Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

Igen, egy jó ajtópanel sokat dob a hangon, csak akkor nem olyan diszkrét a beépítés - meg k... sok meló ;)

igen, igazából ezért is gondolkoztam rajta, viszont ennyi erővel akkor rakhatom a leg high end-ebb cuccokat bele, sose fog jól szólni, vagyis úgy ahogy kellene :blush:

A faragást én sem szeretem annyira, jobban teccik a gyári dolog, csak vagy ez vagy az, minden nem lesz jó B)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

mint mindenki más, miért nem jó nektek a gyári rendszer? B) ;) :blush: Mit kell nagyzolni ilyen SAL-okkal? :D

Az a nagyzolás valójában nem nagyzolás, szerintem.

De jó érzés az ám mikor elkezded tekerni a hangerőgombot és nem gondolkodik benne a technika!--hanem szól ahogy kell!

Nekem egyébként legutóbb blaupunkt gta erőlködő és láda volt a kocsimban, nem volt az igazi senkinek nem ajánlom.Most mac audio z 4200 és mac audio maximus box12br és blau prémium oválokkal+a gyári besegít--evvel nagyon nagyon

elégedett vagyok

SAL-t is akartam venni de lebeszéltek bár lehet h kipróbálom, nézegettem egyszer kétszer jó cuccai vannak!

Link to comment
Megosztás:

Úgylátszik egyre inkább kisebbség leszek itt :lol: :lol: :lol: :D

Laci4

Akkor inkább vegyél Solid Audio cuccokat,az is olcsó,de lényegesen jobb mint amiket linkeltél....de befogom a pofám :D

Valószínűleg jobb - (nem ismerem) - de nem úgy láttam, hogy olcsóbb lenne, mint a Spectron.... vagy CS-en láttál valamit?

Gyerekek, szét kell nézni eBayen. Ott ki lehet fogni tényleg jó dolgokat, tényleg jó áron.... még szállítással együtt is.

Link to comment
Megosztás:

Valószínűleg jobb - (nem ismerem) - de nem úgy láttam, hogy olcsóbb lenne, mint a Spectron.... vagy CS-en láttál valamit?

Gyerekek, szét kell nézni eBayen. Ott ki lehet fogni tényleg jó dolgokat, tényleg jó áron.... még szállítással együtt is.

Mostanában nem nézegettem,de ha egy 4csatis újonnan 30e akkor nem hiszem hogy drága lenne használtan.....Mondjuk véleményem szerint kellene egy elképzelés a mélyet illetőn,mert akkor már lehetne tudni milyen teljesítményű erősítőket kellene nézni :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi Hic az infókat! Pl az a kábeles táblázat jópofa! Legalább most is tanúltam valamit!

Spectron: ezt konkrétan nem találtam, de az adatokat én is ezeket találtam.

Shark: persze.. azt vágtam, hogy az 1000W LOL illetve "zenei",még annak is sok.. szal nem valós..

Szerintem hangszóró minőségben nem lesz sok különbség. Talán a Magnat magashangszórója jobb, a SAL szetteknek mindig ez a gyenge pontja, bár a WRC még ebből is a jobbik széria. Viszont a Magnat keresztváltója elég egyszerűcske, gyakorlatilag csak a magasra van benne egy kis szűrő. Mondjuk ennek van egy előnye is - nem nagyon kell keresgélni neki a helyet ;) A WRC váltója viszonylag korrekt. Mérni nem mértem, de állítólag 12dB-es meredekségű, tehát azért legalább végiggondolták, mit csinálnak.

Ami jó, hogy a Magnat - a fickó állítása szerint - bemegy tutira, nincs barkács, viszont a beépítési mélysége állítólag 57mm, míg a WRC adata 56mm. Akkor ezek szerint nem is biztos, hogy kell az a 8-10mm-es emelőgyűrű pluszban, hogy rendesen elférjen. HAJRÁ LANTI!!!!

