Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Szerintem ugrálni fog a kalaptartó és zörögni fog minden

A kalaptartó pereme alatt végig gumicsík van feltéve hogy ne zörögjön. Akkor lehet a teljes gyantás merevítés nem jó megoldás? Csak valamit muszáj lesz betennem, mert egy két hét múlva már tuti megereszkedik az egész.

Link to comment
Megosztás:

A kalaptartó pereme alatt végig gumicsík van feltéve hogy ne zörögjön. Akkor lehet a teljes gyantás merevítés nem jó megoldás? Csak valamit muszáj lesz betennem, mert egy két hét múlva már tuti megereszkedik az egész.

A gyantázás jó megoldás lehet, de szerintem csinálj új kalaptartót valami komolyabb anyagból!

De ha rám hallgatsz és szépen szóló zenét akarsz akkor előre az ajtókba teszel egy JÓ szettet és egy kis ládát a csomiba... :D bontóból meg szerzel egy új kalaptartót!

Link to comment
Megosztás:

A kalaptartó pereme alatt végig gumicsík van feltéve hogy ne zörögjön. Akkor lehet a teljes gyantás merevítés nem jó megoldás? Csak valamit muszáj lesz betennem, mert egy két hét múlva már tuti megereszkedik az egész.

Ismerősöm is azt a megoldást választotta ,hogy csinált egyet. Rétegelt faanyagból kivágta az eredeti kalaptartó mintáját. Befedte hangfal kárpittal és kész is lett. Mondjuk neki nincs rákötve a csomagtérajtóra mert azért kicsit súlyosabb lett mint az eredeti kalaptartó de sztem ez is megoldható

Link to comment
Megosztás:

Ismerősöm is azt a megoldást választotta ,hogy csinált egyet. Rétegelt faanyagból kivágta az eredeti kalaptartó mintáját. Befedte hangfal kárpittal és kész is lett. Mondjuk neki nincs rákötve a csomagtérajtóra mert azért kicsit súlyosabb lett mint az eredeti kalaptartó de sztem ez is megoldható

Ha nem gatya az ajtó kitámasztó teló, akkor sima ügy, nekem is ilyen van.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok

Valaki tud nekem küldeni DB Cup teszt CD-t?

Amire szükségem lenne:

1. szám 38 Hz

2. szám 45 Hz

3. szám 55 Hz

Erre a háromra mindenképp szükségem lenne,de lehet komplett teszt cd is csak egy a lényeg hogy ez a 3 szerepeljen rajta!

Előre is nagyon szépen köszönöm,remélem lesz olyan akinek megvannak és elküldi nekem!

E-mail: kovacsadam.kov@gmail.com

vagy

MSN: aprilia2009@windowslive.com

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Valaki tud nekem küldeni DB Cup teszt CD-t?

Amire szükségem lenne:

1. szám 38 Hz

2. szám 45 Hz

3. szám 55 Hz

Erre a háromra mindenképp szükségem lenne,de lehet komplett teszt cd is csak egy a lényeg hogy ez a 3 szerepeljen rajta!

Előre is nagyon szépen köszönöm,remélem lesz olyan akinek megvannak és elküldi nekem!

E-mail: kovacsadam.kov@gmail.com

vagy

MSN: aprilia2009@windowslive.com

Nincs valami hangszerkesztő progid a gépeden?

Mert azzal le lehet generálni, akár 1 Hz-enként is a fájlokat és egy újraírható CD-re kivésni... :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs sajna!

De valamit már szereztem a 38 HZ,45Hz,55Hz megvan valamelyik formája!

Semmi zene csak búgás az jó?

Szerintem igen. Csak gondolom úgy kellene hogy bal csatorna, jobb csatorna, monó, sztereó(azonos fázis), sztereó(ellentétes fázis), szinusz hullám alakban.

Ezeket ki kell írni különböző fájlokként, aztán had szóljon a búgás... :D

De én mint laikus gondolom így. Lehet, h az igazi teszt cédé másképp csinálja.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem igen. Csak gondolom úgy kellene hogy bal csatorna, jobb csatorna, monó, sztereó(azonos fázis), sztereó(ellentétes fázis), szinusz hullám alakban.

Ezeket ki kell írni különböző fájlokként, aztán had szóljon a búgás... :D

De én mint laikus gondolom így. Lehet, h az igazi teszt cédé másképp csinálja.

A verseny kiírás ezt a hármat írta hogy ez a három hang lesz a próba!

Bal jobb oldalnak nem SQ versenyen van szerepe hogy meglegyen a szinpad hangzás?

DB versenyen szerintem az össz hangnyomást mérik vagy nem tom nem voltam még egyiken se de már szeretnék!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem igen. Csak gondolom úgy kellene hogy bal csatorna, jobb csatorna, monó, sztereó(azonos fázis), sztereó(ellentétes fázis), szinusz hullám alakban.

Ezeket ki kell írni különböző fájlokként, aztán had szóljon a búgás... :D

De én mint laikus gondolom így. Lehet, h az igazi teszt cédé másképp csinálja.

És ezeket honnan lehetne megszerezni?

Valaki igazán küldhetne egy linket ahonnan le lehet tölteni a DB teszt cd-t vagy küldje el e-mailbe!

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

És ezeket honnan lehetne megszerezni?

Valaki igazán küldhetne egy linket ahonnan le lehet tölteni a DB teszt cd-t vagy küldje el e-mailbe!

Köszönöm

Ha este megtudom csinálni, akkor küldök neked egy image fájlt, amit ki tudsz írni cédére és nyomhatod neki. :D

Link to comment
Megosztás:

Ó nagyon szépen köszönöm! Isten vagy!

Nem vagyok az isten! :D Bár ezt ma már másodjára hallom/olvasom...:D

ITT található az image fájl, mit neroval ki tudsz írni!

A kért frekvenciák vannak rajta, 1 perces számokban, 1-1 másodperc felvezetés és levezetés, hogy ne egyből dübbenjen rá a rendszerre. Ja és pontosan 0 dB-re vannak vezérelve.

Remélem segítettem. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok az isten! :D Bár ezt ma már másodjára hallom/olvasom...:D

ITT található az image fájl, mit neroval ki tudsz írni!

A kért frekvenciák vannak rajta, 1 perces számokban, 1-1 másodperc felvezetés és levezetés, hogy ne egyből dübbenjen rá a rendszerre. Ja és pontosan 0 dB-re vannak vezérelve.

Remélem segítettem. :D

Köszönöm

Rengeteget segítettél!

Esetleg valami jó kis csomagtér beépítést nem tudsz Astra F-be képen vagy valahogy mert kéne valamit alkotni csak nem tom mi mutatna jól!

Link to comment
Megosztás:

Astra F-be tett már be valaki 2 dines fejegységet ha igen akkor hogy oldotta meg az átalakítást mert gyárilag csak 1dines sajna a középkonzol!

Valahol mintha már láttam volna rá példát.. asszem a TID, MID,BC helye lett átadva neki... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.