Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ja meg annak is örülök, hogy megismerhettem új embereket, pl a mantások közül Hajnit, Lacit, stb. Bár az ő reakcióik alapján 2 éve mintha már találkoztunk volna...

:lol: :lol: :lol: :D :D

:D és pedig valóban :D sőt drága, még partiztunk is együtt :D biztos jó partinak élhetted meg, ha ilyenmély emlékeid vannak erről :D

Link to comment
Megosztás:

Na örüljetek :lol: ezt a rész kihagytam a panaszlevelemből, inkább a lényegre hagyatkoztam - de hogy ne vesszen kárba, beteszem nektek.

Kínosan ügyeltem arra a maradéknál, hogy a Motét ne érhesse támadás sehonnan. Nem csak azért, mert ide tartozom, hanem azért, mert ebben az esetben valóban ezek a buzik voltak a köcsögök. (ez még egy szép kifejezés, mi?)

Panaszaim a kemping vezetősége, és azok alkalmazottaival kapcsolatban merültek fel, melyek röviden összefoglalva az alábbiak:

- a biciklivel közlekedő emberek azonosító ill. egyéb megkülönböztetés nélkül, magukat őröknek mondva az emberi kapcsolatok alapvető kultúráját megszegve (köszönés, hangnem stb.) kötöttek belénk, az okot meg nem nevezve.

- a kempingben faházat béreltünk, melyhez parkolóhely is járt, ennek ellenére az autó típusa (!) miatt azt el akarták onnan állíttatni.

- a kempingvezető nő az emberi kultúrát mellőzve, köszönés nélkül, artikulátlanul üvöltve zavarta meg a kempingezők nyugalmát több esetben, melynek tanúi voltunk; de annak okát sem mi, sem pedig a fenyegetettek - tudomásom szerint - nem értették.

- tanúja voltam, amikor az őrök felszólítás nélkül az egyik kempingező magántulajdonához nyúltak, majd azt rongálásnak értékelhető módon tették működésképtelenné

- ezt látva, és az engem előzőleg ért atrocitások okán úgy ítéltem meg a helyzetet, hogy a kemping vezetősége általánosan tanúsít megengedhetetlen magatartást a fizetővendégeikkel szemben - függetlenül attól, hogy azok családi hétvégét töltenek ott, vagy az autós találkozóra érkeztek.

Igazságérzetem azt diktálta, hogy ne nézzem szó nélkül a vezető megnyilvánulását, és amikor szót emeltem ellene, a magát kempingvezető nőnek nevező hölgy rám ordított, hogy velem ő nem tárgyal, mert nincs hozzá közöm, és különben is menjek azonnal aludni(!), valamint alkoholos befolyásoltsággal vádolt. Én nyugodt hangnemben jeleztem, hogy a saját anyukám nem beszél velem így, és aludni sem küld már sok éve, akkor miért teszi ezt. Erre a férje (?) megszorította a karomat, és feltehetőleg erőszakkal kívánt eltávolítani a helyszínről.

Ezt már az én férjem (aki egyébként ritka békés ember) sem nézte szó nélkül, és nyomatékosan felszólította az urat, hogy azonnal engedjen el.

Szerencsére ekkorra megérkezett a korábban kihívott rendőrség is (tudomásom szerint a kempingvezető hívta ki őket, de ennek okát nem tudom), akik véget vetettek a vezetőházaspár, és alkalmazottaik ámokfutásának.

Ismét szeretném leszögezni, hogy minket nem zavart egy kempingező magatartása sem, annak ellenére, hogy a mellettünk lévő faházban zene is szólt. Azonban ez nem volt olyan hangos, hogy a velünk érkező két kiskorú gyermek ne tudott volna aludni, illetve tudomásom szerint terhes nő is tartózkodott a közelben, aki szintén jól aludt.

