 MP3 "Facelift":és aux-os legyen

Két soros kijelző van a kocsiban (tid) szeretném cserélni ezt is cid-re.

Valakinek esetleg?

 

Szia!

Tudok adni mindent! irj üzenetet és megbeszéljük a részleteket!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretném az astrámban kicserélni a cd30mp3-at kicserélni ezek közül valamelyikre:

http://www.automultimedia.info/index.php?page=shop.browse&category_id=19&option=com_virtuemart&Itemid=1

Valaki szerelt már be vagy látott ilyen lejátszókat? Tapasztalatok érdekelnének, és hogy Nyíregyházán nem tudtok-e valakit aki beszerelné?

Üdv

 

Link to comment
Megosztás:

47 perce, Tomasz11 írta:

Sziasztok!

Szeretném az astrámban kicserélni a cd30mp3-at kicserélni ezek közül valamelyikre:

http://www.automultimedia.info/index.php?page=shop.browse&category_id=19&option=com_virtuemart&Itemid=1

Valaki szerelt már be vagy látott ilyen lejátszókat? Tapasztalatok érdekelnének, és hogy Nyíregyházán nem tudtok-e valakit aki beszerelné?

Üdv

 

Szia,

Nekem anno ezt ajánlották,ami elvileg teljesen gyári specifikus.tehát elvileg gond nélkül mennek vele például a multi kormány gombjai is,ha van ilyened.

http://auto-multimedia.hu/auto_multimediak/opel-multimedia/

Ez a külföldről rendelhető verzió:

http://www.eonon.com/productShow.aspx?product_no=D5154

Üdv.:Szabi

Módosítva : jszabi
Link to comment
Megosztás:

10 órája, jszabi írta:

Szia,

Nekem anno ezt ajánlották,ami elvileg teljesen gyári specifikus.tehát elvileg gond nélkül mennek vele például a multi kormány gombjai is,ha van ilyened.

http://auto-multimedia.hu/auto_multimediak/opel-multimedia/

Ez a külföldről rendelhető verzió:

http://www.eonon.com/productShow.aspx?product_no=D5154

Üdv.:Szabi

Ahogy nézem ezek nagyjából egyformák, legalábbis tudásban hasonlók. Személy szerint maradnék a magyar beszerzésnél. Viszont azzal lehet-e probléma hogy Astrába 2009-es évjáratig ajánlják, az enyém meg 2010-es?

Link to comment
Megosztás:

1 óra, Tomasz11 írta:

Ahogy nézem ezek nagyjából egyformák, legalábbis tudásban hasonlók. Személy szerint maradnék a magyar beszerzésnél. Viszont azzal lehet-e probléma hogy Astrába 2009-es évjáratig ajánlják, az enyém meg 2010-es?

Szia,

Erre nem akarnék felelőtlen választ adni.Az lenne a legcélszerűbb,ha ott érdeklődnéd meg.Vagy esetleg keress rá itt a fórumon a Davee nevű felhasználóra,mert vele beszéltem anno erről a témáról.

Érzésem szerint egyébként nem lenne semmi gond,bár nem tudom,hogy mikor volt facelift a H Astráknál,ami esetleg befolyásolhat valamit.Persze,ha ebbe a részébe belenyúltak a mérnökök egyáltalán.

Az enyém például 2008-as,és amikor vettem,akkor még nem volt az alapfelszereltség része az ESP.Viszont ha jól tudom,a későbbiek esetén már például alapból adták azt is hozzá függetlenül a felszereltségi csomagtól.Szóval lehetnek ezt érintő változások is.

Üdv.:Szabi

 

U.i.:bár nem jártam utána,de annak idején én is a magyar forrásra támaszkodtam volna,mert nem tudom,hogy külföldi rendelés esetén a vám,stb. hogyan alakul.Szóval lehet célszerűbb tényleg a hazai beszerzés.Már csak a garancia miatt is szerintem.Végül én a gyári rendszer beszerzésénél maradtam még ha sokan le is szólják.Én nagyon nem tartom praktikusnak azt,hogy annyira lent és függőlegesen van a kijelző a középkonzolban,még ha sokkal jobb,okosabb fejegységekről is van szó,mint a gyári navigációs verziók.Azok is szépen felbővíthetőek mindennel,csak sokkal drágábban.Viszont véleményem szerint egy esztétikusabb,praktikusabb belső tér marad.Ez csak az én véleményem,nem akarok vitát generálni ezáltal.

