Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Szakik!

Lenne egy azt hiszem fontos kérdésem, amire eddig nem sikerült magamtól rájönnöm :oops: motorszámot hogyan tudom megállapítani ha AF-es a mociszám tegyük fel :?: :?: :?: Mert ahhoz, hogy a megfelelő szerkezet kerüljön bele nem ártana ez a szám nekem :) előre is great thx

Link to comment
Megosztás:

Gyurka!

Nézd meg a kopogáskütyüt :roll:

Ütt van a légszűrő oldalán a blokkba megy be egy kicsi kék csati! Ha az kicsúszik, akkor pont 1.6 körül van a fogyi, és megemelkedik az alapjárat is, és kigyullad a motorkontroll is...

Szerintem 99% hogy ez lesz, és semmi köze a km-órádhoz...

Remélem...

Sok sikert!

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Gyurka!

Nézd meg a kopogáskütyüt :roll:

Ütt van a légszűrő oldalán a blokkba megy be egy kicsi kék csati! Ha az kicsúszik, akkor pont 1.6 körül van a fogyi, és megemelkedik az alapjárat is, és kigyullad a motorkontroll is...

Szerintem 99% hogy ez lesz, és semmi köze a km-órádhoz...

Remélem...

Sok sikert!

Üdv.: Atommanó

nem olvastam gyurka hozzászólását, de a te beirásodból az alábbit következtetem:

Gyurkának nem megy a km órája.

zért rángat, leáll, kontrollámpa világit, és sokat fogyaszt.

TESSÉK CSERÉLNI SPIRÁLT!

ugyanis az asztrák a km órából veszik az utjelet, és ha nem veszi, mert nem megy a km óra, akkor a fent leirt modon viselkedik.

Link to comment
Megosztás:

motorszámot hogyan tudom megállapítani ha AF-es a mociszám tegyük fel :?: :?: :?: Mert ahhoz, hogy a megfelelő szerkezet kerüljön bele nem ártana ez a szám nekem :)

Az AF-es motorszám a gyári (-nak vélt) motorszám, plusz az AF. A gyári motorszám helyére ragasztották fel anno, kis táblácskán, tehát a tábla alatt kellene lennie az eredetinek. Azért én nem csodálkoznék, ha a kettő nem egyezne :D

Link to comment
Megosztás:

Meg ha jól tudom nem hagyhatja el az országot???

De, elhagyhatja, viszont külföldön nem fogadják el, ez igaz (és ez vonatkozik az alvázszámra is). A nyugati országokban nem létezik ez a fogalom, csak az érvényes, amit a gyárban ütöttek be. Ebből akár tényleg lehet probléma egy esetleges ellenőrzéskor, bár azt hozzá kell tenni, hogy arrafelé nem igazán foglalkoznak a motorszámmal. Az alvázszám már gázosabb, előfordulhat emiatt néhány órás (napos?) rendőrségi üldögélés, amíg az illetékes szervek nem egyeztetik a magyar hatóságokkal a dolgot. Azért erre elég kicsi az esély, viszont többek közt emiatt is szüntették meg az AF-et, és találtak ki, valami nemzetközi szinten elfogadott megoldást (sajnos erről nincsenek pontos infóim). Ja, és többek közt ezért is szüntették meg a karosszériacsere lehetőségét.

Link to comment
Megosztás:

Azért lett Af-es ,mert a vizsgálók szerit leégett a gyári és olvashatatlan lett. Fel lett rá téve egy lapocska, de azsem bírta sokáig és így most jobb híjján a forgalmiban hordom a plakettet, idáig még nem volt vele gond, pedig ha kocsiba ülök az 100, h aznap a pék csekkol engem.

Link to comment
Megosztás:

Mellesleg GPont sztem benézted, vagy rosszul tudod. itt nézem haverom 8v gsije c20ne12345678 tehát mocikód+8 szám , ezexerint nekem is hasonlónak kellene lennie, csak AF-el, ehelyett AF 12 szám és a végén is AF tehát sehogy sem jön ki, ezért kérdeztem. A szerkezethez meg kell a többi része a mociszámnak nem elég a c20xe :wink:

Link to comment
Megosztás:

Mellesleg GPont sztem benézted, vagy rosszul tudod. itt nézem haverom 8v gsije c20ne12345678 tehát mocikód+8 szám , ezexerint nekem is hasonlónak kellene lennie, csak AF-el, ehelyett AF 12 szám és a végén is AF tehát sehogy sem jön ki, ezért kérdeztem. A szerkezethez meg kell a többi része a mociszámnak nem elég a c20xe :wink:

Nekem AF-es a motor- és az alvázszám is. Mindkét helyen az eredeti kódok + számok vannak, csak a kocsiban előtte-mögötte Af beütéssel, a forgalmiban csak előtte van beírva az AF. Viszont ez nem sokat változtat a lényegen, hogy ami a kis táblácskádon van, meg a zengeday-be van beírva, egyezzen. Az, hogy milyen vasra ragasztod fel a plaketted mindegy. Természetesen a blokkba öntött motorkódnak egyeznie kell, és nem árt, ha a régi motorszámot eltakarítod, meg felragasztod a táblácskát, akkor legalább eggyel kevesebb dologba lehet belekötni :)

Link to comment
Megosztás:

Szakik!

Lenne egy azt hiszem fontos kérdésem, amire eddig nem sikerült magamtól rájönnöm :oops: motorszámot hogyan tudom megállapítani ha AF-es a mociszám tegyük fel :?: :?: :?: Mert ahhoz, hogy a megfelelő szerkezet kerüljön bele nem ártana ez a szám nekem :) előre is great thx

Az ECU az alvázszám mellett nem tárolja a motorszámot is? Ezt csak feltételezem

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.