Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fűtés, és klíma


Golby

Recommended Posts

Hogyan van az rögzítve? Úgy tudtam a fagydugót csak be kell ütni....

ja úgy, nekem is van

nem rossz, bár azé nem melegíti fel annyira, hogy a mutató megmozduljon, mikor indítja az ember

volt mikor bedugva hagyztam egész éjjelm na akkor komolyam meleg volt a szelepfedél is, csakhát 550Wos....

Link to comment
Megosztás:

2012 szeptemberében vettem,és ma beszereltem ezt a Defa nevű, fagydugó helyére beszerelhető a motor előmelegítőt. Tesztelés következik.

ez vmi diesel nem? ha jól tom ott kritikusabb a hidegindítás nem?

egyébként azóta indításkor "böfög" a motor, szóval gurgulázik benne a viz.....

Link to comment
Megosztás:

nem dehogy, persze az valszeg jobb lenne

reggelre lent tanyázik a teknőben a hideg olaj...ez meg uge a blokkban lévő vizet elegíti

szóval van ennél jobb megoldás is, de rosszat ne tesz.....gondolom

Hát végülis elméletileg melegít mindent ami a motorban van csak rohadt soká tart felmelegíteni azt a 100kiló feletti fémdarabot a folyadékokkal együtt. Én arra gondoltam hogy szerzek egy plussz olajteknőt és arra szerkesztek rá mondjuk vasaló fűtőszálat és akkor az olajat melegítem. Csak hát így is leér néha a karter hát még ha teszek is rá valamit. Egy ismerős egyszerűen megoldotta, a garázsban van neki lerakva egy régi villanyrezsó és szépen föléjár de annak is kell menni majd egy órát hogy érjen bármit is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Egyik nap már írtam egy lehetséges termosztát problémáról, ami abban nyilvánult meg, hogy a motor nem melegedett be és nem volt semmi fűtésem.

Elmentem vettem termosztátot, de még nem volt időm berakni.

Viszont ma araszoltam a városban és azt vettem észre, hogy a motor hőfoka felment rendesen 90C fölé, bekapcsolt a motor hűtőventi is rendesen ahogy kell, de a fűtés továbbra is csak hideget volt hajlandó fújni. Illetve egész pontosan a jobb arcfújó enyhén langyosat, a többi fúvóka teljesen hideget. Tekergettem a kapcsolókat az összes állásban, de csak azt lehetett elérni, hogy a jobb oldali is teljesen hideget fújjon, vagy langyosat, a többi teljesen hideg.

A kérdésem az, hogy hogyan lehet az, hogy meleg motornál sincs fűtésem? Megnyomkodtam a vízcsöveket, van benne víz. Belenéztem a kiegyenlítő tartályba, szemre nyár óta nem fogyott belőle. Néztem a két első ülés előtt a kárpitot a konzol alatt, nem nedves-e, de minden száraz. Kezd számomra rejtély lenni a dolog.

Esetleg valakinek ötlet, hogy mit nézzek még meg? Vagy cseréljek termosztátot és utána lehet nem változik semmi? Itt vannak a hidegek és fűtés kellene, mert a gyerek fázós.

Az autó egyébként magához képest jól megy, motorikusan nem érzek nagy különbséget, talán csak annyi újdonság van, hogy menet közben, nagyobb gázadáskor picit elkezd gondolkozni (0,5-1sec között), hogy "biztoslenyomtákagázpedált?igenakkorcsakelkéneindulni" és utána megy mint akit fenékbe rúgtak. Ilyen korábban nem volt, de ez szerintem lehet attól is, hogy mostanában többet járok rövidebb távokon városban.

Link to comment
Megosztás:

Hideg levegő se jön a nyílásokon?

De igen. Lehet nem voltam egyértelmű, de a jobb arcfújón (ami kicsit langyosabb) kívül mindegyik csak hideget fúj.

A fűtőventi forog mindegyik állásban, 4-esben hangja és légszállítása mint egy hajszárítónak, csak épp hideget fúj.

Link to comment
Megosztás:

De igen. Lehet nem voltam egyértelmű, de a jobb arcfújón (ami kicsit langyosabb) kívül mindegyik csak hideget fúj.

A fűtőventi forog mindegyik állásban, 4-esben hangja és légszállítása mint egy hajszárítónak, csak épp hideget fúj.

Nézd meg nincs -e leakadva a bowden az anyósoldali lábtérben fent középen...

1265168-20131202-bvvqZm.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 1995-ös évjáratú Sedan kivitelű csodabogaram, amin mindig akad valami gond :) Most éppen a fűtés szállt el. Mióta megvettem azóta nem működött az 1-2 fokozat, csak a 3-4-et tudtam használni. Most már az sem megy. Meg se moccan a ventillátor. Ugyanez volt egy két hete, de utána két napra rá megjavult magától. Most megint elszállt de nem akar visszajönni napok óta, úgy néz ki végleg beoffolta magát. Kérdésem az lenne, hogy pontosan hol találom meg a ventit(hátha csak megszorult valamitől), illetve van-e valakinek tippje, hogy mi okozhatja még, mit próbáljak ki, és home made mennyire macerás megcsinálni? Így télen baromi zavaró, hogy a párát sem tudom lenyomatni az ablakról, arról nem is beszélve, hogy szétfagyok a kocsiban :D Tudom, hogy kérdezték már biztos sokan és olvassak vissza, de nincs mindenkinek ideje rá, hogy többezer hozzászólást végigböngésszen sajnos... :(

Link to comment
Megosztás:

Előtét ellenállás - fűtőmotor

Kicsit visszaolvasol itt, és meglesz, hogyan

Köszi!

De ha megse moccan a venti, az általában ellenállás hiba szokott lenni? Valamilyen módon tudok biztosra menni? Csak, hogy ne csináljak plusz kiadást(mondjuk még sehol nem találtam ellenállást, gondolom csak bontóban van már...) :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

De ha megse moccan a venti, az általában ellenállás hiba szokott lenni? Valamilyen módon tudok biztosra menni? Csak, hogy ne csináljak plusz kiadást(mondjuk még sehol nem találtam ellenállást, gondolom csak bontóban van már...) :)

ha először az alsó fokozatok mennek el, és utána a fölsők, akkor szinte biztos, hogy az ellenállás lesz. Akkor kellett volna megcsinálni, amikor az 1-es eltűnt, onnan már csak idő kérdése, hogy mikor áll meg teljesen. Miért csak bontottan lenne? F astrád van, nem B kadetted.
Link to comment
Megosztás:

Eddig néztem unixban meg bárdiban egyikben sem volt, ebből kifolyólag gondolom, hogy nem nagyon van utángyártott, csak bontott, esetleg van tipped, hol tudnék venni? :) Egyébként köszi a választ :)

Én megtaláltam. Előtét ellenállás a hivatalos neve. Már a webshopban.

Link to comment
Megosztás:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.