Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Úgy viszont nem érdemes véleményem szerint, mert bekopoghat. Volt már erről szó, csak nem találom, hogy hol/mikor. :huh:

de ezek szerint,akkor ha 100as benzint tankolnék csak úgy érek vele vmit ha átfordítom a kapcsolót?Egyébként milyen változások lesznek,csak pozitív vagy akár negatív is lehet?

Link to comment
Megosztás:

de ezek szerint,akkor ha 100as benzint tankolnék csak úgy érek vele vmit ha átfordítom a kapcsolót?Egyébként milyen változások lesznek,csak pozitív vagy akár negatív is lehet?

Szerintem érdemes, bár a 100-s benzin nem tud szerintem 100-at a magyarországi íratlan törvények szerint, de ez más kérdés. Én csak pozitívat fedeztem fel. Alul nyomatékosabb lett jóval. De amúgy ha félig Etanolt és 95-ös benyát tankolsz, olcsóbban kijössz, mint egy telitank 100-assal. Nekem a keveréstől is erősen javult a nyomatékosság alul. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem érdemes, bár a 100-s benzin nem tud szerintem 100-at a magyarországi íratlan törvények szerint, de ez más kérdés. Én csak pozitívat fedeztem fel. Alul nyomatékosabb lett jóval. De amúgy ha félig Etanolt és 95-ös benyát tankolsz, olcsóbban kijössz, mint egy telitank 100-assal. Nekem a keveréstől is erősen javult a nyomatékosság alul. :lol:

jól hangzik,akkor majd probálkozom vmelyik változattal :huh: A te vasad 16 szelepes?

Link to comment
Megosztás:

Nem, Te nem tudnád. Neked ide kéne adnod, és majd én beszerelném.........a sajátomba. :huh: :lol:

Oké. Utána meg az enyémbe. A Tiédbe csak azért hogy kipróbálni belefér-e meg működik-e... :lol:

Amúgy az enyémbe akkor miért nincs? Felháborító...

Link to comment
Megosztás:

Na arra kíváncsi leszek, hogy hogyan fogod ezt lepapírozni. Tudtommal nem vagy csak útvesztőkön és súlyos forintokon keresztül vezet út egy ilyen cseréhez ha azt le is karod papirozni.

Arrol nem is beszélve, hogy valoszínű még a futoműhöz is hozzá kell nyulni mert csak motorcsere nem elég.

Na de ha sikerül leírhatod hogyan, többen kíváncsiak leszünk rá!

Ma délután megyek a Közlekedési Felügyelethez! Remélem bíztató hírekkel tudok szolgálni a későbbiekben! Eddig azokat kaptam innen-onnan, mivel ilyen motorral szereltek astrát így azt mondták nem nagy gond.

Féket már cseréltem, a hátsófutóművet is kiszeretném cserélni a GSI-ére.(hátsótárcsa miatt)

Elől miért kellene változtatnom a futóművön?

Köszi!

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Gondolod én is tudnék bele ilyeneket szerelni...? ;)

Bele lehet, megfelelő ambícióval és minimális műszaki érzékkel. :D

Nem, Te nem tudnád. Neked ide kéne adnod, és majd én beszerelném.........a sajátomba. :huh: :lol:

:angry:

Oké. Utána meg az enyémbe. A Tiédbe csak azért hogy kipróbálni belefér-e meg működik-e... :blink:

Amúgy az enyémbe akkor miért nincs? Felháborító...

Mert nem raktak bele, nem? :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

de ezek szerint,akkor ha 100as benzint tankolnék csak úgy érek vele vmit ha átfordítom a kapcsolót?Egyébként milyen változások lesznek,csak pozitív vagy akár negatív is lehet?

ha nem fordítod meg akkor is fogod érezni, de nem árt megfordítani.. a 95 sincs talán csak 92-93

Szerintem érdemes, bár a 100-s benzin nem tud szerintem 100-at a magyarországi íratlan törvények szerint, de ez más kérdés. Én csak pozitívat fedeztem fel. Alul nyomatékosabb lett jóval. De amúgy ha félig Etanolt és 95-ös benyát tankolsz, olcsóbban kijössz, mint egy telitank 100-assal. Nekem a keveréstől is erősen javult a nyomatékosság alul. :huh:

én is ezt tapasztaltam, és afogyi se ugrott meg, 20litert tankoltam, 250kmet mentem vele, és még van

Elől miért kellene változtatnom a futóművön?

Köszi!

Üdv.

nagyobb féltengelyen, nagyobb terhelés, stb

gsiben a gátló szára is vastagabb, ha minden igaz.

de kerékagyat tuti cserélned kell

Link to comment
Megosztás:

Ma délután megyek a Közlekedési Felügyelethez! Remélem bíztató hírekkel tudok szolgálni a későbbiekben! Eddig azokat kaptam innen-onnan, mivel ilyen motorral szereltek astrát így azt mondták nem nagy gond.

Féket már cseréltem, a hátsófutóművet is kiszeretném cserélni a GSI-ére.(hátsótárcsa miatt)

Elől miért kellene változtatnom a futóművön?

Köszi!

Üdv.

A minimum amit cserélni kell szeritenm az a rugó a nehezebb motor miatt, de lehet mást is kell. De majd válaszolnak a hozáértőbbek. Igaz ez lerágott csont így lehet fülük botját sem... de olvass vissza

Link to comment
Megosztás:

A minimum amit cserélni kell szeritenm az a rugó a nehezebb motor miatt, de lehet mást is kell. De majd válaszolnak a hozáértőbbek. Igaz ez lerágott csont így lehet fülük botját sem... de olvass vissza

Azért a fülük botját se, mert úgy általánosságban mindenki egyetért abban, hogy max. az NZ-t érdemes SE-re építeni illegálisan, a többinél már egyszerübb, olcsóbb és persze nincs bukta veszély ha kocsit cserélsz.

Link to comment
Megosztás:

Azért a fülük botját se, mert úgy általánosságban mindenki egyetért abban, hogy max. az NZ-t érdemes SE-re építeni illegálisan, a többinél már egyszerübb, olcsóbb és persze nincs bukta veszély ha kocsit cserélsz.

szerintem meg leírtam :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.