Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Köszi a tippeket! Nekem nem a nagyon nagy hangerő a lényeg, hanem kb. homogén hangkép, pl. vannak zenék, amit itthon hallgatva a szobai hifin egész máshogy szól, mint a kocsiban, ott hiányoznak hangok, frekvenciatartományok a zenéből. Ezen próbálnék javítani egy kicsit. Nameg a gyári hangszóróim is oda vannak már kicsit, a múltkori elektromos ablak beépítésnél felfedeztem, hogy körben a membránjuk kezd elválni, és ha már cserélem őket, akkor valami jobbra gondoltam.

Még egy kérdés: írtátok többen az ajtók bitumenlapozását, erre konkrétan van valami gyártó, tipus, beszerezhetőség, olyan, ami nem csillagászati összegekbe kerül? Pl. erről mi a véleményetek?

Köszi!

pontosan tőle vettem, a CS-on is hirdet. korrekt jó minőségű az anyaga: a bitumenréteg egy üvegszálas szövetre van felhordva, éles késsel se könnyű elvágni, nem fog széthullani magától. egyik felén vékony védőfólia hogy ne tapadjon, a másik fele veszett erős öntapadós, ha egyszer odatapadt akkor jól neki kell feküdni hogy feltépd... :lol:

fontos az előkészítés: lakkbenzinnel vagy tetszőleges agresszív anyaggal mindenhonnan el kell távolítani a gyártás és az évek során lerakódott zsíros genyót

~2.2-2.3 nm elég volt a H első két ajtajába úgy, hogy minden sarokba ragasztottam belőle ahol csak értem, a külső lemez belsejét és a belső áttört lemezt végigraktam vele, valamint a kárpit belsejére is jutott belőle jópár csík ahol csak gyanús volt hogy rezeghet...

mod: ilyen időben garázs kell a felpakolásához, nem jó se a túl meleg, se a túl hideg

Link to comment
Megosztás:

pontosan tőle vettem, a CS-on is hirdet. korrekt jó minőségű az anyaga: a bitumenréteg egy üvegszálas szövetre van felhordva, éles késsel se könnyű elvágni, nem fog széthullani magától. egyik felén vékony védőfólia hogy ne tapadjon, a másik fele veszett erős öntapadós, ha egyszer odatapadt akkor jól neki kell feküdni hogy feltépd... :lol:

fontos az előkészítés: lakkbenzinnel vagy tetszőleges agresszív anyaggal mindenhonnan el kell távolítani a gyártás és az évek során lerakódott zsíros genyót

~2.2-2.3 nm elég volt a H első két ajtajába úgy, hogy minden sarokba ragasztottam belőle ahol csak értem, a külső lemez belsejét és a belső áttört lemezt végigraktam vele, valamint a kárpit belsejére is jutott belőle jópár csík ahol csak gyanús volt hogy rezeghet...

mod: ilyen időben garázs kell a felpakolásához, nem jó se a túl meleg, se a túl hideg

Köszi a tanácsokat!

Nem valószínű, hogy nekiállnék még az idén, nincs fűtött garázsom, de lehet, hogy beszerzem az anyagot előre, ki tudja mi lesz jövőre...

Szóval akkor azt mondod, a méter széles anyagból úgy 2m hosszú kell. Mondjuk én nem találtam meg a hirdetését a CS-on, viszont Vaterán igen.

Nem kis meló lehet beragasztgatni az ajtót belülről, nem valami nagy kivágások vannak az Astra ajtajában...

Link to comment
Megosztás:

Köszi a tanácsokat!

Nem valószínű, hogy nekiállnék még az idén, nincs fűtött garázsom, de lehet, hogy beszerzem az anyagot előre, ki tudja mi lesz jövőre...

Szóval akkor azt mondod, a méter széles anyagból úgy 2m hosszú kell. Mondjuk én nem találtam meg a hirdetését a CS-on, viszont Vaterán igen.

Nem kis meló lehet beragasztgatni az ajtót belülről, nem valami nagy kivágások vannak az Astra ajtajában...

Ő árúlja CS-n....csak valamiért levette a hirdetést.

