Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Üdv.Hátsó tárcsafékes híd menyibe szokot lenni árban. meg kérdésem van első tárcsáféknél, ha cserélem 250es re elég a tárcsa+a nyereg, vagy kell még valami más is?

0. Helyesírás.

1. Még mindig nem kell hidat cserélni.

2. 256os fék van elöl, kell betét is.

Link to comment
Megosztás:

0. Helyesírás.

1. Még mindig nem kell hidat cserélni.

2. 256os fék van elöl, kell betét is.

0.Bocs az helyesírásért de gyerek mellet nem könnyű.

1.De ha csak együtt adják akor mit csinálsz?

2.Tudom hogy 256os, nyereggel meg a betét is egyértelmű!

3.A kérdésemre meg nem kaptam választ :D

Link to comment
Megosztás:

0.Bocs az helyesírásért de gyerek mellet nem könnyű.

1.De ha csak együtt adják akor mit csinálsz?

2.Tudom hogy 256os, nyereggel meg a betét is egyértelmű!

3.A kérdésemre meg nem kaptam választ :D

Hi

Az első fékcsőnél amikor kicsavarod a van (csövenként) két réz alátét, azok helyett új kell, meg a kéziköteled nézd meg, hogy jó-e méretben, de szerintem az is kell...meg hátra új fékcső, ha kell...

Jó szerelést! Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Hi

Az első fékcsőnél amikor kicsavarod a van (csövenként) két réz alátét, azok helyett új kell, meg a kéziköteled nézd meg, hogy jó-e méretben, de szerintem az is kell...meg hátra új fékcső, ha kell...

Jó szerelést! Üdv!

Kézifékkötél biztos, hogy kell másik, mert más a bekötés része ^_^

Minek hátra új fékcső? :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem kellett, mert rövid volt a gyári nem ért fel a bekötésig, de az enyém nem kombi, ha jól látom a képet ez az...

Hmm, ezt még nem is néztem meg. Azt láttam, hogy a tárcsánál oldalról van a cső bedugva, a dobnál szemből.

Elfordítani nem tart semeddig, de ha rövid......

Bakker, szerelhetek hétköznap, hogy legyen nyitva bót :D

És nem kombi! Caravan! ^_^

Ha pölö nem tudod kitekerni a régit a munkahengerből, nekem a kulcs lenyalta a sarkait.

Erre való a nyitott csillagkulcs, mint ahogy a szuszogót sem szabad villással piszkálni :P

Link to comment
Megosztás:

Hmm, ezt még nem is néztem meg. Azt láttam, hogy a tárcsánál oldalról van a cső bedugva, a dobnál szemből.

Elfordítani nem tart semeddig, de ha rövid......

Bakker, szerelhetek hétköznap, hogy legyen nyitva bót :D

...és acélcső amit nehéz hajlítgatni sajna, amit meg csinálnak méretre az általában réz, de acélból is kérheted csak az jóval drágább.

kép

Link to comment
Megosztás:

Akkor lehet, hogy cserés lesz nekem is.....

Az a tartóka a kötélnél a képeden honnan van? Csináltad vagy volt a készletben? Újnak tűnik....

Elvileg ha híddal együtt veszed akkor rajta van a hídon...én nem úgy vettem ez egy vectra-ról annak pedig máshogy van megoldva a kézi, ugyhogy rendeltem hozzá márkaszervízből tartókat... 2200ft körül volt a két darab.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg ha híddal együtt veszed akkor rajta van a hídon...én nem úgy vettem ez egy vectra-ról annak pedig máshogy van megoldva a kézi, ugyhogy rendeltem hozzá márkaszervízből tartókat... 2200ft körül volt a két darab.

Én sem híddal vettem.Nincs is hozzá :D

Gondoltam, majd akkor gyártok ha látom hogy, s mint áll a dolog

Link to comment
Megosztás:

Én sem híddal vettem.Nincs is hozzá :D

Gondoltam, majd akkor gyártok ha látom hogy, s mint áll a dolog

Én is akartam csinálni azt nem lett belőle semmi inkább megrendeltem....mondjuk ha rendelsz készülj fel rá, hogy nem lesz az itthoni raktárakban, nekem egy hónap volt mire a kezembe adták, mert eleve csak két párat tudnak rendelni...ami nem tudom kinek jó úgyhogy megvártam mire összejön nekik 45ezer ft rendelés (merhogy akkor ingyen van a posta vagymi..)és azzal lerendelték az egy párat valahonnan....szóval időbe úgy számolj ha berendeled mégis.

Link to comment
Megosztás:

Én is akartam csinálni azt nem lett belőle semmi inkább megrendeltem....mondjuk ha rendelsz készülj fel rá, hogy nem lesz az itthoni raktárakban, nekem egy hónap volt mire a kezembe adták, mert eleve csak két párat tudnak rendelni...ami nem tudom kinek jó úgyhogy megvártam mire összejön nekik 45ezer ft rendelés (merhogy akkor ingyen van a posta vagymi..)és azzal lerendelték az egy párat valahonnan....szóval időbe úgy számolj ha berendeled mégis.

Nekem nincs türelmem kivárni míg berendelik...inkább gyártok magamnak.....ott helyben :P

Bakker....most jöttem rá, hogy ez nem a fék topic ^_^

Bocsi az OFF-ért :D

Link to comment
Megosztás:

Én is akartam csinálni azt nem lett belőle semmi inkább megrendeltem....mondjuk ha rendelsz készülj fel rá, hogy nem lesz az itthoni raktárakban, nekem egy hónap volt mire a kezembe adták, mert eleve csak két párat tudnak rendelni...ami nem tudom kinek jó úgyhogy megvártam mire összejön nekik 45ezer ft rendelés (merhogy akkor ingyen van a posta vagymi..)és azzal lerendelték az egy párat valahonnan....szóval időbe úgy számolj ha berendeled mégis.

Sziasztok!Nekem meg ráz az eleje 100 után.Gumis azt mondta semmi gond,futómü beállitva,.Akkor mi lehet a gond.Már kivégezte a csapágyakat is. :D

Link to comment
Megosztás:

Hi

Az első fékcsőnél amikor kicsavarod a van (csövenként) két réz alátét, azok helyett új kell, meg a kéziköteled nézd meg, hogy jó-e méretben, de szerintem az is kell...meg hátra új fékcső, ha kell...

Jó szerelést! Üdv!

Köszi a választ,de még csak szemezek vele mert elvitte a pénzt a vilanyablak meg a többi apróság.

Meg kéne mondani valami árat a bontós srácnak. amugy nem nagyn töröm rajta magam 1.5 éve kapott uj tárcsát meg dobot a többi lomjával együtt.

Gondoltam megveszem aztán majd lesz vele valami,vagy nekem vagy másnak. Meg nem néztem azokon a tárcsát lehet az egészből csak a féknyergek

a valamire valók.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a választ,de még csak szemezek vele mert elvitte a pénzt a vilanyablak meg a többi apróság.

Meg kéne mondani valami árat a bontós srácnak. amugy nem nagyn töröm rajta magam 1.5 éve kapott uj tárcsát meg dobot a többi lomjával együtt.

Gondoltam megveszem aztán majd lesz vele valami,vagy nekem vagy másnak. Meg nem néztem azokon a tárcsát lehet az egészből csak a féknyergek

a valamire valók.

Szerintem kb:15-20 között mennek a hátsóhidak állapotfüggően, de lehet tévedek... az első fékek meg 10körül

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.