Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szóval, kép a következő: Hajni gyökkettővel halad a mantával, melynek tetején hangszórók találhatók. Hajni kezében egy mikrofon, és végig énekli a terepet :D Ha valaki meg próbálna gáncsot vetni, vagy megállítani, akkor szépen gázt adok. Jó móka lesz :D sose kaptok el, és szenvedhettek egész nap :D Ebédszünetben, meg Green nyomja a YMCA-t:D

Ennek egyenlőre feltétele egy jó gyors és erős tréler. :lol: :lol: :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ilyen helyen a zasszony és a gyerek csak zavaró tényező, hacsak nem a társasághoz tartoznak ők is (de akkor is korlátozó tényező). Jobb helyen vannak otthon! Így nem utolsó sorban több jut sörre is :lol: :D

(Ezt úgy írtam, mintha olyan qrvára kirúgtam volna a hámból :lol: )

hmmmmmmmm :lol: :D még sosem voltam korlátozó tényezőnek titulálva :D mégha a társasághoz tartozok is. Nameg páromat is én hoztam a klubba, így örüljön,hogy veletek sörözhet évi 2 alkalommal :D . na megha én otthon maradnék Bw alatt, asszem depis lennék és a kocsim sem mehetne nélkülem ,ami azt vonja maga után,hogy mehet busszal :D

Link to comment
Megosztás:

Abban azért csak egyet értünk, hogy egy 10 év alatti gyerek egy ilyen helyen korlátozó tényező. És ha a párod nem egy bulizós típus, és a társaságot sem ismeri, akkor valószínűleg ő is az lesz. Nem hiszem, hogy túl jól érezné magát, ha én iszogatok, és nem Vele foglalkozok, hanem inkább a haverokkal. Ha meg nem vele foglalkozok, akkor inkább maradjon otthon, és találkozzon a saját barátaival.

Link to comment
Megosztás:

Na, ez a kemény :lol: van itt egy ember, aki már húszon felül van, állítólag nem 8 év alatt tette le az érettségit, és mégis barbie babák képeit gyűjtögeti a netről :lol: ezt nem bírom mentálisan feldolgozni... :lol:

a legtutibb azonban az öngyilkos merénylő barbie :D

Link to comment
Megosztás:

Abban azért csak egyet értünk, hogy egy 10 év alatti gyerek egy ilyen helyen korlátozó tényező. És ha a párod nem egy bulizós típus, és a társaságot sem ismeri, akkor valószínűleg ő is az lesz. Nem hiszem, hogy túl jól érezné magát, ha én iszogatok, és nem Vele foglalkozok, hanem inkább a haverokkal. Ha meg nem vele foglalkozok, akkor inkább maradjon otthon, és találkozzon a saját barátaival.

csak azért válaszoltam,mert nem jó általánosítani :lol: , sokan vagyunk itt élő példák, hogy oldalborda lévén is beilleszkedünk, és élvezzük a verdás bulikat. gyerekekről azért nem ejtettem szót mert abban igazad lehet, bár én ezt még nem tudhatom :lol: . dehát ki így ki úgy bulizik. szerintem a párom meg lehet elégedve velem opelesbulizás terén, sőt szerintem néha ő többet pihizne, csak én nem hagyom :lol: . és még a sört is meghagyom neki, mert én borozok. Mondjuk Bw-n ő is borozott az utsó napon.

Link to comment
Megosztás:

Sztem nem csak az autókat ell nézegetni, hanem kokettálni is a cartátrsakkal. Ez hatványozottan igaz az oldalkocsikra. Ha mi tudunk haverkodni egymással ők miért nem tudnak? Nem muszály velünk lógniuk egész nap. Egymással is el tudnak beszélgetni az élet gondos-bajos dolgairól.

Megjegyzem én a szerencsések özé tartozom, mert párom mindig feltalálja magát.

Jöhet ám a BW part 3. válogatás :lol: A munkahelyemen nagy népszerűségnek örvend.

Link to comment
Megosztás:

Sztem nem csak az autókat ell nézegetni, hanem kokettálni is a cartátrsakkal. Ez hatványozottan igaz az oldalkocsikra. Ha mi tudunk haverkodni egymással ők miért nem tudnak? Nem muszáj velünk lógniuk egész nap. Egymással is el tudnak beszélgetni az élet gondos-bajos dolgairól.

Megjegyzem én a szerencsések özé tartozom, mert párom mindig feltalálja magát.

Jöhet ám a BW part 3. válogatás :lol: A munkahelyemen nagy népszerűségnek örvend.

KORI!!!! Leszetted a MIXEKET??? :D Mert KÖTELEŐ !!!! :lol: Megsem köszöntem a Mediterrán szekciónak hogy ti voltatok akik megindítottátok a bulit ! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.