Eladó láda, mélynyomó, ez+az ott van az Muzsika (Autóhifi) eladó rovatban. Az árak irányárak, nyilván igazodunk a piachoz , klubtagoknak kedvezmény, blablabla.... :P ;)

Igen, a magnatnál én is néztem, hogy a hangváltó lehet max egy kondi azt csá... ejj.. nehéz döntés melyik legyen.

(amúgy lehet neki is kiemelővel ment bele, mert írt valami gyűrűt...)

MK ne báááántsd szegény Coupét. Szerintem totál kivan már a lámaságomtól :lol: Én csak örülök, ha minnél többen mondanak ezt, meg azt...

Éjjel amikor lefeküdtem aludni, én is azon filóztam, mit is akarok.

Túl nagy igényeim nem nagyon vannak, mert tegnap pl ahogy jöttem hazafelé valahonnan már nem is tom honnan, a gyári cuccal, igaz loudness befigyelve, mégis azt mondtam, ejj.. de jóóól szóól.. van itt azért "mély"... :D

Szóval ha bekerűlne elölre a SAL WRC, vagy a Magnat, amik elvileg jobbak mint a gyári, már elégedett leszek.

Ezt kellene azért egy kicsit megtámogatni némi igazi mély hatással...

Erre első lépésben valszeg elég lenne egy SAL-MAC cső, vagy kis láda.

Az az igazság,hogy kicsit én magam se tudom mit akarok :lol: (legkevesebb zséből, a legjobbat kihozni)

(nem akarom a csomiteret se eltüntetni teljesen.. (tuudjáátok.. Madaras tesco és társai.. igaz Lanti? :P)

Lehet egyenlőre semmit se kéne venni, csak az első szettet, azt berakni, plusz bekábelezni a hátsó traktust.(táp+rca) aztán ráérek nézelődni.

Hátha lesz akkor valami jobb vétel.. vagy pont nem lesz..

Nah még egy utsó: EZ a Magnat láda(erősítőt ne nézzük), jobb lehet mint mondjuk a te Mac csöved, vagy Sal ládáid?

Mert, ha csak 12ért tudnám megvenni, és elpasszolnám az erölködőt mondjuk csak 5ért, annyiért biztos elmenne, akkor 7ért lenne egy 30as Magnat Ládám.

Vagy a MTX Thunder 3015-04, 38-asod kenterbe verné? (csak ahoz meg még kellene láda..)

Ejj.. lehet kicsit határozatlan vagyok.. vagy mégse? :lol: :D

Asszem elösször el kell döntenem, hogy SAL WRC vagy MAgnat első szett legyen?!?! :lol:

Link to comment
Megosztás:

...

Nah még egy utsó: EZ a Magnat láda(erősítőt ne nézzük), jobb lehet mint mondjuk a te Mac csöved, vagy Sal ládáid?

...

Ejj.. lehet kicsit határozatlan vagyok.. vagy mégse? :lol: ;)

Asszem elösször el kell döntenem, hogy SAL WRC vagy MAgnat első szett legyen?!?! :lol:

Hallottam ilyen ládát egy Puntoban, nagyon nagyot szólt, talán túl nagyot is - csak ezt hallottam az egészből, igaz nem ültem be elölre,,,. Meg azt sem tudom mivel hajtották..... :D Mindenesetre a hangszóró méretéhez képest a láda nagy, tehát biztos lemegy elég mélyre. A Magnat nálam egyébként SAL kategória - csak az egyik német, a másik magyar.

A másik meg - bonts formát, vegyél Magnatot!!!! :lol: :D Vagy nem. :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a navis fejegységekkel kapcsolatban?

Én ezeket nézegetem most, de nem tudom, hogy meg merjem-e venni.

