Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


forumadmin

Recommended Posts

Üdv mindenkinek!

Újdonsült Opeles leszek.

Jövő héten veszem át az Astrát, már alig várom!

Én is alig vértam.Nekem mindenki azt mondta ,a bejáratás a legfontosabb a továbbiakra nézve.Ediig minden ok,bár még csak egy hete van meg.Sok sikert.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 422
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Lehet nem jó helyre írok,de a 3 hetes autóban,egész apró "klattyogást" hallok,alig észrevehetően a motor felől.Ez természetes?300 km van az autóban.nagyon vigyázok

a bejáratással,nem nyúzom.(Ez az első autónk).Valahol olvastam (talán ezen a fórumon) ,hogy ez a vezérműlánc adja ezt a hangot és természetes.Szeretnék

megnyugodni ezügyben,ti biztosan jobban tudjátok.A válaszokat előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Kedves Mind,

1999-es 1.6 16v-s g astra kombim van. elegedett vagyok vele, semmi komoly gondom nem volt meg.

130e km van benne, ebbol az utolso 85e-ert en vagyok a felelos.

ket dolgo miatt irok:

1. varosban 9.5l fogyaszt - amit el is fogadnek, ha jol nem is esik. viszont stabil 130-135km/h-s autopalyazassal 10 litert. nem sok ez? mit lehetne tenni?

2. elojott a szokasos opel betegsege: meleg motornal pl. lassitas miatt visszaeso fordulatnal ujra gyorsitva rangat. kb. a 2000 koruli tartomanyt nem birja, mindig meleg motornal jon elo. mi lehet ez? kb. 10e km-el ezelott volt opeles motordiagnosztikan, nem talaltak semmit. nem nagyon ertek hozza, de igyekeznek osszecipegetni vmi infot.

elore is koszonok minden infot.

Link to comment
Megosztás:

Kedves Mind,

1999-es 1.6 16v-s g astra kombim van. elegedett vagyok vele, semmi komoly gondom nem volt meg.

130e km van benne, ebbol az utolso 85e-ert en vagyok a felelos.

ket dolgo miatt irok:

1. varosban 9.5l fogyaszt - amit el is fogadnek, ha jol nem is esik. viszont stabil 130-135km/h-s autopalyazassal 10 litert. nem sok ez? mit lehetne tenni?

2. elojott a szokasos opel betegsege: meleg motornal pl. lassitas miatt visszaeso fordulatnal ujra gyorsitva rangat. kb. a 2000 koruli tartomanyt nem birja, mindig meleg motornal jon elo. mi lehet ez? kb. 10e km-el ezelott volt opeles motordiagnosztikan, nem talaltak semmit. nem nagyon ertek hozza, de igyekeznek osszecipegetni vmi infot.

elore is koszonok minden infot.

X-es vagy Z-s a mocikód?

amúgy első kérdéskörben gyertyák mikoriak? egr szelep volt-e pucolva már, vagy cserélve? Alapjárati+folytószelep volt-e takarítva?

sárga lámpát nem dob amikor rángat?

ui: honnan írsz? esetleg konkrét szerelőt is ajánlhatnánk.

Link to comment
Megosztás:

Haki G Astrások!

Köszönöm szépen a szombati napot. Külön köszönet Telo-nak, aki kivitt a talira.

Csináltam nagyon sok autóról képet, Teloéról is van, és persze Rastalos autójától is készültek képek... :D

Megtekinthető:

http://vmuki.fotoalbum.hu/index

Szívesen! Látom te sem unatkoztál... :D

Rastalos képei itt: http://picasaweb.google.com/telo.opel/Ringtali

Link to comment
Megosztás:

X-es vagy Z-s a mocikód?

amúgy első kérdéskörben gyertyák mikoriak? egr szelep volt-e pucolva már, vagy cserélve? Alapjárati+folytószelep volt-e takarítva?

sárga lámpát nem dob amikor rángat?

ui: honnan írsz? esetleg konkrét szerelőt is ajánlhatnánk.

az anyosoldali ajtonal levo matrican csak x-ek vannak, z egy darab sem. ugye ebbol kiderul?

gyertyak emlekeim szerint cc 20-30e km ezelotti, de valami draga es jo volt. (a szerelo teljesen megbizhato, tehat, amit fizettem, az van benne.) egyik szelep sem volt takaritva vagy cserelve.

sarga lampa nem volt meg.

szeged

koszonom elore is az otleteket

Link to comment
Megosztás:

hello mindenkinek....

nagyon megkoszonnem ha valaki segiteni tudna, mert nagy a gond mostansag nalam... az astram elkezdett furan viselkedni... kigyul a kis sarga motor jel a szamitogepen es akkor elfelejt rendesen menni az auto, nem akar huzni. Mar jo reg nem jelent meg a kis sarga motor es gondoltam meggyogyult, de tegnap megint megjelent es villogni is elkezdett, es az auto megint nem akart rendesen menni, de meg ez mellett kiirta, hogy az olajat is ellenorizzem, habar ott minden ok (logikatlan) es meg az is eszebe jutott, hogy valami "garniture de freins"- t (valami fek) is csekkoltasson velem...szerintetek nagy lehet a gaz?...ja es levego szurot par napja csereltem, mert azt gondoltam az lehet a problema....

