Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Szó szerint így van. :D
Köszönöm, ez nagy dicséret! :)

Tehát a kemény gátlóval még csak félúton vagy a jó futómű felé.  :wink:

Nem lehet mindenki maximalista!!! :wink:

Ha jók lesznek az utak (szép álom...), akkor lejebb megy!!

Aztán majd meglátjuk, ki az úr a pécsi szerpentineken!!! :twisted: :twisted: :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor még lehet valamelyik szilent, de egyszerűbb ha elgurulsz vele egy futóműveshez, és az egy pillanat alatt megmondja neked... :wink:

Kicsit nehéz így, hogy nem látjuk, nem halljuk... :roll:

Üdv.: Atommanó

Ja ja,futomuves lesz a vege!Faterom is azt mondja,hogy szilent,de en felek,hogy toronycsapagy lesz!

Link to comment
Megosztás:

Ja ja,futomuves lesz a vege!Faterom is azt mondja,hogy szilent,de en felek,hogy toronycsapagy lesz!

Teljesen kitekered merre?

Nekem is csinálja, de csak ha balra van teljesen kitekerve, olyan fucsra mintha valmi fém a másik fémhez érne kenés nélkül, olyan hangot ad.

Kíváncsi vagyok mit mond majd a futóműves, nekem mostanában nem lesz időm útbaejteni.

Link to comment
Megosztás:

Nekem eltört valami mervitő a jobb első futóműnél. Nem tudom mi az de remélem meg hetvégéig nem csinál nagy galibát habát nem tudom mikor tört el de mostanában.

Szerintem az a stabilizátor kar lesz. A Harkánál 1000 ft-os tétel.Nekem is el van törve mind a kettő hétvégén cserélem.

Link to comment
Megosztás:

Hi

Nem rég megütöttem a kocsi bal elejét, és azóta igen csak balra húz.Látszólag semmi baja de mégis csak húz.Azt szeretném megkérdezni hogy maga a gólyaláb meg tud-e görbülni, vagy csak a benne lévő gátló?

Nekem annó azt mondták hogy mindkettö lehet, de az volt saccolva, hogy a gátló szára. Erre új gátlók berak. a dölésszög csak minimálisan lett más.. mondjuk nekem szerencsére a normálistól is csak minimálisan tér el, és igy vezetésben nem is érzödik....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.