Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én csak annyit tudok hozzászólni ehhez a témához, hogy örömmel konstatáltam a kevés érdeklődést az utóbbi hetek nagy hidegeiben a support oldalon :)

Pedig azt hittem, legalább a tavasszal-nyáron szerelt átalakítók egy részénél állítgatni kell a hidegindítást, de ehhez képest elég kevés panasz érkezett ;)

Link to comment
Megosztás:

Én csak annyit tudok hozzászólni ehhez a témához, hogy örömmel konstatáltam a kevés érdeklődést az utóbbi hetek nagy hidegeiben a support oldalon :)

Pedig azt hittem, legalább a tavasszal-nyáron szerelt átalakítók egy részénél állítgatni kell a hidegindítást, de ehhez képest elég kevés panasz érkezett ;)

Intettem neked múlthét szombaton Dorog és Tokodaltáró között, fogadjunk hogy elképzelésed sem volt ki vagyok? :D

Ha valakinek van esetleg E85PowerKit-je amitől megválna, Engem érdekelne egy átalakító. Esetleg Gabi, neked nincs egy használt darab valahol? Sajnos az újra nincs keret. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

30-ért tudok adni egy olyat, ami nem rendszercsatlakozós, de új (még maradt a korábbi szériából), ha érdekel (4hengeres). De nem központisod van akkor? :)

hegyezett SE van néki...

Gabi: tegnap beszélgettem egy Andó Zoltán nevű úriemberrel és szóba került a bioüzemanyagos kérdéskör is.

Érdeklődött a dolog iránt (OPC Zafira gépjárműve van :) ) mellesleg a fószer katalizátorokat gyárt, ő volt annó, aki a trabikba és a wareszokba gyárott katalizátort.

Egyik rallys ismerősének kellene majd átalakító, megadtam neki az oldalad címét. ;)

Link to comment
Megosztás:

30-ért tudok adni egy olyat, ami nem rendszercsatlakozós, de új (még maradt a korábbi szériából), ha érdekel (4hengeres). De nem központisod van akkor? :)

Hengerenkénti az autóm. Tápiószecső volt kocsija :)

A rendszercsatlakozó, az a gyors csatit jelenti?

Szerk.: Még megrágom az ajánlatot, aztán írok ha van valami :)

Link to comment
Megosztás:

Jaja, a kábelkötegen levő csatlakozó (ennyiben különbözik csak a legújabb sorozattól). Tehát csak fixen lehet bekötni.

Gabi, szerinted az átalakítód működhet egy olyan programozott computerrel is mint az enyém? Mert ez ugye nem gyári 14SE és 98as benzinre van írva a programja.

Link to comment
Megosztás:

Gabi, szerinted az átalakítód működhet egy olyan programozott computerrel is mint az enyém? Mert ez ugye nem gyári 14SE és 98as benzinre van írva a programja.

Ha jól van megírva az ecu, akkor gond nélkül ;) Láttam már pár kókler ecu-t, na azokkal nem (pl nem megy a lambdaszabályzás, vészprogram, stb).

Link to comment
Megosztás:

Ha jól van megírva az ecu, akkor gond nélkül ;) Láttam már pár kókler ecu-t, na azokkal nem (pl nem megy a lambdaszabályzás, vészprogram, stb).

Elvileg a Syntech programozta, Én nem vettem észre rajta különösebb hibát. :)

Igényt tartanék arra a maradék átalakítóra, mikor jársz erre legközelebb? :)

Link to comment
Megosztás:

Ahahahhahah, az Agip kúton 359.9 az E85, a másik magánkúton 345.0. Besz*rás hogy hova lövik még ezt is fel.

Gabi, milyen feltételeknek kell megfelelni egy műanyagkannának ahhoz hogy tudjak benne etanolt tárolni? Gondolom egy benzineskanna jó hozzá, de mondjuk ha Én nagyobbat szeretnék, akkor mit kell nézzek a kannán? :)

Link to comment
Megosztás:

Működik. Tegnap már sikerült este megoldani, közvetlen a gyújtáskapcsolóról kellett szedni a ménkűt és már minden rendben. :)

Benzin van még a tankban, arról küldök logot az elárul valamit Gábor vagy várjuk meg az E85öt? :)

Küldhetsz benzinnel is, üzemmeleg alapjárat 1 perc.

Link to comment
Megosztás:

Küldhetsz benzinnel is, üzemmeleg alapjárat 1 perc.

Rendicsek, holnap csinálok olyan logot. Csak menet közbenim van, SPORT móddal meg talán ECOval ha működik. SPORT az szerintem megy mert mintha most jobban harapna csőgázon. De lehet csak virtuális lóerők. :D

Szerk.: 314??? Neb@ssz! Nálunk 359 meg 345. :blink: :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.