Link to comment
Megosztás:

forgalmiból hamarabb kiderül a motorkód. A mociszám elejére gondolok itt. Az első 5-6 karakter.

egy pucolás akkor ráférne. :D

Gyertyákból meg jobb a gyári, és asszem olcsóbb is.

a motorszam:

x16xel02hx....

ebbol mi kovetkezik? mi a kulonbseg a ket fajta motor kozott?

ja es remelheto vmi alacsonyabb fogyasztas?

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Lebontva: az X16XEL02HX...

X: Euro 2

16 : köbcenti Liter x0,1 (vagyis 1600 ccm)

X: > 10,0 - 11,5:1 között van a kompresszio (asszem)

E: Mehrfacheinspritzung (befecskedezés tipusa)

L: Alacsony teljesítmény / töltöttség (ez nem tudom mi, lehet nem is kell már)

Én enyit tudtam segíteni, a többit majd mondják az okosabbak.

Link to comment
Megosztás:

X16XEL külön gyújtásmodul+kábelek, Z16 már úgy tudom, csak trafóhidas.

Vagyis ha a tisztítások után is marad a rángatás, és mind az egr, mind az alapjárati állapota megfelelő, akkor tovább a gyújtás irányába haladnék. Na most Z-s nél komlyabban átnézni nem lehet, csak trafóhíd cserével. X-esnél lehet nézni a kábeleket, meg külön a trafót is.

de én csak műértő laikus vagyok, majd valaki jön, és ír jobbat. :D

Link to comment
Megosztás:

X16XEL külön gyújtásmodul+kábelek, Z16 már úgy tudom, csak trafóhidas.

Vagyis ha a tisztítások után is marad a rángatás, és mind az egr, mind az alapjárati állapota megfelelő, akkor tovább a gyújtás irányába haladnék. Na most Z-s nél komlyabban átnézni nem lehet, csak trafóhíd cserével. X-esnél lehet nézni a kábeleket, meg külön a trafót is.

de én csak műértő laikus vagyok, majd valaki jön, és ír jobbat. :D

mackosajt es colin: :D le vagyok nyugozve.

ha meg valami otletetek lenne nektek, masoknak, kuldjetek, mert igy mar az en autoszerelom is tud vele mit kezdeni.

a jelenseg (rangatas) kapcsan meg egy hasonlat jutott eszembe: mintha nem menni egy henger vagy huzna vmi vissza az autot --> nyomom tovig --> egyszercsak mintha leszednenek rola egy gumikotelet es huz mint a fene

Link to comment
Megosztás:

X16XEL külön gyújtásmodul+kábelek, Z16 már úgy tudom, csak trafóhidas.

Vagyis ha a tisztítások után is marad a rángatás, és mind az egr, mind az alapjárati állapota megfelelő, akkor tovább a gyújtás irányába haladnék. Na most Z-s nél komlyabban átnézni nem lehet, csak trafóhíd cserével. X-esnél lehet nézni a kábeleket, meg külön a trafót is.

de én csak műértő laikus vagyok, majd valaki jön, és ír jobbat. :D

a válasz sajnos bár segítőkész, de nem jó! :D az X16XEL is trafóhidas...szerintem nem csináltak belőle több félét..az enyém tuti az és hidas :D

Link to comment
Megosztás:

mackosajt es colin: :D le vagyok nyugozve.

ha meg valami otletetek lenne nektek, masoknak, kuldjetek, mert igy mar az en autoszerelom is tud vele mit kezdeni.

a jelenseg (rangatas) kapcsan meg egy hasonlat jutott eszembe: mintha nem menni egy henger vagy huzna vmi vissza az autot --> nyomom tovig --> egyszercsak mintha leszednenek rola egy gumikotelet es huz mint a fene

cserélj gyertyát, nem egy nagy összeg és ha 30 ezerrel ezelőtt volt cserélve, akkor aktuális is! akármilyen csuda gyertya...nekem gyári GM volt benne és 35 nél igen csúnyán megnőtt az elektróda hézag, már az alapjáraton is hallani lehetett....csere és minden OK! (kopp-kopp :D )

Link to comment
Megosztás:

Smajda:

Tisztitás kell neki, vagyis nálunk a hasonlo hibán az segített.

