Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

Én úgy tudom hogy ártani nem árt ha sokáig járatod alapjáraton (végülis nagyvárosi dugóban araszolva is jár a motor naponta 20 percig alapjáraton, mégse hinném hogy ettől idő elött tönkremennek az autók), csak felesleges mert egy csomó benzint elpazarolsz, amint azt az én esetem szépen mutatja is. Azóta leszoktam róla, és az alapjáraton járatás ideje max. addig tart amíg elszívok egy cigit (~3-4perc).

@Albert: tavaly amikor még nem volt a Corsa, gyalog jártam. A rosseb akarna ilyen hidegben biciklizni. Amúgy mennék én hosszabb utakra is, csak nem nagyon van időm...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a hideg alapjáratban lehet valami, nem önmagában az alapjáratban. Bár sokan azt mondják,hogy a benzines motor számára az ideális tartomány a 2000-3000 közötti, mind afelett (ez ugye logikus) mind az alatt a kopás nagyobb (ez gondolom az olajnyomással függhet össze, illetve hogy a csapágyak számára is létezik ideális fordulatszám).

Link to comment
Megosztás:

Van itt Esztergom környékén egy régiós ingyenes heti újság. (Hídlap)

Mindíg szombaton dobják be a postaládába.

Bogi olvasgatta és észrevette,hogy az egyik cikkhez csatolt képen Mi vagyunk a Kadettel.

Egy kb. 2 éve készülhetett a fotó .

A cikk a megfázásról,influenzáról és a nátháról szól.

A képen egy kislány épp az orrát törli a havas járdán a város központjában.

A kiscsaj mögött meg ott kanyarodunk a kocsival. :lol:

Jó újra látni. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Van itt Esztergom környékén egy régiós ingyenes heti újság. (Hídlap)

Mindíg szombaton dobják be a postaládába.

Bogi olvasgatta és észrevette,hogy az egyik cikkhez csatolt képen Mi vagyunk a Kadettel.

Egy kb. 2 éve készülhetett a fotó .

A cikk a megfázásról,influenzáról és a nátháról szól.

A képen egy kislány épp az orrát törli a havas járdán a város központjában.

A kiscsaj mögött meg ott kanyarodunk a kocsival. :)

Jó újra látni. :blush:

Apró örömök az életben.... :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok még új vagyok. 3 hónapja vettem egy kadettot 50000 huf-ért. Semmi gond vele minden oké. Tegnap alapjáraton nézegettük a motorteret, és haverom levette az olaj beöntő fedelet. Az olajat pedig csapkodta össze - vissza. Azt mondták hogy hamarosan vége a motornak. Igaz lehet ez ezért adták ilyen olcsón?Előre is köszönöm válaszotokat. További szép napot mindenkinek Ja és tettem volna fel képet is a kis kocsirol csak nem tudom hogy kell

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok még új vagyok. 3 hónapja vettem egy kadettot 50000 huf-ért. Semmi gond vele minden oké. Tegnap alapjáraton nézegettük a motorteret, és haverom levette az olaj beöntő fedelet. Az olajat pedig csapkodta össze - vissza. Azt mondták hogy hamarosan vége a motornak. Igaz lehet ez ezért adták ilyen olcsón?Előre is köszönöm válaszotokat. További szép napot mindenkinek

Nem tudom, de ha járó motornál leveszik a beöntő kupakját, akkor az a jó, ha csapkod az olaj nem? :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.