Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. Hungarian Blitz Weekend 2007


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 597
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sajna nem. Azon a héten megyek dolgozni nyolc hónap után, és nincs pofám szabit kérni rögtön az első héten. A hónap utolsó két hete mindíg húzós a melóhelyen, ilyenkor a hétvégéken a jelenlét nem kötelező, de erősen ajánlott. Szóval örülök, hogy visszamehetek, nem akarom eljátszani a munkahelyem (ameddig nem találok mást).

Link to comment
Megosztás:

Sajna nem. Azon a héten megyek dolgozni nyolc hónap után, és nincs pofám szabit kérni rögtön az első héten. A hónap utolsó két hete mindíg húzós a melóhelyen, ilyenkor a hétvégéken a jelenlét nem kötelező, de erősen ajánlott. Szóval örülök, hogy visszamehetek, nem akarom eljátszani a munkahelyem (ameddig nem találok mást).

Pedig tapasztalhattad volna egy igazi 2,2-es gyorsulását. :)

Link to comment
Megosztás:

Sokan kérdezték emailban tölem, hogy a napidíjat kell-e fizetni sátras szállás esetén.

A részvétel szállással az tartalmazza a napidíjat! Tehát nem kell ilyen esetben fizetni.

Nem kívánunk magas napidíjat szedni! Örülünk, ha sokan jöttök:) Remélem jó idő lesz.

Link to comment
Megosztás:

Szintiboy másfél órás koncertet lenyom az anyukájával 30rongyért :) meg akartuk hívni a lagzira (száma nálam, ha érdekel valakit :) ), de a másfél óránál kicsit kiborultunk, meg nem mindenki ismeri - és nem biztos, hogy nem borulna ki a rokonság, főleg ha azt hiszik, hogy ez komoly zenész. Így aki nem ismeri, annak itt van ez Szintiboy : a felejthetetlen élmény. B)

Ez nagyon kemény Blitzen a helye. :omg: :o:):D

Link to comment
Megosztás:

Aha, jó lenne. Melyik nap és mikor?

Pénteken...Gondolom reggel és szerintem mivel az M3ason kell menni célszerü lenne a metrónál a shellkúton találkozni :unsure:

9kor ráérünk elindulni nem????????És mindenkinek azt mondjuk hogy fél9kor van indulás így akkora csúszás nem lehet :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Már egy hete átutaltam a nevezési díjat és még semmi e-mail nem érkezett. :wacko:

Így nem lesz mit kinyomtatni és lobogtatni szombaton. :unsure:

Rugalmasak leszünk, ne aggódj:) Minden befizetés nyugtája idéjében nálunk lesz. Biztosra veszem lesz aki a lobogtatni valót otthon is hagyja:)

Aktiválram a nevezésed. 10.-ig volt a nevezés Bkori 11. -én nézte utoljára a bankot. Nem tudom mikor utaltál, elképzelhető utána érkezett.

Majd rákérdezek nála. A hétvégéig fogjuk ellenőrizni kik fizethetek még. Így 1 héttel a tali elött lesz még számukra is mit nyomtatni:)

Link to comment
Megosztás:

Pénteken...Gondolom reggel és szerintem mivel az M3ason kell menni célszerü lenne a metrónál a shellkúton találkozni :wacko:

9kor ráérünk elindulni nem????????És mindenkinek azt mondjuk hogy fél9kor van indulás így akkora csúszás nem lehet :lol:

Nekem ok. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Most biztos hülyeséget fogok kérdezni,de mit kellene kinyomtattni :unsure: :wacko:

A fest oldalán amok regeltél elsőre kaptál egy levelet amben döbb duma mellett ez is benne volt:

"A kedvezményes belépő befizetése után 1-2 nappal kapsz egy üdvözlő mailt,

amiben elküldjük a regisztrációs kódod.Az emailt kinyomtatva és igazolásként használva a rendezvényen tudod átvenni a VIP igazolványod.

Az üdvözlő email után kérlek lépj be az oldalra

és tölts fel egy képet az autódról!"

Tehát a második emailt kellene kinyomtatni. Neked nem kell ismerünk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.