1,

http://kepfeltoltes.hu/view/090123/1132182...ltoltes.hu_.jpg

Több kép itt.

http://kepfeltoltes.hu/view/090123/4813964...ltoltes.hu_.jpg

2,

http://kepfeltoltes.hu/view/090123/4754802...ltoltes.hu_.jpg

Több kép itt.

http://kepfeltoltes.hu/view/090123/6145603...ltoltes.hu_.jpg

Ezek milyen fejegységek különben ?

Miért ez szimpatikus ?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a navis fejegységekkel kapcsolatban?

...

Pár éve volt dolgom Pioneer, Blaupunkt meg Kenwood-dal, ami ilyen kinyílós DVD-s navi.

A minőségükkel nem volt gond, pedig nyüstölve voltak rendesen, mégis bírták.

Amire figyelni kell ezekénél, hogy pl. a TV tunert adják e hozzá, mert sokszor különálló egység (mint elég sok minden ez is sokszor "opcionális"), meg ha a navit is akarod használni rajta, akkor van e hozzá pl. Magyarország térkép, mert sokáig szinte csak Ausztriáig volt meg Európa ezekhez és nem nagyon fejlesztettek a PDA-k térhódítása miatt. Mondjuk gondolom úgy is külföldön használja az ember főleg, de azért ennyi pénzért már idegesítő, ha ezek kimaradnak :D

Ma már mondjuk nem tudom mi a helyzet, de simán előfordulhat, hogy nem foglalkoztak vele. Ja, meg a hozzá való navi lemez csak ugyanahhoz a márkájúhoz jó (de gondolom ez alap).

Link to comment
Megosztás:

Valami Kínai csoda, azt hiszem Eto a márkája.

Az ára miatt szimpatikus, mert minden van benne DVD, GPS, TV, stb.

Csak azt nem tudom, hogy milyen minőség?

A hasonló tudású márkás cuc 400000 ft. körül van.

Neten nem próbáltál utánnanézni, hogy milyen tapasztalatokat szereztek, akiknek ilyen van ?

Link to comment
Megosztás:

Az az igazság,hogy kicsit én magam se tudom mit akarok :lol: (legkevesebb zséből, a legjobbat kihozni)

(nem akarom a csomiteret se eltüntetni teljesen.. (tuudjáátok.. Madaras tesco és társai.. igaz Lanti? :lol:)

Lehet egyenlőre semmit se kéne venni, csak az első szettet, azt berakni, plusz bekábelezni a hátsó traktust.(táp+rca) aztán ráérek nézelődni.

Hali.

Nálam is pont ez a helyzet. :lol:

Talán annyival jobb, hogy én tudom hogy milyen elsö szettet akarok. :D

Csak ilyen fos idöben azt sem tudnám beszerelni, gondolom ilyen hidegben nem valami jó szétszedni az ajtókárpitokat.

Könnyen törnek a dolgok.

Link to comment
Megosztás:

Ha megveszed ezt az erősítőt,az életbe többet el nem adod :P

Wooow... Anyira jóóó igaaaaz?!?! Nem tudom majd eladni.. mert ragaszkodni fogok hozzá :lol:

Hallottam ilyen ládát egy Puntoban, nagyon nagyot szólt, talán túl nagyot is - csak ezt hallottam az egészből, igaz nem ültem be elölre,,,. Meg azt sem tudom mivel hajtották..... :lol: Mindenesetre a hangszóró méretéhez képest a láda nagy, tehát biztos lemegy elég mélyre. A Magnat nálam egyébként SAL kategória - csak az egyik német, a másik magyar.

A másik meg - bonts formát, vegyél Magnatot!!!! Vagy nem. :lol:

LOL ééééétem.. köszi :D

Egy élmény lehet veled vásárolni :lol:

Az bizony.. mondjuk, ha már ki van szemelve az áldozat, akkor nincs gond.. na de mire kiszemelem ;)

Szegény Petyának már van némi fogalma róla :D

De asszem egyszerre csak egyre koncentrálok..

El kell döntenem. SAL első szet, vagy a Magnat ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.