Ma kicsit megszívatott a technika.....Reggel nem ment az első szett erősítője.Bekapcsolt,de a piros led világított.Gondoltam hogy Test baja lehet,hát az is volt.....Most már jó megint :lol:

Elmentem a fa beépítőért,ugyan nem olyan mint amire gondoltam,mert nem típus specifikus csak egy fa karika.De jó tömör fából van :lol: Viszont az biztos hogy csak ha jó idő lesz,akkor cserélem ki. :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi a tanácsokat!

Nem valószínű, hogy nekiállnék még az idén, nincs fűtött garázsom, de lehet, hogy beszerzem az anyagot előre, ki tudja mi lesz jövőre...

Szóval akkor azt mondod, a méter széles anyagból úgy 2m hosszú kell. Mondjuk én nem találtam meg a hirdetését a CS-on, viszont Vaterán igen.

Nem kis meló lehet beragasztgatni az ajtót belülről, nem valami nagy kivágások vannak az Astra ajtajában...

lehet kisebb darabokkal is dolgozni, még az ablakemelő mechanikát se szedtem ki, ott csak az a lényeg, hogy elnehezüljön a lemez. a belső áttört lemezt célszerű minél nagyobb darabokkal lefedni, hogy felfogja a légmozgást, és dobozt alkosson az egész ajtó

Link to comment
Megosztás:

Ő árúlja CS-n....csak valamiért levette a hirdetést.

Ma kicsit megszívatott a technika.....Reggel nem ment az első szett erősítője.Bekapcsolt,de a piros led világított.Gondoltam hogy Test baja lehet,hát az is volt.....Most már jó megint :lol:

Elmentem a fa beépítőért,ugyan nem olyan mint amire gondoltam,mert nem típus specifikus csak egy fa karika.De jó tömör fából van :lol: Viszont az biztos hogy csak ha jó idő lesz,akkor cserélem ki. :lol:

csak sima fakarika :o

asszittem direkt e auto tipushoz van .. akkor aztat hogyan rakom fel ???

mert ugye a kiemelö keretnek van ki allo füle

gondoltam ide be van épive csavar és avval felrakod és utan a hangszoro ..

no akkor evvel kell kicsit barkacsolni ...

hideg ide vagy oda ma be raktam a Kondit ... nem tom jobb lett e passz :) talan pontosabb és nem olyan nyulos a ne mán mint régen ...

hiába raktam oda az ellenállást 20 másodpercre jot szikrázott mikor be kötöttem ....

maradt bent a régi 10es táp , a konitol meg 20as ...

ha meleglessz a régi kicserélem huszasra de most bizos nem :P

meg kéne már csinalnom a csomtér beépitést mint régen a kadettemben is volt ...

akkor nem kéne mindent szegény Ládára csavarozni ... ugy néz már ki mint egy karácsonyfa :P

Link to comment
Megosztás:

csak sima fakarika :P

asszittem direkt e auto tipushoz van .. akkor aztat hogyan rakom fel ???

mert ugye a kiemelö keretnek van ki allo füle

gondoltam ide be van épive csavar és avval felrakod és utan a hangszoro ..

no akkor evvel kell kicsit barkacsolni ...

hideg ide vagy oda ma be raktam a Kondit ... nem tom jobb lett e passz :lol: talan pontosabb és nem olyan nyulos a ne mán mint régen ...

hiába raktam oda az ellenállást 20 másodpercre jot szikrázott mikor be kötöttem ....

maradt bent a régi 10es táp , a konitol meg 20as ...

ha meleglessz a régi kicserélem huszasra de most bizos nem :)

meg kéne már csinalnom a csomtér beépitést mint régen a kadettemben is volt ...

akkor nem kéne mindent szegény Ládára csavarozni ... ugy néz már ki mint egy karácsonyfa :P

Én is azt hittem,de olyan nem létezik...Ki kell mérni hol legyen a luk,kell szerezni egy 3centis lapos fejű csavart.Át kell fúrni és kész is :lol: :lol:

Nekem nem szikrázik mikor felrakom..... :P A nagyobb táp biztos sokat dobna a minőségen :o

Link to comment
Megosztás:

Pláne, hogy az új erősítőnek a 10-es tyúkbél vajmi kevés lesz. Inkább 25-öst vagy nagyobbat kéne behúzni..... szerintem.