Esetleg ajánlom figyelmedbe kis szösszenetemet az oldal alja felé. :-)

 

 

 

 

Módosítva : jszabi
Link to comment
Megosztás:

3 órája, Tomasz11 írta:

Ahogy nézem ezek nagyjából egyformák, legalábbis tudásban hasonlók. Személy szerint maradnék a magyar beszerzésnél. Viszont azzal lehet-e probléma hogy Astrába 2009-es évjáratig ajánlják, az enyém meg 2010-es?

Nem probléma. Papíron H Astra néven 2009-ig gyártották, utána ezek is Astra Classic néven futottak, csak ez ilyen marketing marhaság, a lényeg ugyan az, azon a részen semmi nem változott, tehát nyugodtan beleteheted!

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sziasztok Srácok, az lenne a kérdésem,, hogy zenét cserélnék a 2005-ös H Astrámba, de sajnos nincs multikormányom, igy a fejegység csere sajnos nem olyan egyszerű, mert amit itt is irtok Androidos 4.4.4-es fejegységet amit pont erre az opelekre csináltak, ami elvileg can bus rendszerű, és betehető a kocsiba, de sajnos mivel multi kormány hiányban vagyok, igy ha berakatom, akkor talán nem tudom majd a BC-t vezérelni, és a kijelzőm sem fog működni..., én nagyon szeretném ezt valahogy megoldani, hogy lehessen ugyan úgy használni az új egységgel a BC-t,  valakinek vannak tapasztalatai, vagy valakinek van már benne ilyen, úgy hogy nincs multi kormánya???

Esetleg lehet beletenni utólag multi kormányt a kocsiba????

ha semelyik verzió nem lehetséges, akkor , nekem egy olyan is jó lenne, hogy a mostani CD30-as rettenetre egy aux bemenetet, betenni , hogy egy IPOD-ot rátudjak kötni, valaki tud ilyet csinálni??? ,,  természetesen megfizetem a fáradozásait,,  várom a válaszotokat, vagy ide vagy e-mailba,,  mr_tibike@hotmail.com

írtam sominak is levelet de sajnos nem válaszolt rá, lehet hogy nem pontos az e-mail cime, ha látja ezt az üzit, és érdekli , akkor irjon levelet..

Köszönettel...

Link to comment
Megosztás:

17 órája, saint007 írta:

Sziasztok Srácok, az lenne a kérdésem,, hogy zenét cserélnék a 2005-ös H Astrámba, de sajnos nincs multikormányom, igy a fejegység csere sajnos nem olyan egyszerű, mert amit itt is irtok Androidos 4.4.4-es fejegységet amit pont erre az opelekre csináltak, ami elvileg can bus rendszerű, és betehető a kocsiba, de sajnos mivel multi kormány hiányban vagyok, igy ha berakatom, akkor talán nem tudom majd a BC-t vezérelni, és a kijelzőm sem fog működni..., én nagyon szeretném ezt valahogy megoldani, hogy lehessen ugyan úgy használni az új egységgel a BC-t,  valakinek vannak tapasztalatai, vagy valakinek van már benne ilyen, úgy hogy nincs multi kormánya???

Esetleg lehet beletenni utólag multi kormányt a kocsiba????

ha semelyik verzió nem lehetséges, akkor , nekem egy olyan is jó lenne, hogy a mostani CD30-as rettenetre egy aux bemenetet, betenni , hogy egy IPOD-ot rátudjak kötni, valaki tud ilyet csinálni??? ,,  természetesen megfizetem a fáradozásait,,  várom a válaszotokat, vagy ide vagy e-mailba,,  mr_tibike@hotmail.com

írtam sominak is levelet de sajnos nem válaszolt rá, lehet hogy nem pontos az e-mail cime, ha látja ezt az üzit, és érdekli , akkor irjon levelet..

Köszönettel...

Lehet utólag multikormányt berakni.

Ha típusra gyártott fejegységet teszel bele, van egy menü amiben megtalálható a Settings, BC és OK gombok, onnan tudod kezelni multikormány nélkül is.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

7 órája, saint007 írta:

Sziasztok,  valaki vállal ilyet, hogy kormánycsere, multikormányra és fejegység berakás, aki fel is tudja programozni???

az alkatrészeket megveszem....

természetesen megfizetem...

köszi 

Kormány cserét nem, fejegység ügyben tudok segíteni!

privatryan@freemail.hu cimre irj és megbeszéljük!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.