Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

Igen, MrManta is mondta, hogy mehetnék beégetni magam, legalább lenne min röhögnie, mert úgyis csak a selejtezők a jók :D

Egyébként teljesen jó volt a zene, amit nyomtál, és én úgy láttam, hogy keverés közben is egész jól kevertél :D szóval sak így tovább :D Vadkerten is király voltál, most is, jövőre meg császárrá koronázunk :D

Kösziii! :lol: De tudod hogy van : MINDENT A KLUBBÉRT ÉS KLUBTAGOKÉRT! :D :P Mellesleg én is jólbecsiccsentettem :lol:

Ui: Amúgy van iylen hogy: Mindenki a parlagfű ellen!!! Alapítsuk meg mi is a Mindenki a Vadvirág ellen alapítványt! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Na a kövin te+én hányunk! :lol: :lol: :lol:

Vigyázz vele! A tenyeredbe fog hányni! :D

Amúgy tényleg! Fbalázs köszi a vigyázást :D visszagondolva Opel16V ijedt tekintetére, és gyors távozására (vagy csak nekem tűnt annak?) vagy nem bírja a magányosan üldögélő nőket, vagy szimplán lát sötétben és inkább menekült :D

Link to comment
Megosztás:

Hazajöttünk, hazaértünk :lol:

Hazafelé észrevettem, hogy line lock még aktív és ezért futottam rá párszor majdnem Gabi Omegájára vonatás közben :lol:

Értem már, miért volt vonóhorognyom az első rendszámodban :D

De én péntek este azért csak befontam... :D

ejh, miről maradtam le... Anti kézügyesség szakkör volt, vagy csak szimplán buzulás? :lol:

Amúgy tényleg! Fbalázs köszi a vigyázást :D visszagondolva Opel16V ijedt tekintetére, és gyors távozására (vagy csak nekem tűnt annak?) vagy nem bírja a magányosan üldögélő nőket, vagy szimplán lát sötétben és inkább menekült :D

Őőőő... nem menekültem... tényleg... bíztam Balázska cicológiai képességében, és inkább Sanyika után eredtem (asszem ő volt :D ),

nehogy eltévedjen Antiék faházának keresése közben, mert ő is elég bizonytalan volt józanilag :D

Link to comment
Megosztás:

Csak kitekerték egymásnak..... :lol: :lol: De tudod semmi buzulás! :lol: :D :D

Ugyan ez jutott eszembe...

Viszont nem hittem volna, hogy nem hozunk haza piát...annyit vittünk...meg vettünk lent...

Hányni meg többet nem szeretnék...most sem volt gond...csak ittunk ittunk és ittunk...Loooooori volt az első áldozatunk... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ugyan ez jutott eszembe...

Viszont nem hittem volna, hogy nem hozunk haza piát...annyit vittünk...meg vettünk lent...

Hányni meg többet nem szeretnék...most sem volt gond...csak ittunk ittunk és ittunk...Loooooori volt az első áldozatunk... :lol: :lol: :D

mi gyengék voltunk mi hoztunk haza...... :lol: Na nemsokat talán 4-5 sört pedíg volt nálunk is anyag bőven :D

Link to comment
Megosztás:

"Nem csodálkozom, hogy sokan nem tudták hol a party, mert bár mi valóban zajongtunk, de még a mellettünk levő házakban is nyugodtan aludtak kiskorúak is - leszámítva a panelprolit, "

Én a mellettetek lévő házban aludtam, mellettem meg Diny állt az ágyon és ordította ki h ZENÉT AKARUNK :lol: :lol: :lol: , ymca-t még hallottam de aztán elaludtam pedig én csak csöndben tudok aludni szóval egyáltalán nem volt "ricsaj"

SZERVEZŐK ELÖTT LE A KALAPPAL :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem olvastál CS fórumot, és pár embernek az adatlapját :lol:

Ott vannak kiábrándító hozzászólások, bár inkább olyan emberektől, akik nem klubtagok, de jót buliztak velünk péntek este... Mind1... a negatív reklám is reklám

Aki olvas CS fórumot az meg is érdemli :lol:

Link to comment
Megosztás:

elaludtam pedig én csak csöndben tudok aludni szóval egyáltalán nem volt "ricsaj"

Mivel ez tarthatatlan állapot a későbbi talikra nézve kicsit komolyabb mennyiségű eszközzel kell készülnöm...

:lol:

Komolyra fordítva sikerült annyira speciális technikát üzemeltetnem, ami 15 méterre alvást nemzavaró illetve bulit nemtaláló embereket produkált, viszont nagyobb távolságból hallgatva a használata "rendőrért kiált".

Asszem szabadalmaztatnom kellene... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lefelé kb. 40 km megtétele után a mantám váratlanul elhalálozott. Nem tudjuk a hiba okát, egyszerűen megállt és kész. Ráadásul a nyeremény autót is mi vittük, amit végül Gelko vezetett tovább, mert hál istennek épp arra járt,és volt olyan kedves, hogy megállt segíteni nekünk. A segítsége az vol, hogy odaadta az asconát, hogy én vezessem, valamint a lábon maradt autó utasait cuccokkal együtt el tudtuk osztani.

Gelko! Köszönöm!

Vallomás: gelko vezet 2-1 arányban, és hagyom is annyiban. Elismerem: az övé a jobb :D

Igaz, amikor egy könnycseppet elmorzsoltam, hogy milyen nagyszerű barát, akkor bevallotta, hogy csak össze akarja töretni valakivel :lol:

Nagy szó ez, hogy asconáztam, mert én 9 éve semmi mást nem vezettem, csak mantát. Ezvolt az első autó, amit 1km-nél tovább vittem, és bevallom még élveztem is. Most már tudom, hogy a B kategória a jogsimban tényleg nem csak a manta b-re vonatkozik, ahogy eddig hittem.

de gyorsan rájöttünk h azért megy neked az ascona vezetése mert manta ülés van benne :D

nekem volt megtiszteltetés h 9 év után az én autómban vesztetted el szüzességed :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.