De én mindig túlméretezem a vezetékezést, "nem lehessen aztat tudni" alapon..... :lol:

(nálam a táp 35-ös, a hangszórók 2,5-es dróton mennek - pedig a teljesítmény fele mint Coupenál)

Link to comment
Megosztás:

Pláne, hogy az új erősítőnek a 10-es tyúkbél vajmi kevés lesz. Inkább 25-öst vagy nagyobbat kéne behúzni..... szerintem.

De én mindig túlméretezem a vezetékezést, "nem lehessen aztat tudni" alapon..... :)

(nálam a táp 35-ös, a hangszórók 2,5-es dróton mennek - pedig a teljesítmény fele mint Coupenál)

Behúztam volna Én is 35öst,de ugye a Surányi azt mondta nem kell :lol: .....Gondolom azért mert számít a kábel minősége is,és állítólag a rockford kábelek elég jók.Amin meglepődtem hogy a rockford oldalán le van írva hogy 1862 szál fut a kábelben.....Ezt ránézésre sose gondoltam volna.....

Az első szett hangszóró kábelben 192 szál,a mélynek meg 294 szál....Komoly dolgok ezek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pláne, hogy az új erősítőnek a 10-es tyúkbél vajmi kevés lesz. Inkább 25-öst vagy nagyobbat kéne behúzni..... szerintem.

De én mindig túlméretezem a vezetékezést, "nem lehessen aztat tudni" alapon..... :lol:

(nálam a táp 35-ös, a hangszórók 2,5-es dróton mennek - pedig a teljesítmény fele mint Coupenál)

igen oda a 10 már biztos kevés ... de hidd el qrva hideg vol tegnap is pedig sak a kondit raktam be :lol:

most már qrva kivancsi vagyok hogy fog szolni ...... :)

Link to comment
Megosztás:

Behúztam volna Én is 35öst,de ugye a Surányi azt mondta nem kell :lol: .....Gondolom azért mert számít a kábel minősége is,és állítólag a rockford kábelek elég jók.Amin meglepődtem hogy a rockford oldalán le van írva hogy 1862 szál fut a kábelben.....Ezt ránézésre sose gondoltam volna.....

Az első szett hangszóró kábelben 192 szál,a mélynek meg 294 szál....Komoly dolgok ezek :lol:

nem a szál a lényeg hanem a huzal ellenállás vagyis minnél kisebb annál kevesebb veszteségel ér oda a jel ... és ez lehet egy tömör kábel is ...

Link to comment
Megosztás:

Lényeges az elemi szálak száma!

Amíg kicsi áram folyik, addig a vezeték teljes keresztmetszete a döntő - mivel az határozza meg az ellenállását. Ez persze később is így van, csak a keresztmetszet fogalma változik.

Ahogy nő az áram, az elektronok egyre inkább a vezető felülete közelében kezdenek mozogni. Ennek az áram által indukált elektromágneses térnek az elektronokra gyakorolt hatása az oka. Gyakorlatilag nagy áramerősségnél a vezető szál belsejében már nincs áramvezetés, csak a felület közelében, tehát az effektív keresztmetszet lecsökken, mégpedig annál inkább, minél vastagabb a vezető szál. Ez az "áramkiszorítás" vagy "skin-effect" jelensége és igencsak játszik már pár tíz ampernél....

Magyarul, minél több elemi szálból áll a kábel, annál kisebb lesz az ellenállása nagy áramoknál, mert annál nagyobb a szálak összfelülete a teljes keresztmetszethez viszonyítva.

Coupe kábele jó minőség.

De azt ne hidd, hogy az enyém nem :lol: Ua, csak 35-ös.... ha szétbontod, olyan mint egy finom (de szúrós) pompom... :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

hehe :lol:

találtam egy ilyet a CS en

ez szimpi a Helix mellé ... pont jo teljesitményben is :lol:

csak hát az ára

MTX T8512-44

meg hat egy 2*4ohm os .. vagy dual 4ohm ami a honlapjukon van

most akkor ez hogy van kötve mert vagy 2 ohm jon ki vagy 8 ...

vagy nem igy kell ezt szamolni vagy mind2 részét külön kell meghajtani ???

subT8512Lrg.jpg

Link to comment
Megosztás:

hehe :)

találtam egy ilyet a CS en

ez szimpi a Helix mellé ... pont jo teljesitményben is :P

csak hát az ára

MTX T8512-44

meg hat egy 2*4ohm os .. vagy dual 4ohm ami a honlapjukon van

most akkor ez hogy van kötve mert vagy 2 ohm jon ki vagy 8 ...

vagy nem igy kell ezt szamolni vagy mind2 részét külön kell meghajtani ???