Bár ajánlom, a néha "kiégetés műveletét", ami szervizben kb 5-10000Ft....szoval, kimész egy szép egyenes terepre (pl pálya) és 1 padlo, 2 padlo, 3 padlo, 4 padlo, majd 5 itt is kicsit nyomod neki, majd lelassulsz, és ujra kezded, de mondjuk 2-től.... majd 3.tól... azota, ha előjön, így segitünk rajta.

Link to comment
Megosztás:

cserélj gyertyát, nem egy nagy összeg és ha 30 ezerrel ezelőtt volt cserélve, akkor aktuális is! akármilyen csuda gyertya...nekem gyári GM volt benne és 35 nél igen csúnyán megnőtt az elektróda hézag, már az alapjáraton is hallani lehetett....csere és minden OK! (kopp-kopp :D )

Kedves Mind,

koszonom es remelem tenyleg ennyi eleg lesz. rovidesen bejelentkezem a szerelomhoz es akkor meglatjuk...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lehet hogy offtopic a hozzászólásom, de hátha segítek vele valakinek.

Összetörték Classic Astrámat.

Maradt belőle egy bontatlan SZÖVETSZŐNYEGEM (új, mielőtt törtek, akkor vettem)

jelképes áron átadom. MÉRETPONTOS, fóliában, emblémával.

Ára: 3 e HUF.

oxinus@citromail.hu

Üdv: Jani

Link to comment
Megosztás:

Segítség!

2002-es 1.6-os 102 LE-s Opel Astrám van. A műszerfalon folyamatosan narancssárgán világít a motor visszajelzője.

Az autó gond nélkül megy, semmi rángatás. Fogyasztás normális: átlag 7 L/100 Km.

Mi lehet a gond?

Esetleg labdaszonda cserés? Vagy neadjisten katalizátor probléma.

Köszönet.

Link to comment
Megosztás:

Segítség!

2002-es 1.6-os 102 LE-s Opel Astrám van. A műszerfalon folyamatosan narancssárgán világít a motor visszajelzője.

Az autó gond nélkül megy, semmi rángatás. Fogyasztás normális: átlag 7 L/100 Km.

Mi lehet a gond?

Esetleg labdaszonda cserés? Vagy neadjisten katalizátor probléma.

Köszönet.

Menj be a szervízbe, mert sajnos ez így nem megy...ott majd kiolvassák...szerintem jóslásokkal nem szeret senki fogllakozni :D :D

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenki!

Kb 1 hónapja én is boldog opel tulajdonos vagyok. Ez az első autóm most novembermben sikerült megszereznem a jogsit.

Nagyon szeretem városi használat van főleg 90% ban és a fogyasztás 8l/100km , ahogy olvastam ez nem olyan rossz .

Lenne egy olyan problémám h mikor vettem az autót a kereskedésben csak egy gyújtáskapcsolót kulcsot kaptam, állítólag a régi tulaj nem adta le a többit és fogalma sincs már h hol lehet a kód meg a kulcsok. Van eseteleg valami ötlet hol tudnék BP környékén ilyet másoltatni h utána az immob kódot is beletegyék utólag?

Link to comment
Megosztás:

Helló mindenki!

Kb 1 hónapja én is boldog opel tulajdonos vagyok. Ez az első autóm most novembermben sikerült megszereznem a jogsit.

Nagyon szeretem városi használat van főleg 90% ban és a fogyasztás 8l/100km , ahogy olvastam ez nem olyan rossz .

Lenne egy olyan problémám h mikor vettem az autót a kereskedésben csak egy gyújtáskapcsolót kulcsot kaptam, állítólag a régi tulaj nem adta le a többit és fogalma sincs már h hol lehet a kód meg a kulcsok. Van eseteleg valami ötlet hol tudnék BP környékén ilyet másoltatni h utána az immob kódot is beletegyék utólag?

Helló!

Gratula az ótóhoz! Viszont, ha nekem ilyen lenne, hogy "nem találja a kódot, meg a kulcsot" azért lehet, hogy egy zárcserét, vagy legalábbis valami immós riasztót rakatnék bele egyből. Elég gyanús. Aztán lehet, hogy csak nekem van üldözési mániám, de sosem lehet tudni.

Link to comment
Megosztás:

Engem se nyugtatna meg, ha ilyen dumával csak 1 db kulcsom lenne a géphez. Nem is beszélve, ha ezt elveszted nincs pótkulcs! A helyedben mihamarabb tetetnék új zárakat bele.. :D A mai világban nem sok mindenkiben lehet megbízni, pláne 1 ismeretlen emberben.. " messziről jött ember, azt mond: amit akar!" Grat a kocsihoz! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.