Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum


forumadmin

Recommended Posts

Nagyon jól tetted, látod mennyivel szebb avatart lehet itt kreálni mint a "régi fórumon" :unsure:

Szebbnek szebbet lehet, de nézed meg mennyi felesleges marhaságot kiír. Kadettklubon is láthatod kinek mennyi a hozzászólás meg ilyenek, sak egyet kell klikkelned.

Ott több hozzászólás fér egy oldalra. ÉS sokkal átláthatóbb, mivel nincs ennyi felesleges marhaság odaírva.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jól tetted, látod mennyivel szebb avatart lehet itt kreálni mint a "régi fórumon" :unsure:

link

Ismerem ezt a fórummotort ;)

Szebbnek szebbet lehet, de nézed meg mennyi felesleges marhaságot kiír. Kadettklubon is láthatod kinek mennyi a hozzászólás meg ilyenek, sak egyet kell klikkelned.

Ott több hozzászólás fér egy oldalra. ÉS sokkal átláthatóbb, mivel nincs ennyi felesleges marhaság odaírva.

Ez a fórum tud(na) olyat, hogy be lehet állítani azt, hogy hány hozzászólást szeretnél látni, csökkenő/növekvő sorrendben de vszeg az üzembentartók ezt az opciót nem engedélyezték.

kicsit tényleg vastag:)

és amennyire szokott pörögni, még akármi is lehet

Meg lehet szokni :blink: Sőt ezt én pl már jobban megszoktam.

Link to comment
Megosztás:

Szebbnek szebbet lehet, de nézed meg mennyi felesleges marhaságot kiír. Kadettklubon is láthatod kinek mennyi a hozzászólás meg ilyenek, sak egyet kell klikkelned.

Ott több hozzászólás fér egy oldalra. ÉS sokkal átláthatóbb, mivel nincs ennyi felesleges marhaság odaírva.

Egyetértek! Sztem a régi használhatóbb.

Link to comment
Megosztás:

No igen de akkor csak az ucssó hozzászolást mutatja. Ha mondjuk csak esténként tudom olvasni a forumot akkor viszont szarabb ugy lapozni hogy fentről lefelé nem lentről felfelé. De ha jól sejtem nem lehet megfordítani a dolgot ugy mint a sima forumonkon. Ez nem fikázás csak kérdés. Szerintem még elég sok ilyesfajta kérdés lesz.

Link to comment
Megosztás:

No igen de akkor csak az ucssó hozzászolást mutatja. Ha mondjuk csak esténként tudom olvasni a forumot akkor viszont szarabb ugy lapozni hogy fentről lefelé nem lentről felfelé. De ha jól sejtem nem lehet megfordítani a dolgot ugy mint a sima forumonkon. Ez nem fikázás csak kérdés. Szerintem még elég sok ilyesfajta kérdés lesz.

Ezt fentről lefelé kell, tökre meg lehet szokni!

És nem csak az uccsót mutatja jó esetben, hanem az első olvasatlanhoz ugrik...

Link to comment
Megosztás:

Jó lesz ez :unsure:

Nekem a régi fórumotok kicsit átláthatattlan volt :blink: ,de gondolom ez szokás kérdése ;)

Naaa a régin semmi átláthatatlan nincs. Hibátlan a felépítése mert én csináltam és ezért is szakadunk le róla nehezen ;)

De tényleg semmi átláthatatlan nincs rajta!

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.