Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

pjoc !

Én a helyedbe gyűjtögetnék még kicsit és vennék inkább gázos csillapítókat.

Vagy nagyon padlon vannak már azok, amelyek most vannak a kocsidban ?

Szerencsére olyan bajom nincs, hogy +10000 fölhözvágna, csak nem tudtam melyik a jobb.

Egyébként a kopogásból jött ez az egész, holnapután reggel megyek rázópadra, akkor kiderül, hogy milyen állapotban vannak!

Link to comment
Megosztás:

A gátló típusa annak fügvénye, hogy mire és milyen körülmények között használod az autót.

Sokan mondják, hogy Astrába gázos jobb. Mantába mindenképpen az olajos.

Ha igazán jó gátló akkor Koni gelb, aztán hosszú szünet és jön a többi.

Link to comment
Megosztás:

Tom, miért gázos?

Most majdnem gázos Kayaba-t vettem, (még nem, csak készülök rá lelkiekben fizuig) (és igen emlékszem a Sachs gázos volt az ajánlás, csak az 18 a Kayaba meg 9)

--------

És egy másik kérdés, amit az agyammal eddig nem sikerült megfejteni:

a 2 szelepes gázos löki az odavisszacsillapít azért két szelepes?

Link to comment
Megosztás:

Az Astrába mindenki gázost ajánlott. Neked az Asconába jó a gázos is és az olajos is. Kayaba jó Sachs még jobb, bilstein mégjobb, koni a legjobb. Olajos Koni sportfutóműves Mantába a legjobb választás. (Robosztus felépítés, hosszú élettartam, állítható keménység stb.) A veterán jellegű Mantába én is olajosat teszek, mert igazából mind1, és így a korhűségnek is adtam 1 kicsit.

Link to comment
Megosztás:

Az Astrába mindenki gázost ajánlott. Neked az Asconába jó a gázos is és az olajos is. Kayaba jó Sachs még jobb, bilstein mégjobb, koni a legjobb. Olajos Koni sportfutóműves Mantába a legjobb választás. (Robosztus felépítés, hosszú élettartam, állítható keménység stb.) A veterán jellegű Mantába én is olajosat teszek, mert igazából mind1, és így a korhűségnek is adtam 1 kicsit.

Keménység, komfort szempontból van különbség a gázos és az olajos között?

Link to comment
Megosztás:

Nagyon leegyszerüsítve azt lehetne mondani, hogy a gázos "pattogósabb", gyorsabban visszaáll, mint az olajos. De ez nagyon általános. Lehet, hogy egy x típusú olajosra inkább igaz ez, mint egy y típusú gázosra. Nagyon sok típus vn, nagyon nagy ár és minőség szórásban.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon leegyszerüsítve azt lehetne mondani, hogy a gázos "pattogósabb", gyorsabban visszaáll, mint az olajos. De ez nagyon általános. Lehet, hogy egy x típusú olajosra inkább igaz ez, mint egy y típusú gázosra. Nagyon sok típus vn, nagyon nagy ár és minőség szórásban.

Hm... én tényleg attól félek, hogy ha rakok gátlókat is meg ültetőrugókat is (pl. egy 40mm-es szettet) a szekér alá, akkor túlságosan kemény lesz.

Egy havernak az ületetés után NINCS!! rugózása elől (nyilván nem 40mm-rel van ültetve, szerintem kb 60-as lehet a Corsán).

Tudtok valamit a RACELAND cuccokról? (pl. telók, rugók, dobok... stb.)

Ismeri valaki a márkát?

Link to comment
Megosztás:

sztem senki nem ismerheti annyira nagyon mivel új a nap alatt aránylag

mig a bilstein, koni vagy eibach, fkról ezrek vannak kik véleményt osztanak több ezer km levezetése után addig raceland X mert nálunk nem olyan régen lehet kapni

nem tudni mennyire strapásak, mennyit bírnak és tsai...

Link to comment
Megosztás:

Tudtok valamit a RACELAND cuccokról? (pl. telók, rugók, dobok... stb.)

Ismeri valaki a márkát?

Szerintem annyival nem olcsóbb, mint a többi a cuccos, szóval én inkább a már jól bevált és minőségi cuccokat választanám a helyedben, (kicsit) több pénzért.

Link to comment
Megosztás:

Emberek!

Kicseréltük tegnap a talpasokat, meg a váltóolajat.

Hát mit mondjak... ilyen gusztustalanul koszos meg büdös olajat én még nem láttam :pukeright:

A talpasokkal volt egy kis sz*pás, mert szegecseltek voltak a régiek, de megoldás ugye mindente adott, a flex meg sokmindent megold, pláne, ha kalapáccsal kisérik :lol:

Na a lényeg: Megszünt az enyhén jobbra huzás :D

Ez eszméletlen örömmel töltött el, az viszont kevésbé, hogy még néha valami mindig ad enyhe, halk ropogó hangot. A tornyok még elfogadhatóak, bár a bal oldali rendszeresen fellazul mittomén mért, nem értem... de meghúztuk.

A lengőkar szilenteket megnéztük, az elsők hibátlanok, a hátsókon kopás nem, de pici rövid hajszálrepedés látható, de nem átmenőek.

Mi a nyavaja adhat még ilyen roppanó hangot néha? :? :?:

Link to comment
Megosztás:

Én csak a rugót tartom gyanúsnak, mer' pont olyan a hang, mintha az mozdúlna a tányéron. Az lehetséges?

De akkor ezelőtt mé' nem csinálta???

Nem értem én ezt a rendszert :roll:

Nekem is ropogott kanyarodáskor mire észre vettem, hogy a rugo elfordul alul a tanyeron mert az a "pocok" ami gatolja az elfordulast nem volt eleg magasan es atment rajta a rugo ...

Most kussban van :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Ma egyszercsak ugy gondolta a bal hátsó lengéscsillapítom,hogy eltörik.

Az nagy probléma,hogy csak azt cseréltem ki és nem párban?(Előtte sem két egyforma volt benne,mert más volt a színük)

Másik dolog:Mi a jobb kormányműjavíttatás,vagy bontott vásárlása?

Esetleg valakinek van eladó?Mi az ára?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.