Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Na igen :S tavaj volt ezzel az autóval az első telem és megijedtem mert semmi gáz nélkül 70et ment 2.ba gáz nélkül ;) mondom mi az isten? :P aztán olvastam róla hogy nagyhidegben a fordulatot felviszi 2500ig kb hogy le ne fulladjon meg az aksi töltése megmaradjon 14.4-en! mondom akkor jó! furcsa egy eset de megszokható!

2-ben 2500-ön 70-el? :D Nanemá.

Link to comment
Megosztás:

tegnap rutinoztunk barátnőmmel, vagy egy órát, és a víz állandóan fenn volt 100körül, a venti kapcsolt ki be, aztán a végefelé még a sárga lámpám is kigyulladt :S

kocsi leállít, félpercmulva ujraindít, de azóta se villant fel ujra.

végig alapjáraton, be beremegve, lefulladva ugyebár... de azért nekem fura, hogy a víz állandóan fennt volt, azért már nincs nyári 40fok...

meg a lámpi miért gyulladt fel :S

meg kell néznem ezt a vákumcső részt is, mert az aapjáratom össze vissza járt...

volt rádugva kézi műszer, de az semmi hibát nem hozott, egy hónapja...

el kellesz ugrani valahová, ahol jobban hozzá tudnak állniaz opelekhez számítógépesen.

Link to comment
Megosztás:

Ugye nem ott lett mérve ahol csippeltetted? :D

Én mondjuk az első kettőt meg az utolsót elhagytam volna. ;)

Lendkerék hány kiló?

de ott lett mérve!! őő miért hagytad volna el ? amugy nem mert 3.ba ne mtom feltenni hidegbe mert megfullad:S csak 2.ig :S de ott meg pörög mint állat :S lendkerék meg nem tom mennyi de azt tudom hogy jóval könnyebb mint a gyári :P gyári az mennyi?

Link to comment
Megosztás:

tegnap rutinoztunk barátnőmmel, vagy egy órát, és a víz állandóan fenn volt 100körül, a venti kapcsolt ki be, aztán a végefelé még a sárga lámpám is kigyulladt :S

kocsi leállít, félpercmulva ujraindít, de azóta se villant fel ujra.

végig alapjáraton, be beremegve, lefulladva ugyebár... de azért nekem fura, hogy a víz állandóan fennt volt, azért már nincs nyári 40fok...

meg a lámpi miért gyulladt fel :S

meg kell néznem ezt a vákumcső részt is, mert az aapjáratom össze vissza járt...

volt rádugva kézi műszer, de az semmi hibát nem hozott, egy hónapja...

el kellesz ugrani valahová, ahol jobban hozzá tudnak állniaz opelekhez számítógépesen.

Villogtasd ki. Ha egy helyben szórakoztatok sokáig, akkor nem meglepő a vízhőmérséklet.

Link to comment
Megosztás:

tegnap rutinoztunk barátnőmmel, vagy egy órát, és a víz állandóan fenn volt 100körül, a venti kapcsolt ki be, aztán a végefelé még a sárga lámpám is kigyulladt :S

kocsi leállít, félpercmulva ujraindít, de azóta se villant fel ujra.

végig alapjáraton, be beremegve, lefulladva ugyebár... de azért nekem fura, hogy a víz állandóan fennt volt, azért már nincs nyári 40fok...

meg a lámpi miért gyulladt fel :S

meg kell néznem ezt a vákumcső részt is, mert az aapjáratom össze vissza járt...

volt rádugva kézi műszer, de az semmi hibát nem hozott, egy hónapja...

el kellesz ugrani valahová, ahol jobban hozzá tudnak állniaz opelekhez számítógépesen.

Aha, és konkrétan mit gyakoroltatok? Mert azt nem írtad, és hátha vkit az is érdekel. :D

Link to comment
Megosztás:

de ott lett mérve!! őő miért hagytad volna el ? amugy nem mert 3.ba ne mtom feltenni hidegbe mert megfullad:S csak 2.ig :S de ott meg pörög mint állat :S lendkerék meg nem tom mennyi de azt tudom hogy jóval könnyebb mint a gyári :P gyári az mennyi?

Szerintem, ha megkéred őket 120-at is tudtak volna mérni. :D Gondolom egyencsip?!?!

60-as kipufogó nem való 100 lóhoz, még 150-hez sem igazán, de valahol ott a határ, ahol már el lehet rajta gondolkozni. Igaz jó hangos lesz tőle, de legalább nem megy. Persze a mentális lóerőket piszkosul tudja növelni. Nyugtass meg, hogy legalább a leömlő nem maradt a gyári.

Gyári lendkerék 7,3 körül azt hiszem, ha neked is a sima lapos van és nem a pot type. A jóval az elég szubjektív. Ki könnyítette? Centírozva lett? Bár én a helyedben, akkor aludnék nyogodtan ha minél kevesebb lett belőle leszedve. Na meg persze az sem mindegy honnan .... sokat lehetne erről beszélni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem, ha megkéred őket 120-at is tudtak volna mérni. :D Gondolom egyencsip?!?!

60-as kipufogó nem való 100 lóhoz, még 150-hez sem igazán, de valahol ott a határ, ahol már el lehet rajta gondolkozni. Igaz jó hangos lesz tőle, de legalább nem megy. Persze a mentális lóerőket piszkosul tudja növelni. Nyugtass meg, hogy legalább a leömlő nem maradt a gyári.

Gyári lendkerék 7,3 körül azt hiszem, ha neked is a sima lapos van és nem a pot type. A jóval az elég szubjektív. Ki könnyítette? Centírozva lett? Bár én a helyedben, akkor aludnék nyogodtan ha minél kevesebb lett belőle leszedve. Na meg persze az sem mindegy honnan .... sokat lehetne erről beszélni. ;)

igazad lehet! :P 55ös rendszer elég lenne szerintem is:) hangja az van rendesen :D de jó ez most egyenlőre :D nem a gyári leőmlő van rajta nyugi :D most hívtam a csávót azt mondta hogy az enyémről olyan 0.7 kilót szedett le és igen ki van centírozva! :D unkoatesóm nagybáttya a nagy tuning máyer :P őhozzá járok ha kell valamit csinálni nagyon vágesz ezt a témát :D

Link to comment
Megosztás:

tanpályán voltunk, az a kép meg huh elég régi...

persze az este volt az is...

Tápi hát helyben jah, csak feltünt, mert nekem még nyáron is csak nagyritkán indul a venti..

ennek a villogtatásnak utána fogok olvasni, mert amire emlékszem zavaros...

elsőnek villog ennyit aztán annyit, meg emennyit, és utána ujra szóval,ha valaki belinkelné :D

üdv

Link to comment
Megosztás:

hm..

hang?

nekem csak egy átömlős dob van rajta, de an így is elég jó hangja...

tul jó faterom ezt is le fogja szedni...

na de sebaj majd jólesz egyszer a saját verdára...

egyszer..

ez az gyüjtögessél :D én is 13 éves korom óta gyüjtögetek astrás cuccot mert mikor nagyapám megvette ezt a gépet már akkor tudta hogy nekem fogja adni ;) és neki is álltam össze szedni pár cuccot hogy mire megkapom legyen mit rápakolni :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.