Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én szoktam tervezni matrinyákat, ha gondoljátok, kitalálok egy új összetételt, felteszem ide és ha vkinek teccik, viszek párat, és ha ott élőben is teccik, lehet utólagosan rendelni. Lent van a honlapom, ott vannak referenciák. Az ízlés dolgában irányadó lehet.

Nekünk Keszthelyen van szállásunk arra a hétre, 10 napra, de lehet, hogy nem lenne gazdaságos, ha mindennap odafurikáznánk.

Úgyhogy vagy kiszúrunk egy napot, vagy faházbérlés. Egyébként a matrinyák árai kb. 800ft lenne, átlagosan, én qnnyiért nyomatom, karcálló, UV-álló Vinyl átteccő matrinyára. Ha vkinek úgy jobb, akkor mehet fehérre is, de jobban néz ki, ha nem öli meg az autót, hanem szépen beleolvad.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
mi a helyzet a matricával?

már van, láttam egy corsa-n...

reklámoznánk sokan az eseményt, de nincs rá lehetőség :lol:

Nekem és még pár klubtagnak már fent van, Tomi023 nevű user csinálta őket, ha nem lesz máshol is csináltatva, akkor vele kellene beszélni szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ott vigyorog a csomiajtó ablakán de nem hiszem, hogy a környéken sokaknak kiszúrta volna a szemét. Azért addig csapok még pár kört meg a környékbeli opelosoknak felnyitom a szemét hátha érdekel valakiket a dolog, ha már én is ott leszek. Ne aggódj Endlos, én meg Ajkáról cígolok le de lehet viszem a jófajta tecsós sátram, hátha széttépi a vihar, csak a drágámat ne bántsa...

Link to comment
Megosztás:

Több ember szájából hangzott el a következő mondat eddig szóban:

"ugye én értelmezem jól, hogy aki sátrazik, annak nem kell szombatra pluszba napijegyet vennie? Ugye így van?"

Válasz:

Jól értelmezed! Tehát a sátras jegy tartalmazza a belépőt is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.