Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum


forumadmin

Recommended Posts

Naaa a régin semmi átláthatatlan nincs. Hibátlan a felépítése mert én csináltam és ezért is szakadunk le róla nehezen :unsure:

De tényleg semmi átláthatatlan nincs rajta!

Rosszul fogalmaztam ;) :P ;)

Én még hasonlót se tudnék csinálni,minden elismerésem a tied :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Én örülök, hogy megprobáljátok! A fórumok 80%-ka ilyen felépítésű, tehát a az új hozzá szólás az utolsó. De nekem is nehéz volt anno, hiszen index.hu rulez volt.

Ha nagyon nem bírjátok elvben megtudom fordítani erre a topikra, csak akkor kiesik az egységből:)

Link to comment
Megosztás:

na hy skacok! szerintem ne hamarkodátok el a döntést,h tetszik-e vagy nem a fórum... a nőket is ki kell próbálni ahhoz,h tudd jó-e vagy sem! ;) :unsure:

jó mondjuk én (meg még Páran, Albi,Diny,Zoli) már réggebben regeltünk ide,de meg lehet szokni...

szóval hajrá,tessék írni!!! :blink:

Link to comment
Megosztás:

kb egy éve párhuzamoson olvasom mind a két fórumot.

felülről lefelé csökkenő dátum az jó nekem, mert nem kell annyit lapozni a vékony hozzászólások miatt. (bár lehetne egy oldalszámválasztó az utolsó hozzászólás környékén is ) ;)

és nagyon családias :unsure: már szmájlik és a szolíd durvasága miatt is...

(Unikum az indexhez képest.)

ezt a fórumot mai napig nem tudtam megszokni.

nekem 20 éves az E-m, PII a számítógépem, n3410-est örököltem, nincs otthon netem, nem megy ez a hájtekkérremszépen :blink:

Link to comment
Megosztás:

ez csak teszt jellegel megy egyelőre 1 hónapig. Igazából a másikat használjuk de mindenki lassan feljárkál és megnézi hogy hogyis müxik ez. Aztán majd 1 hónap mulva kb eldöntjük hogy élünk e a mote adta lehetőséggel.

Hát jó lenne élni a lehetőségekkel mindenképp....... :unsure: :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.