Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Aha jó, kiváncsi vagyok meddíg bírja a 9500 Forintos bosal.

Nekem a gyári hátsó dobom 2008.04.-hónapban lett felrakva.

Nemrég eltört a tartópánt,az új felrakásakor észrevettem,hogy már a pánt alatt lyuk volt rajta.

Kb. 3 évet bírt,a következő a kapható legolcsóbb lesz. :D

Link to comment
Megosztás:

Hoj!

Van végre egy kis szabadidőm, így végre feltehetek egy kérdést is!

Lassú haladásnál (parkolóból kitolatás, Y fordulás, etc ) egyetlen egy nagy roppanást hallani elölről.

Nagyobb sebességnél semmi. Nem ráz, nem rángat, nem húz.

Ötletek?

Meee padkától padkáig közlekedsz :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem olyan gondom van h a hátulja az egyik oldala 2cm lejebb van mint a másik.

Teleszkóp csere?

Nem, az semmit nem emel rajta a rugó tartja a kocsit, nem a teló. Vagy rugótörés, vagy a rugótányér szakadt be. Bár úgy tudom csak a caravanon van felette egy kis közdarab az alvázig ami össze tud roskadni.

241995-20110525-2qSw1o.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem, az semmit nem emel rajta a rugó tartja a kocsit, nem a teló. Vagy rugótörés, vagy a rugótányér szakadt be. Bár úgy tudom csak a caravanon van felette egy kis közdarab az alvázig ami össze tud roskadni.

Nincs eltörve a rugó,vagy a tányér beszakadva.

Link to comment
Megosztás:

Nem, az semmit nem emel rajta a rugó tartja a kocsit, nem a teló. Vagy rugótörés, vagy a rugótányér szakadt be. Bár úgy tudom csak a caravanon van felette egy kis közdarab az alvázig ami össze tud roskadni.

emel rajta, láttad az enyémnek a seggét hol fent van nem?? Két keménygátló ennyit emelt a 11éves gyárikhoz, amik egyébként még jó állapotúak! Egyébként megnézném a rugókat is, esetleg azok vannak eltörve... mint pl nekem is

Link to comment
Megosztás:

emel rajta, láttad az enyémnek a seggét hol fent van nem?? Két keménygátló ennyit emelt a 11éves gyárikhoz, amik egyébként még jó állapotúak! Egyébként megnézném a rugókat is, esetleg azok vannak eltörve... mint pl nekem is

Hát nem tudom amikor nekem el volt törve a gátlóm semmivel nem ült jobban az a fele. Csak a hajóhinta efektusból éreztem hogy valami gáz van.

Link to comment
Megosztás:

Nem volt annyira gyenge az egyik oldal volt 66%-os a törött meg 3%. :D

Műszakin ezek is ilyen 50-60 % körül voltak, és most hogy kicseréltem őket csak félig bírtak kimenni maguktól, az új gátlókat meg alig tudod meállítani, hogy ne tolják ki magukat. :D

Link to comment
Megosztás:

Műszakin ezek is ilyen 50-60 % körül voltak, és most hogy kicseréltem őket csak félig bírtak kimenni maguktól, az új gátlókat meg alig tudod meállítani, hogy ne tolják ki magukat. :D

De a gátló hogyan tolja szét magát? Nincs benne rugó, csak olaj vagy gáz nem? :D

Link to comment
Megosztás:

De a gátló hogyan tolja szét magát? Nincs benne rugó, csak olaj vagy gáz nem? :D

Nekem a 11éves gyári hátsók még most is kitolják magukat elég rendesen, nemtudom gázos e vagy csak sima olajos... de kitolja, a kemény gátlóimat meg két kézzel kellett összenyomni, hogy a helyére menjenek. A gyári rugó, gyári gátlóhoz képest a gyári rugó kemény gátló kombó meg legalább 5 cmet emelt.

Link to comment
Megosztás:

Nekem a 11éves gyári hátsók még most is kitolják magukat elég rendesen, nemtudom gázos e vagy csak sima olajos... de kitolja, a kemény gátlóimat meg két kézzel kellett összenyomni, hogy a helyére menjenek. A gyári rugó, gyári gátlóhoz képest a gyári rugó kemény gátló kombó meg legalább 5 cmet emelt.

Hát nekem se a régi, e az unixos nem emelt sehova.

A kipufogó is kanyarban? :D :D

Először igen a végén már álló helyzetben is, ekkor már gyanakodtam hogy mégsem a féltengely lesz az.... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.