Két 4 ohmos tekercse van (DVC) - 2 ohmra tudnád kötni a Helixhez.

Ezek mindent kibírnak.

Az alsó videó vicces, de valójában nem így mozog a membrán, csak videokamerával lett felvéve, és a frekvencia amin szól "összelebeg" a kamera sorfrekvenciájával. Azért ettől még nagyon komoly a woofer - ami inkább lényeges, hogy mekkora kib...tt nagy kitérést enged meg a hangszóró anélkül, hogy elszállna..... az MTX diszkrét bája..... :P :lol: :lol:

Mondjuk, amikor már a gumiperem így deformálódik (ld. első video), az már nem egészséges, még ha bírja is a szub, hangzás szempontból semmiképpen nem az.

Link to comment
Megosztás:

Két 4 ohmos tekercse van (DVC) - 2 ohmra tudnád kötni a Helixhez.

Ezek mindent kibírnak.

Az alsó videó vicces, de valójában nem így mozog a membrán, csak videokamerával lett felvéve, és a frekvencia amin szól "összelebeg" a kamera sorfrekvenciájával. Azért ettől még nagyon komoly a woofer - ami inkább lényeges, hogy mekkora kib...tt nagy kitérést enged meg a hangszóró anélkül, hogy elszállna..... az MTX diszkrét bája..... :lol: :lol: :lol:

Mondjuk, amikor már a gumiperem így deformálódik (ld. első video), az már nem egészséges, még ha bírja is a szub, hangzás szempontból semmiképpen nem az.

yahh neztem ebay en de inkabb csak 9500as van 8500as kevés ... :P

a 9500 már kicsit nagy lenne nekem ...

vagy inkabb egy 22" :) amit régen az MTV ben is beépitettek a marhák :P

sikerült a sráccal egyeztetni ?

Link to comment
Megosztás:

Én meg még mindig a fejeket nézegetem.

Lenne a régi jelölt a Sony MEX-BT2600

Ebből az új 30e ft. 2év garival

Van egy új, de gari nélkül 22-ért, és végűl egy használt 17-ért.

Aztán nagyon szemezek ezzel is...

Ez azért komolyabbnak néz ki.. eddig nem volt érdeklődő, most bezzeg már akad...

Szerintetek ez jobban megérné mint a kis sony? Komolyabb nem?

Vajon mennyit érhet reálisan? Mert ha ez mellett maradok, akkor úgy látom harcolni kell érte :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én meg még mindig a fejeket nézegetem.

Lenne a régi jelölt a Sony MEX-BT2600

Ebből az új 30e ft. 2év garival

Van egy új, de gari nélkül 22-ért, és végűl egy használt 17-ért.

Aztán nagyon szemezek ezzel is...

Ez azért komolyabbnak néz ki.. eddig nem volt érdeklődő, most bezzeg már akad...

Szerintetek ez jobban megérné mint a kis sony? Komolyabb nem?

Vajon mennyit érhet reálisan? Mert ha ez mellett maradok, akkor úgy látom harcolni kell érte :lol:

Én ezt venném meg...de nem kell harcolni,csak leütni és kész :lol:

Link to comment
Megosztás:

Oda írod hogy adsz érte 30at és állod a postát...Már a Tied is :lol: A másik user nem fog érte 33e fizetni postával :P

Jaja.. valszeg...

Kár,hogy jelentkezett ez a user.. gondoltam bepróbálkozok egy 25+posta árral :lol: :P

Amúgy vajon jó ár ez érte?

Avplanetnél találtam egy linket, csak nem tudom mikori..(van egy olyan érzésem,hogy nem mai..)

aszerint elég jó vételnek tűnik árban...

Amúgy sima posta 30e-ig biztosítva,törékenyként feladva 1850FT és itt van másnap :o Az jobban izgatna hogy az eladónak nincs túl sok értékelése :)

Jaja.. ezen én is filózok... igaz, elvileg garis a cucc, de akkor is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.