Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

na jo akkor hagyom,
végre 8)

más kérdésem is volna a müszerfalon láttam pár grafikont amik nincsenek bekötve pl:valamilyen motor szinbolum,üzemanyag tartalék kijelzö, meg még egy két dolog...

Érdekes, pukim nincs mire gondolsz a motor szimbolummal kapcsolatban, de az nem csak egy lámpa?

Üzemanyag tartalék kijelző: ha szerinted úgysem jó a mutató, miből gondolod, hogy ez jó lesz? :lol: De amúgy csodálkozom hogy van ilyen a tiedben, nálunk nincs ilyen egy gépben sem.

Atesz: Gurulj át, leszedjük az ajtót mind2 autóról, és kicseréljük. Akkor kiderül :lol: :lol: De viccen kívül. A majdnem-szembeszomszédomnak kombija van, hozzánézem neked - talán még ma.

Link to comment
Megosztás:

de lámpa,és amikor kiszedtem a müszerfalat láttam hogy pár helyen nincs is bennük égö,gondoltam rakatok ha lehet,most az E kadett ugyanaz mint a sedan ugyi ,mert én ugy vgondolom hogyez E kadtt sedan tipus vagy rosszul gondolom?

üdv

látom, nagy érdekelnek az autód dolgai. :lol:

A legjobban úgy jársz, ha szerzel egy könyvet hozzá, nagyon sok kérdésre választ kapsz,

hol? :Maróti

vagy más műszaki könyvesbolt, pl Bartók Béla úti, vagy ha jól emlékszem a Liszt Ferenc téren is van egy.

Nem bántás! Mindenki sok kérdéssel kezdi, aztán rengeteg szakirodalommal folytatja, és ez így jó. :lol:

üdv

Link to comment
Megosztás:

Különböznek az ötajtós Kadett E Caravan első és hátsó ajtajai a "sima" Kadett E -hez képest (nam a csomagtér ajtóra gondolok! :lol: )

Csak az válaszoljon a ki biztos a dolgában! "lehet, talán, azt hiszem" nem elfogadható válaszok. 8)

köfi :lol:

Na megnéztem, megmértem!

Az elsők stimmelnek, de a hátsók sajna csak a kilincs vonalától lefelé egyeznek. A kombin a hátsó ajtó vége fent egyenes, míg a cseppé lefelé görbül. Legalábbis a majdnemszembeszomszéd és az én autóm között.

Link to comment
Megosztás:

Na megnéztem, megmértem!

Az elsők stimmelnek, de a hátsók sajna csak a kilincs vonalától lefelé egyeznek. A kombin a hátsó ajtó vége fent egyenes, míg a cseppé lefelé görbül. Legalábbis a majdnemszembeszomszéd és az én autóm között.

Aha. Köszi. Most, hogy jobban belegondolok ,tényleg más a hátsó ajtó.

De ha az elsők egyformák már az is valami.

köszi mégegyszer.

Link to comment
Megosztás:

na jo akkor hagyom,

más kérdésem is volna a müszerfalon láttam pár grafikont amik nincsenek bekötve pl:valamilyen motor szinbolum,üzemanyag tartalék kijelzö, meg még egy két dolog most ezeket belehet köttetni villamosságival utolag?

elöre is köszi

üdv

Hali, A fékolajszintjelzőt tutira betudod te is kötni mert csak egy visszajelzős kupak kell és rádugni a körülötte lógó csatit..:lol: Én is megcsináltam. Azt, hogy pl a hűtővizet vagy a szélvédómosót, hogy lehet megcsinálni még énsem jöttem rá.:lol:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok. a centrált sikerült megoldani.

ha van valakinek szervókormányos opel kadettje akkor az küldjön már lécci a motorrol fényképet nekem.érdekelne h az ékszíj hogy hajtja meg a szivattyút..

előre is köszi

címem:jirkojirko@freemail.hu

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok....

Végre elkészűlt az ajutóm(Kadett 1.3 S),majdnem 2 hétig volt a

"" doktorbácsinál"",cserélni kellett pár dolgot(vezérműtengely,szelephimbák,hengrfejpakolás,vízpompa stb.).

A motrot végülis nem cseréltem 1.6-osra mert utólag mint kiderűlt a vezetékelés többe kerűlt volna mint a moci......

Jah Ti láttatok már 4mm-es kopást a vezérműtengelyen????

Elhoztam a szerelőtől szuvenirként,csiálok majd képet is róla ha gondoljátok....Én majd lehídaltam mikó megláttam....

_______

üdv. <<< xaba >>>

Link to comment
Megosztás:

igenigen érdekelnek a képek.

és valami leírás is: mitől kopott annyit és miért pont ott?

Hát gondolom 270e km vagy a 370e km megtette hatását de bíztos nem

170e km-et ment idáig....mivelhogycsak 5 számjegyű a kilométer óra ezt

pontosan nem igazán fogom tudni azthiszem sose...

Kép hamarosan...

Az lenne a kérdésem hogy a napi számláló 9-ről nem ugrik a 10-re(kattog) mit tudnék vele kezdeni????Javítható-e???

Menetközben is próbáltam nullázni de ugyanaz a helyzet...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.