Meglátásom szerint erősen kifogásolható, hogy a kemping vezetősége nem tett különbséget a rendezvényre érkező emberek, és a többi ott-tartózkodó vendégekkel való bánásmód között. Nem tiszta számomra az sem, hogy mi alapján választották ki zaklatásra szánt áldozataikat amellett, hogy ha még okuk is lett volna a kemping rendjére hivatkozni (amit egyszer sem hoztak fel okként), akkor sem elfogadható a vezetőség és alkalmazottjainak hozzáállása a fizető vendégek felé.

Link to comment
Megosztás:

ezt is kiszedtem. Jobb, ha nem firtatjuk. Bár védelemnek szántam, de ...

A mellékletben leírtakon túl komolyan sérelmeztük, hogy a biztonságért állítólagosan felelős egyének egy szomszédos autósrendezvény több tagjával a szemünk láttára kötözködtek, így feltételezhetően nem mi voltunk az egyetlen sértettek.

Nyomatékosan jelzem, hogy ott-tartózkodásunk idején egyetlen más vendég magatartása sem zavart minket, az autós rendezvény szervezői messzemenőkig ügyeltek a saját vendégeik magatartására.

Nem is maradt semmi a levélből (:lol:) csak annyi,hogy küldöm a panaszkönyves példányt, mert a köcsögök le sem bélyegezték, így akárhonnan szedhettem, és félek, hogy nem is küldenék el. Meghogy megy nekik is email a kísérő levélből, mert a panaszos rész náluk is meg van, hacsak nem törölték ki vele a seggüket.

Ha ezen túl vagyok, majd élménybeszámolok esetleg.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudtam eldönteni, hogy ez ide kerüljön, vagy a viccekhez.

Bár így belegondolva nem is vicc :lol:

Mikor lesz Magyarországon jó világ?

Ha a négy nyelven beszélő rendőr kikerüli a három diplomás szőke nőt, hogy

felsegíthesse a munkában megfáradt romát a budapesti mágnesvasútra, amin

gazdag polgárok és becsületes vállalkozók utaznak, a korrupció miatt elítélt

politikusok tárgyalására.

Link to comment
Megosztás:

Ui: MANTABABY-nek SOK BOLDOG SZÜLINAPOT! :lol:

jaj :lol: , nagyon szépen köszönöm. bár lassan tagadnom kellene az éveimből :lol: nekem nincs olyan jó plasztikai sebészem mint a kocsimnak!

Kipihentük a Blitz fáradalmait, és csak lessük a sok képet ami ott készült. máris várom a jövő évi talit :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon tetszett és 1 Suzuki fan embert is sikerült megfertőzni(ez a legszebb). Köszönet Stefanak és Demónak a próbakörért, azóta olyan érzésem van mint amikor először voltam szerelmes(egésznap ez jár a fejemben). Jó volt sokmindenkit élőben látni, próbálok máskor is eljutni ilyen helyekre.

Link to comment
Megosztás:

Feladom. Iszonyat szar a név (és egyéb ) memóriám. ki volt Iharosné, milyen autóval jött, és kivel?

Nem ide tartozik, OFF :lol: (amúgy volt osztályfőnök a gimiben :lol: kicsi a világ, mert Kojak is "falumbeli",

meg egyik pultoscsaj is a szombat esti bárból, mint kiderült :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Nem ide tartozik, OFF :lol: (amúgy volt osztályfőnök a gimiben :lol: kicsi a világ, mert Kojak is "falumbeli",

meg egyik pultoscsaj is a szombat esti bárból, mint kiderült :lol: )

Hát az a két 15 éves kislány azért pultoscsajnak erős volt,...de még annak is, hogy egyszerre 3-an akartátok dugni mint a lopott biciklit... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hát az a két 15 éves kislány azért pultoscsajnak erős volt,...de még annak is, hogy egyszerre 3-an akartátok dugni mint a lopott biciklit... :lol: :lol: :D

1. 17 és 21 :lol:

2. nekem nem volt szándékomban semmilyen közeli kapcsolatba kerülni egyikkel sem, viszont földimmel jól eltrécseltem :D

3. Sanyikának lehetett volna egy jó estéje, ha belehúz... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.