Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...
Olyan szerintem nincs hogy elkészült :lol: :lol: :lol:

Dehooogynem.. van akinek igen.. :lol:

Nekem pl még az egyik oldalon a gyári van, a másikon a SAL :DD k..vára nincs időm, kedvem szenvedni a másik oldalon a kiemelő gyűrűvel :lol: majd ha lesz időm.. :lol:

Addi nekem jó ez így.. maximálisan loooooow gyerek (vok) <_<

Link to comment
Megosztás:

Amikor megvettem az Audio System szettet, akkor a jobboldali torzitott mint állat alacsony hangerön, akkor visszavittem a Surányihoz, és elküldték garanciális javitásra, azóta náluk, van már több mint két hónapja. Hogy kapnák be a f.... :lol:

Most a jobb oldalon a gyári hangszoró van.

Ma lett kész a hangszóró. :lol:

Holnap megyek érte, biztos jól meg csinálták mert 4 hónapot volt ott. :D

Link to comment
Megosztás:

LOOOL.. ez "gyors" javítás volt :D

De reméljük tényleg faja lett..

Most jön a vicces része, bementem a Surányihoz, és nem találta meg a csaj, mondván a kolegája szabin van.

Hivta telefonon, nem veszi fel, erre azt mondja, hogy ha meg lesz, kiküldik futár szolgálattal, de felhiv ha elvitte a futár.

Biztos elveszett a számom. ;)

Kész ez a Surányi banda, de nagyon. :lol:

:lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Most jön a vicces része, bementem a Surányihoz, és nem találta meg a csaj, mondván a kolegája szabin van.

Hivta telefonon, nem veszi fel, erre azt mondja, hogy ha meg lesz, kiküldik futár szolgálattal, de felhiv ha elvitte a futár.

Biztos elveszett a számom. :D

Kész ez a Surányi banda, de nagyon. :lol:

:lol: :D

tudod ki menne hozzajuk

föleg ezek utan

én 2x voltam összvissz naluk

valamikor régen .. meg pár hete ..

hat az a bolt szerü sz@r ami ott van

mondom a honlapjukon van egy erölködö .. szeretném megnezni

és ha lehet meg is hallgatnam ... igen ha megrendelem ... foglaloval ... anyád...

lo###### készlet nincs és még parasztok is ...

Link to comment
Megosztás:

tudod ki menne hozzajuk

föleg ezek utan

én 2x voltam összvissz naluk

valamikor régen .. meg pár hete ..

hat az a bolt szerü sz@r ami ott van

mondom a honlapjukon van egy erölködö .. szeretném megnezni

és ha lehet meg is hallgatnam ... igen ha megrendelem ... foglaloval ... anyád...

lo###### készlet nincs és még parasztok is ...

Sajos ez van, én 3x voltam náluk, amikor megvettem a szart, aztán visszavittem a szart, meg most, hogy kész lett, de még azóta se nincsen. Többet be nem teszem a lábam oda, az tuti.

Aki csak 30é vesz hanghszórót azzal nem nagyon foglalkoznak ezek szerint. (ez volnék én)

Már csak röhögök az egészen. Kínomban.

Link to comment
Megosztás:

Sajos ez van, én 3x voltam náluk, amikor megvettem a szart, aztán visszavittem a szart, meg most, hogy kész lett, de még azóta se nincsen. Többet be nem teszem a lábam oda, az tuti.

Aki csak 30é vesz hanghszórót azzal nem nagyon foglalkoznak ezek szerint. (ez volnék én)

Már csak röhögök az egészen. Kínomban.

Mondtam hogy ne hagyd magad...Az elején engem is beprobáltak,de hamar elküldtem őket....Mostmár semmi gond nincs :lol:

Elég kevés hely van,ahol ki lehet erősítőt probálni :D

És mélyláda is elég kevés helyen van...Sajnos ez még mindig magyarország :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.